Zavrieť

Porady

maximalny zarobok / praca na dohodu

Dobry den, prave som skoncil bakalarske studium na VS. Pocas skoly som pracoval na zaklade zmluvy o brigadnicnej prace studenta. Zamestanavatel ma na trvaly pracovny pomer vziat nechce a ponukol mi zmluvu na dohodu. Preto sa pytam aky typ zmluvy je pre mna najvyhodnejsi a kolko maximalne mozem zarobit aby som nemusel platit zdravotne a socialne poistenie, ale aby to za mna ako nezamestnanemu platil stat. Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ferkot Pozri príspevok
    Dobry den, prave som skoncil bakalarske studium na VS. Pocas skoly som pracoval na zaklade zmluvy o brigadnicnej prace studenta. Zamestanavatel ma na trvaly pracovny pomer vziat nechce a ponukol mi zmluvu na dohodu. Preto sa pytam aky typ zmluvy je pre mna najvyhodnejsi a kolko maximalne mozem zarobit aby som nemusel platit zdravotne a socialne poistenie, ale aby to za mna ako nezamestnanemu platil stat. Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne
    Si evidovaný na úrade práce ? Uveď prosím svoj vek

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    ferkot Pozri príspevok
    Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne
    Urcite nebudes moct pracovat na Dohodu o brigadnickej praci studenta, nakolko nebudes splnat statut studenta - musel by si studovat v dennej forme studia.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ferkot Pozri príspevok
    Dobry den, prave som skoncil bakalarske studium na VS. Pocas skoly som pracoval na zaklade zmluvy o brigadnicnej prace studenta. Zamestanavatel ma na trvaly pracovny pomer vziat nechce a ponukol mi zmluvu na dohodu. Preto sa pytam aky typ zmluvy je pre mna najvyhodnejsi a kolko maximalne mozem zarobit aby som nemusel platit zdravotne a socialne poistenie, ale aby to za mna ako nezamestnanemu platil stat. Od septembra nastupujem na inzinierske studium ale uz v externej forme. Budem moct aj popri tomto studiu pracovat na dany typ zmluvy? Dakujem velmi pekne
    Ak si nezamestnaný, evidovaný ako uchádzač o zamestnanie, môžeš zarobiť maximálne mesačne 131,65 € bez toho, aby Ťa vyradili z evidencie.
    Dohoda o BPŠ už nebude možná, kedže už nebudeš mať štatút študenta.

    ferkot je offline (nepripojený) ferkot

    ferkot
    vek 24, zajtra sa chystam zaevidovat na urad prace. Je mi jasne ze ako student uz nebudem moct pracovat, skor som potreboval vediet tu ciastku 131,65€ a este tusim ze existuje viacero typov zmluv ohladom prace na dohodu. Ktora je najvyhodnejsia? (ak sa to da porovnat) dakujem

    eby je offline (nepripojený) eby

    eby
    dohoda o vykonaní práce - max. 350 hodín v kalendárnom roku, dohoda o pracovnej činnosti - najviac 10 hodín týždenne

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    eby Pozri príspevok
    dohoda o vykonaní práce - max. 350 hodín v kalendárnom roku, dohoda o pracovnej činnosti - najviac 10 hodín týždenne
    Pokiaľ bude evidovaný na úrade práce, treba si prečítať príspevok č.4.

    maximalny zarobok / praca na dohodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.