Zavrieť

Porady

vecna laska a strach so straty

(v kratkosti o co sa jedna) Spoznal som lasku cez net.Dalsi mesiac bude tomu 6 rokov.Ja mam 27 a on 21.Ona je z inej krajiny mimo eu.Chatujeme po ang.Vsetko sa to stalo uplnou nahodou ako keby nam nieco poseplo aby sme prisli na chat kde sme boli obaja po prvy krat a on klikla na mna a kecali sme.Po pol roku sa city zmenili na lasku a pritom sme obaja take nieco necakali a este ktomu cez net a na taku dialku.Ale laska nepozna hranice.Po 2ch rokoch som ju navstivil a prezili sme 10 najkrajsich chvil zivota.Podotykam este ze je to nas obojstranne uplne prvy vztach.Boli sme aj toho isteho nazoru ze nechceme vstupovat do vztahov a trapit sa hladanim ale pockat na tu pravu osobu.Verim ze to bol osud ktory nas spojil.Vsetky tie roky nam krasne isli a boli plne porozumenia a lasky.Napisali sme si uplne o vsetkom a vieme o sebe viac ako najblizsi o nas.Uz asi ani neexistuje nic o com by sme si nepovedali.Prebrali sme aj sexualne veci a aj vtom sme si sadli.Proste dokonale porozumenie.Par krat mansie skriepky ale to ktomu patri.Od prveho roka spolu sme si priali sa zobrat a stravit spolu vecnost.Chcela ale najskor si tam spravit vs.Takze sme vedeli ze to bude 7 rokov cakania ale to nam absolutne nevadilo lebo potom mame cely zivot.Toto leto sme mali na plane zasnuby ale ja som jej nevedel povedat ci na 100% pridem lebo koly krize boli zrusene leti z ba do ich mesta a tak bola ztoho smutna lebo nevedela co bude a ci bude po lete sklamana.Este ktomu ja som bol teraz posledne mesiace dost zaneprazdneny a niektore dni som bol len tak na hodinku na nete a byval som aj unaveny.Potom sa este pytala ci pridem a ja som jej povedal ze ja sa pokusim ale uvidim aka bude situacia s letenkami.Bolo jej smutno ze sme tak boli dohodnuti a ci vobec potom pridem aj dalsi rok na svadbu ale to som ju uistoval ze urcite.To bolo tak pred par mesiacmi a aj pred mesiacom ked sa to znova pytala.Od juna po skuskach na vs isla prvy krat na brigadu a vtedy nastalo nieco co ma teraz nici.
Tam mala spolupracujuceho ktory bol na nu velmi mily,dobry a stale jej so vsetkym pomahal a daval rady.Tak mi to povedala ze jej rada ze jej tak pomaha.Potom po 2ch tyzdnach bola uz taka smutnejsia a nie az taka zhovorciva ako predtym.Citil som ze nieco nie je v poriadku a pytal som sa jej ale nepovedala nic.Len ze ma v zivote zmatok a potrebuje cas to dat dokopy a je aj zmatena.Chcel som vediet co sa deje a ona ze nahle dostala strach ci budeme spolu stastne zit.A ze ako to bude aj s komunikaciu lebo len piseme.Cez telefon bolo len par viet vzdy o citoch ale nie neake dialogy.Mne moc nejde hovorova ang lebo to som na nete nevyuzival.Tak ma to este viac trapilo.Rozhodol som sa aj ze pojdem na kurzy a ona ze nech to nerobim koly nej ale len pre seba.Potom tuto nedelu som jej to otazkami naznacoval a citil som ze vsetko co to povedala neni to co ju skutocne trapy.Napokon mi o tom povedala ze sa jedna o toho spolupracovnika ze je taky mili na nu ze si zacina mysliet ze sa do neho zabuchla a ta predstava ju nici a pokusa sa stym bojovat.On vie o tom ze ona ma mna a on ani neviem o tom co sa jej stalo smerom k nemu.Povedal som jej ze som to citil ze je to o nom a uz dlhsie ma to trapy.Len chcela aby som sa koly nej netrapil ze to neni moja chyba a ze nechce aby som sa tak koly nej trapil.Povedala mi ze neveri ze existuje niekto lepsi ako ja a dalsi den som jej hovoril ze ju tak velmi milujem ze nemozem byt bez nej.Ze ani ona a ze sme spriaznene duse a nic to nezmeni.Ze ma lubi a bude ma lubit.Potom som jej navrhol nech necha tu pracu a tym sa to moze vyriesit.Povedala ze nenecha ani mna ani pracu a ze nechce stratit ani toho kamarata spolupracovnika.Hovoril som jej ze nech koly 2 tyzdnom snim nenecha nas 5 rocny vztach a hlavne teraz ked sa mame zasnubit.A ci uz nechce aby som cez leto prisiel.Mala len smutny vyraz (videli sme sa aj cez webkameru) a nic nepovedala tak som bol na tom este horsie a spytal som sa preco sa uz na to netesi ze sa zasnubime ze predtym sa vzdy velmi tesila.Nedala mi na to odpoved.Povedal som jej ze to je len platonicke co knemu citi a ze to sa stava ked je niekto na niekoho taky mily a dobry.Povedala ze aj tak zachvilu pojde na 5 dni prec tak nebude v praci.Od piatka (19.6) stale placem a uz mi prestalo aj chutit jest.Dnes sme si pisali ale len chvilu lebo zajtra ide na rodinny vylet a vrati sa v nedelu.Snazil som sa komunikovat tak ako predtym aby som ju nevyplasil ze sa stale trapim koly nej.Ani som jej to nepovedal aby som to nezhorsoval.Ale uz sa mi zda ze ta komunikacia z jej strany bola taka obsahovo slabsia i ked sme si aj zazartovali a potom uz musela koncit lebo sa musi pobalit tak sme si zazelali dobru noc a povedali milujem ta.
Ja ztoho aj tak nemam dobry pocit lebo vnutorne citim ako by sa nieco zmenilo a uz to neni ako predtym z jej strany.Aj si stale vycitam ze som mal predtym urobit viac aby som mohol toto leto prist a zistit este vtedy ze sa da ist aj z Viedne.Ale chcel som byt pohodlny a ist z BA ako predtym.Ak ma necha a zostane snim kedze snim je kazdy den v praci a ja som velmi daleko odnej a nemozem jej dat objatia a bozky ktore tak potrebuje.Teraz citim ako velmi ju lubim ze uz nedokazem nikoho tak lubit a ani sa o nikoho nezaujimam.Vevedel by som sa stym do konca zivota zmierit ze koly 2-3 tyzdnom snim by to cele skoncilo.Len placem kazdy den a praci sa to snazim udrzat v sebe ale ludia vidia na mne ze som neaky divny a uz ani nemam chut snikym komunikovat tak ako predtym.Myslim na to ze ak ma necha tak mam len 3 moznosti: 1) Bud budem cakat az by jej to snim nevyslo pripadne ze on by ju nechal 2) budem sa trapit cely zivot 3) skoncujem so zivotom.
Ako moze byt zivot taky nefer.Sami mi kolko krat povedala aby som ju nikdy neopustil a ja som jej povedal ze to ani nemozem lebo neviem bez nej zit a teraz koly tomu ze bol na nu mily by to chcela cele zahodit??? To je nefer!!! :\'(
Potreboval radu by som rady od Vas a aj od psychologa az by sa tu neaky nasiel ze co sa moze teraz diat v jej hlave.Ci moze koly 2 tyzdnom snim nechat 5 rocny vztach.Pripadne co by som mal spravit aby som ju nestratil.Ako ju usmernit tak aby som na nu netlacil a sama ho neako vypustila z hlavy.Uz si neviem sam pomoct a len nervozne cakam co bude dalej a je mi stale do placu.Jedlo ledva do seba dam.Napr. dnes 3 oblozene chybycky za cely den.Uz ani tolko nepijem ako predtym.Vypil som tak 2L teraz 0.5L.Ja sa tusim k smrti utrapim.Toto je velmi pomale zomieranie co prezivam
Usporiadat
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Prepáč, ale celé mi to príde nejaké divné hlavne pri tvojej gramatike a štylizácii viet, ale nevadí čo znamená on je na ňu milý? je zadaný? samozrejme, že je zmatená. Tebe miluje /ako tvrdí/, ale on je pri nej. A to nemôžeš ísť teraz za ňou??? napríklad. Proste si zober pár dní dovolenku a choď za ňou.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

