Zavrieť

Porady

Problém s tlačiarňou

Po výmene tonera / originál / mi stále po zapnutí tlačiarne začne tlačiť skúšobnú stranu. Ak nevložím papier hlási error. Ináč zariadenie funguje bez problémov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Typ tlaciarne? Atrament alebo Laser? Moze byt neoriginal toner, tlaciaren si mysli ze ma stale novy toner.

    A.Zurek je offline (nepripojený) A.Zurek

    A.Zurek
    pistik71 Pozri príspevok
    Typ tlaciarne? Atrament alebo Laser? Moze byt neoriginal toner, tlaciaren si mysli ze ma stale novy toner.

    Stava sa to, napr. u niektorých atramentových tlač. po výmene náplní, tlačiareň vyžaduje zarovnanie tlače a vtedy vyhodi testovaciu stránku. Ak sa tlač nenastaví užívateľom tak pri každom zapnutí vybehne testovacia stráka až kým užívateľ nenastaví parametre tlače podľa testovacej stránky. Snáď to niekomu pomôže.

    Ťažko sa radí keď chýba more dôležitých informácií.

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Dobrý den, mi sme tiež teraz vymenili nápln do tlačiarne vlastne sme dali naplniť len tú starú a stále mi vyhadzuje že nemá papier aj ked papier má stále bliká oranžové svetielko, už som ju aj vypla z elektriky znova zapla a nič nepomáha. Vie mi niekto pomôcť?
    Dakujem za odpovede
    Naposledy upravil 31Jankal : 09.07.09 at 10:58 Dôvod: doplnenie

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    bud je zle nastavená citlivosť snímača naplnenia zásobníka alebo nekompatibilný papier:-)...skus tlačiareň odinštalovať a zas nainštalovať.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    bobino38 Pozri príspevok
    bud je zle nastavená citlivosť snímača naplnenia zásobníka alebo nekompatibilný papier:-)...skus tlačiareň odinštalovať a zas nainštalovať.
    Ale to vyzera ze robi samotna tlaciaren aj bez PC. Treba vyskusat s original tonerom, ak to nepojde tak by som reklamoval. Tie "strihnute" chipy v neoriginaloch sa obcas spravaju svojsky a tlaciaren je z toho zblbnuta.

    denne73 je offline (nepripojený) denne73

    denne73
    Ahoj mám windovs 7 a mam nainštalovanu tlačiaren HP laser jet 1020. Z ničoho nič mi prestala tačiaren fungovať . Vypisuje že je nečinná.ja som do toho teda poiem vám totálny laik no skušala som znova pridať spominnu tlačiaren a vypisujemy chybu 0x00000002. No ja už fakt neviem čo s tým a potrebujem tlačiť prace do školy.

    Problém s tlačiarňou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.