Zavrieť

Porady

Výlet okolo Slovenska

Dobrý den, vedel by mi niekto poradiť výlet okolo SK autom z PE do Košíc dolnou trasou a potom naspať hornou trasou a vidieť krásy
Slovenska. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Mne sa páči slovensko takto.
    PE - Prievidza - Turč.Teplice - BB - Brezno - Telgár - Revúca - betliar - kr.hôrka - košice
    (Nemám pri sebe mapu, píšem spamäti, tak sa možno presne netrafím )
    Po ceste je veľa jaskýň, hradov, prírody...
    Ja si želám ísť vlakom z Turč. Teplíc do Gelnice - prekrásna krajina, kopec tunelov.
    Hádam sa mi sen splní.
    všetko dobré a potom pošlite fotky
    kp

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    dakujem iriska, je to krásne. Ale ja by som sa skôr chcela zamerať hlavne na deti aby to bolo pre ne zaujímavé

    Fairy je offline (nepripojený) Fairy

    Fairy
    Myslím, že ak zamiešaš medzi tie hrady a zámky nejaké to termálne kúpalisko alebo aquapark a ZOO, príp. plavbu na pltiach a návštevu salaša...tak z toho tie deti budú mať radosť.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Iriska,
    musím Ťa dodatočne "oceniť". Slovensko je nádherné, len málo ho propagujeme.
    Až keď sme kúpili chalupu v blízkosti Brhloviec, som zistila aký unikát sa tam nachádza. Sprievodkyňa odo mňa už minulé leto nechcela vstupné a povedala, že nech si návštevu už sama povodím. Vodila som tam totiž všetky návštevy, ktoré boli u mňa na chalupe.
    http://ontkoc.blog.sme.sk/c/114251/B...-do-skaly.html
    http://brhlovce.sk/?page_id=10

    Výlet okolo Slovenska

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.