Zavrieť

Porady

ZUMBA V BA

Ahojte. Vedel by mi niekto poradiť so Zumbou. Počula som, že na Einsteinovej je to plno. Zatial kamošky nechcú chodiť, nechce sa niekto pridať ku mne?
Ďakujem.
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jkeuro Pozri príspevok
Ahojte. Vedel by mi niekto poradiť so Zumbou. Počula som, že na Einsteinovej je to plno. Zatial kamošky nechcú chodiť, nechce sa niekto pridať ku mne?
Ďakujem.
Asi som mierne zaostalý-ale akože ,čo to je tá "ZUMBA"?V živote som také slovo nepočul,hmhm
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Asi som mierne zaostalý-ale akože ,čo to je tá "ZUMBA"?V živote som také slovo nepočul,hmhm
Aha,už viem-vygoogloval som si to-


Zumba kombinuje dynamickú latinsko americkú hudbu a unikátne a exotické tanečné a aeróbne pohyby. Tance ako Salsa, Merengue, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dancing.
Je efektívna, založená na princípe intervalového tréningu, ktorý maximalizuje výdaj kalórií, spaľovanie tukov a tónovanie svalov.
0 0
eva34 eva34

eva34 je offline (nepripojený) eva34

Zumba je super...Chodím na nu asi 3 mesiace, 2x do týždňa /golem, aupark/ o 17h. Ak máš záujem sa pridať, ozvi sa, vymenime si kontakty. /ja sa pri tom uplne zrelaxujem...a upozorňujem, ze je to makačka (ale nie zas az taka ako tae-bo)
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Pre aké vekové kategórie je Zumba určená? Alebo je to neobmedzené?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

priznam sa, ze najskor som myslela, ci zadavatelka nenapisala zle nazov žumpa alebo ci to neni skomoleny zubar kedze v popise je pisane, ze je plno

ale ked ide o tanecny aerobik, isla by som hned... len tipujem ze v ZA nic takeho neni...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mzdarka renca Pozri príspevok
Pre aké vekové kategórie je Zumba určená? Alebo je to neobmedzené?
Pre takú mladú babu ako si ty-je to ako stvorené-
0 0
fcela fcela

fcela je offline (nepripojený) fcela

mzdarka renca Pozri príspevok
Pre aké vekové kategórie je Zumba určená? Alebo je to neobmedzené?
Nie je to vekovo obmedzene, ide iba o to, ci mas rada pohyb a tanec, je to super relax, kondicku ziskas postupne, ak ta to bude bavit..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

fcela Pozri príspevok
Nie je to vekovo obmedzene, ide iba o to, ci mas rada pohyb a tanec, je to super relax, kondicku ziskas postupne, ak ta to bude bavit..
No poznám aj lepšie cviky na relax a kondičku , ale nechajme to tak...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

fcela Pozri príspevok
Nie je to vekovo obmedzene, ide iba o to, ci mas rada pohyb a tanec, je to super relax, kondicku ziskas postupne, ak ta to bude bavit..
Veď práve, mám rada tanec a pri sedavom zamestnaní čo mám, si myslím že mi to len prospeje.
0 0
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
a kolko taka zumba stoji? a kolkokrat do tyzdna a kedy je? kolko trva jedna lekcia? je o tom nejaka stranka?
0 0
fcela fcela

fcela je offline (nepripojený) fcela

bolacka Pozri príspevok
a kolko taka zumba stoji? a kolkokrat do tyzdna a kedy je? kolko trva jedna lekcia? je o tom nejaka stranka?
Pozri zumba.sk. Mzdarka renca ma pravdu, pri sedavom zamestnani nam pohyb prospeje, len si treba spravne vybrat. Treba sa zucastnit cvicenia a zistis, ci ti zumba vyhovuje.
0 0
uFka uFka

uFka je offline (nepripojený) uFka

Ja som sa o tom tiež dnes dozvedela a strašne by som to chcela skúsiť.. Kde to všade v BA funguje? a čo to stojí?
0 0
jkeuro jkeuro

