Zavrieť

Porady

vstavana umyvačka

Chcel by som Vas poziadat o radu ako osadit dvierka na umyvacku riadu Whirpool 7556 nakolko v navode boli postupy na vstavane umyvacky s prednym panelom a tato je ovladana z vrchu . a ci je nutne aby bola doska priskrutkovany aj z vnutra .Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    jaderko74 Pozri príspevok
    Chcel by som Vas poziadat o radu ako osadit dvierka na umyvacku riadu Whirpool 7556 nakolko v navode boli postupy na vstavane umyvacky s prednym panelom a tato je ovladana z vrchu . a ci je nutne aby bola doska priskrutkovany aj z vnutra .Dakujem
    Aj ja mám vstavanú umývačku v linke, dvierka odporúčam dať si vyrobiť na mieru u tej firmy, od ktorej máš kuchyňu, ale určite by som ich nepriskrutkovávala, z dôvodu reklamácie tovaru. Ale ak máš v návode, že je možné túto priskrutkovať, aj tak by som zavolala odborníka, ktorý má viac skúsenosti. A ešte niečo, ak bude nutné otvárať oboje dvierka, i tie drevené, bolo by to nepraktické.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jaderko74 Pozri príspevok
    Chcel by som Vas poziadat o radu ako osadit dvierka na umyvacku riadu Whirpool 7556 nakolko v navode boli postupy na vstavane umyvacky s prednym panelom a tato je ovladana z vrchu . a ci je nutne aby bola doska priskrutkovany aj z vnutra .Dakujem
    Pozrel som si tú umývačku a neviem, v čom máš problém. Ona predsa nie je ovládaná zvrchu, ale ovládanie je na vrchnej strane dvierok. To stačí dať dosku na celé dvierka a umávačku budeš ovládať tak, že pootvoríš dvierka. Pri zatvorenej umývačke nebude vidno ovládanie. Je veľa takých umávačiek.

    A montážne schémy sú aj pre tvoju umývačku, určite si to mal aj priložené. Ak nie, dajú sa stiahnuť na stránke Whirpoolu.

    Musíš si nechať vyhotoviť dvierka rozmerov, ako je v schéme a nejakým spôsobom ich pripevniť na dvierka umývačky. V návode určite bude postup a spôsob.

    ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

    ErikaDP
    Prosím o názor používateľov vstavaných umývačiek:
    aké skúsenosti máte s umývačkami:
    a) ktoré majú predný panel viditeľný
    b) ktoré sú plne zabudovateľné a ovládací panel je ukrytý na
    hornej hrane dvierok umývačky
    ( tu vidím výhodu v tom, že nebude problém so zašpinením
    -odtlačkami prstov, pokvapkanie - umývačka bude v blízkosti
    drezu) ale obávam sa že "nebudem mať pod kontrolou chod v
    prípade nejakej poruchy)

    Nakoľko nemáme skúsenosti s používaním, nevieme sa rozhodnúť.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ErikaDP Pozri príspevok
    Prosím o názor používateľov vstavaných umývačiek:
    aké skúsenosti máte s umývačkami:
    a) ktoré majú predný panel viditeľný
    b) ktoré sú plne zabudovateľné a ovládací panel je ukrytý na
    hornej hrane dvierok umývačky
    ( tu vidím výhodu v tom, že nebude problém so zašpinením
    -odtlačkami prstov, pokvapkanie - umývačka bude v blízkosti
    drezu) ale obávam sa že "nebudem mať pod kontrolou chod v
    prípade nejakej poruchy)

    Nakoľko nemáme skúsenosti s používaním, nevieme sa rozhodnúť.
    My máme panel z nerezu vpredu. Áno, občas býva dopackaný, ale to sa ľahko pri upratovaní utrie. Výhodou je, že vidím zostávajúci čas.

    V práci máme ovládanie na vrchu dvierok, pri zatvorených dvierkach je to ukryté. Človek nevie, kedy bude koniec programu.

    Iné výhody alebo nevýhody to nemá.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    My máme tiež panel z nerezu vpredu - Elektrolux - musím povedať, že otlačky na ňom nevidieť, iba sem - tam nejaká kvapka. Záleží od značky, pretože na sporáku mi vidno otlačky oveľa viac.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.