ja som len pisal ako som to citil a nad gramatikov a stylizaciou som nemal sa kedy zamyslat kedze mna trapia podstatne tazsie veci.To neviem ci je zadany.Nespytal som sa na to.Ale on ani nevie ze ona by mohla knemu nieco citit lebo to nepovedala.Mily v praci ze sa knej pekne sprava, pomaha, radi atd.Ja chcem ist za nou ale teraz zas ona mi nevie povedat ci mam prist.Asi kym si to ona nevyriesi sa ani nebude dat ist za nou lebo si neviem predstavit ako by to bolo zoci voci ci by mala chut aby som ju drzal v naruci pripadne aj bozkaval.Asi teraz urcite nie kedze je ztoho zmatena.Asi by som tam len prisiel a mozno by sa ani nestretla alebo by to bolo len kamaratske stretnutie a to by som nezvladol
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pár sekund vám stačilo na to, aby ste si padli do oka. Pol roka aby ste si mysleli, že už je to láska a delili vás tisíce kilometrov. Teraz má priateľa pri sebe a ty sa čuduješ, že to medzi nimi iskrí a pýtaš sa čo robiť? Urob čo ti radi kaco11.Zober si pár dni dovolenky a choď za ňou. Čo sa robí v jej hlave?Porovnáva čo má v tebe keď si tak ďaleko a ako píšeš, že za 6 rokov ste sa stretli raz s tým čo má teraz. Priateľa, ktorý je na ňu milý, ktorý je tam keď ho potrebuje. Čo myslíš, koľko potrebuješ času, kým zistiš, že je to ta prava? Odo dňa zoznamenia sa s mojim manželom do svadby ubehli 3 mesiace a mali sme svadbu (nemuseli sme, ale chceli) a v septembri uplynie 32 rokov. Platonická láska je naozaj dobra tak akurát na net a nie pre život.
0 0
Pachole Pachole

Pachole je offline (nepripojený) Pachole

Tvoje rádoby láska je jen velká iluze. U počítače se tak krásně sní....