jkeuro je offline (nepripojený) jkeuro

Je to v Auparku, v Avione. Stoji to ako normalny aerobik vo fitku. tj. od 3 do 4 eur. nechces sa pridat
0 0
uFka uFka

uFka je offline (nepripojený) uFka

jkeuro Pozri príspevok
Je to v Auparku, v Avione. Stoji to ako normalny aerobik vo fitku. tj. od 3 do 4 eur. nechces sa pridat
no ja sa chcem určite pridať včera som akurat bola v auparku sa na to pýtať so sesterkou.. ale musím vydržať do septembra kurnik
0 0
uFka uFka

uFka je offline (nepripojený) uFka

Ale neviem si predstaviť ako sa to cvičí ked to pozerám na nete tak saa mi zdajú tie kroky dosť náročne.. ked to niekto robí už niekolko mesiacov a ja tom dojdem nova ako tam zapadnem? naučím sa to?.. inač na chrbticu to asi nebude moc dobre, ale čo už..
0 0
meggan meggan

meggan je offline (nepripojený) meggan

Zumba je super, ja chodim cvicit v Prievidzi asi od polovice februara. Prisla som tam ako totalne poleno, ale po par hodinach som sa do toho super dostala, hudba je tak chytlava, ze nikoho nenecha stat. Super je aj to, ze som schudla a prestal ma boliet chrbat. Je to super relax a vzdy sa na nu nenormalne tesim, ked sa clovek uvolni ani si nepripada ako na cviceni.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
andreaS Pozri príspevok
priznam sa, ze najskor som myslela, ci zadavatelka nenapisala zle nazov žumpa alebo ci to neni skomoleny zubar kedze v popise je pisane, ze je plno

ale ked ide o tanecny aerobik, isla by som hned... len tipujem ze v ZA nic takeho neni...
A veru zle tipuješ....pozri na www.zumba.sk.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

fíha, pozrite túto vrtuľu

0 0
Heder Heder

Heder je offline (nepripojený) Heder

Tuto je krátka definícia zumby:

http://www.kankan.sk/zdravie-a-fitne...azzercise.html

Pre tých, čo váhajú, niekoľko reakcií na najväčšie pochybnosti:

- cena: rovnako ako väčšina ostatných hodín aerobicu, čiže v Košiciach platím za 1 hodinu niečo vyše 2 eur(2,20 asi) - skoro 1/2 ceny v BA a úroveň je vynikajúca
-frekvencia: : v KE to býva len 1krát do týždňa (športové centrum AHA-fit, čo je bývalý METROPOL) a je to formou mesačného kurzu, ak ale chcete iba vyskúšať, dovolia vám zaplatiť si iba 1 hodinu
- pozitíva: super hudba, ak cvičíte naplno, môžte spáliť až 1000 kalórií, čo je v porovnaní s inými športami o dosť viac, cvičenie naplno je náročnejšie na kondičku, ale na začiatku môžte cvičiť voľnejšie a pri pravidelnom cvičení ju určite dosiahnete, na konci je normálne krátky posilovací blok a strečing, čo završuje dokonalosť cvičenia, namáhajúceho všetky svalové partie, namáhate teda všetko, ale robíte to s radosťou a zabávate sa pri tom, o super pocite po sprche vám ani nehovorím
- náročnosť: jasne, že ak nie ste tanečne zdatní, nebudete hneď na prvej hodine asi vediet napodobnit vsetky tanecne kroky, ale to je kazdemu jedno, co nepochytite na jednej, pochytite na dalsej hodine, atd., mozte do kurzu naozaj vstupit kedykolvek!
0 0
AIMA AIMA

AIMA je offline (nepripojený) AIMA

DanielaSĽ Pozri príspevok
A veru zle tipuješ....pozri na www.zumba.sk.

...zisťovala som, v Žiline sa nekoná, vraj nie je cvičiteľka, kto chce využiť príležitosť a urobiť si kurz - treba využiť príležitosť a zacvičíme si aj v Žiline....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať