Zavrieť

Porady

FLV subory

Ahoj. Zaujala ma jedne vec. Na PC kde mam Windows XP mi idu subory s priponou .FLV z Internetu prehrat jednoducho kliknutim na subor. Na notebooku kde mam Windovs VISTU nejdu prehrat. Co chyba Viste , aby to tiez dokazala ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Otevři si Ovládací panely>Programy>Výchozí programy>Přidružit typ souboru k protokolu nebo programu
    V seznamu si najdi příponu .FLV a podívej se, jaký je výchozí program pro spuštění, u mne je to Media Player Classic, změnila jsem si ho a příponu přidružila ke KMPlayeru, kterým přehrávám všechno. Pokud chceš video flv přehrávat pomocí jiného programu, tak si ho v tomto seznamu nastav jako výchozí
    Potom si klepni na nějaký soubor flv pravým myšítkem a dej Otevřít v programu a přiřaď k programu, ve kterém chceš vždycky přehrát.
    U mne to aspoň funguje, pokud to nepůjde, bude ti možná chybět kodek, já mám nainstalovaný balík K-Lite Codec pack

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Aj ja pouzivam K-Lite Codec pack. Nainstalujes a nemusis ani nic prestavovat. Media Player Classic ti prehra .FLV bez problemov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.