Zavrieť

Porady

Skyeurope.com je v stave klinickej smrti-prežijú???

Ahojte, dosť sledujem osud leteckej spoločnosti Skyeurope, nakoľko som ich mal rád-naučili ma lietať, letel som s nimi asi 15 krát a vždy som bol spokojný-nemeškali, milé letušky, a dalo sa s nimi vidieť kus Európy za rozumnú cenu,lenže majú všade dlhy,neplatia zamestnancom, do socialnej pois. dlžia cca 500.000eur,neplatia dodávateĺom a lízingovky im berú lietadlá. Včera im súd v Bratislave priznal ochranu pred veriteľmi a dnes im po prílete do Paríža zhabali lietadlo...Škoda je ich, keby nebolo ich -možno 20% Slovákov by doteraz nevidelo ako vyzerá lietadlo
Aj keď im veľmi fandím a chcem aby sa z toho dostali , ale myslím si ,že to už asi "nerozchodia"-nech im je kovošrot ľahký-

http://ekonomika.sme.sk/c/4902765/li...-v-parizi.html

Chcel som sa opýtať aké ste mali vy skúsenosti s touto spoločnosťou?Lebo, ja len tie najlepšie...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    A ludi moze slak trafit ked s takym lietadlom idu na dovolenku a na letisku zhabu lietadlo - co teraz?

    machlastka je offline (nepripojený) machlastka

    machlastka
    Skoda ich,pretoze aj ja som s nimi stale cestovala a este aj cestujem.Zatial som nemala problem a vzdy boli spolahlivy ,no ktovie co nas caka...Ja im drzim palce a dufam ze sa z toho vyhrabu...

    ewinka je offline (nepripojený) ewinka

    ewinka
    letela som s nimi teraz tento vikend do kodane, pri lete tam aj pri spiatočnom lete posunuli odlet o viac ako dve hodiny, odvolavali sa, ze mali nejake problemy s lietadlami

    Skyeurope.com je v stave klinickej smrti-prežijú???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.