Já to beru jinak. Chlap, který o mě stojí, musí být se mnou. Psát na monitor může kdokoliv cokoliv, ale já nechci spisovatele, ale partnera.

Abych mu mohla dát pusu na přivítanou i při loučení, aby mě vzal do náruče,když se potřebuju vybrečet, aby mi koupil zmrzlinu,protože je vedro a mám na ni chuť, abych mu stříhala vlasy a mohla si s rozkoší prohrábnout jeho hustou kštici, abych mu mohla namasírovat bolavá záda, aby v hospodě vyskočil a zatvářil se výhružně, když si na mě někdo dovoluje, aby se se mnou koukal na hvězdy, aby mě uklidňoval v čekající koloně na dálnici, aby jel se mnou koupit nové těsnění do kapající baterie a pak ho vyměnil, abych mohla kdykoliv říct Miláčku já si nevím rady, prosím pomož mi, aby bylo koho obejmout, aby mi měl kdo pochválit nové šaty, aby mi udělal kafe a odnesl nákup z auta, aby se se mnou úžasně pomiloval, protože jsem normální ženská a chci živého, konkrétního chlapa na dosah očí, ruky a klína.

Já chci v rukách cítit jeho ruce, vlasy, ramena, pevný zadek, ne klapky klávesnice, chci se stulit do jeho náruče a ne krčit na židli před monitorem a číst horoucí řeči o lásce. Na to mám knihovnu a DVD.

Kdybyste se opravdu měli rádi, a ne jen pěstovali zamilované řeči, dávno byste byli spolu. Při vztahu na dálku vždycky hrozí, že se objeví někdo živý z masa a kostí, který ty krásné řeči povede taky, ale z očí do očí, který obejme, pohladí, koupí tu zmrzlinu nebo víno a ve finále vzdálenou princeznu přesvědčí, že nejlepší sex je ten s živým chlapem.

Živý chlap, s jiskrou v očích, vonící všemi mužnými feromony ženské přímo u nosu, je prostě přírodou naprogramované potěšení pro normální ženskou. Naprogramované, aby ona neodolala a rozmnožovala život na zemi.

A ty si breč u monitoru několik tisíc nebo set kilometrů vedle. Tvoje chyba. Láska je o tom, že dva jsou spolu. Ne že si o lásce píšou.

O chuti jídla si taky psát můžeš, ale hlad je hlad. Dlouho o návštěvě úžasné restaurace vykládat nevydržíš..........
0 0
ollga ollga

ollga je offline (nepripojený) ollga

Milý zamilovaný, konečne jeden z vás pochopil, že váš vzťah nestojí na pevných základoch. Ak ju máš skutočne rád, daj jej šancu spoznať niekoho, aby bola naozaj šťastná - je oproti tebe oveľa mladšia (mám tým na mysli, že váš vzťah začal, keď mala pätnásť a jej dozrievanie oproti tebe začína teraz), a vzťah s tebou je pre vás oboch len krásna ilúzia. Partnerský vzťah v reálnom živote musí časom nadobudnúť iné kvality a rozmery, a žiadne chatovanie ani web-kamera nanahradí skutočné spoznávanie toho druhého. Želám ti, aby si čo najskôr pochopil, že ONA má právo rozhodnúť sa. Je úplne prirodzené, že jej začína vyhovovať niekto skutočný, niekto, kto je pri nej hneď, keď ho potrebuje. Fiktívny priateľ ako ty nikdy nenahradíš toho, kto je pri nej nablízku. Samozrejme aj tvoje pocity a momentálne prežívanie chápem, dúfam však, že ich nepoužiješ ako prostriedok(nátlakový) na udržanie vzťahu. Láska je silná vec, a to čo prežívaš, ťa môže sprevádzať a možno aj ovplyvniť na celý život, preto sa s touto situáciu popasuj najlepšie ako vieš, aby ti život a jeho krásy nepretiekli pomedzi prsty, pretože trápenie nám častokrát zakrýva kopec iných vecí aj ľudí, ktoré stoja zato.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pachole Pozri príspevok
Tvoje rádoby láska je jen velká iluze. U počítače se tak krásně sní....

Já to beru jinak. Chlap, který o mě stojí, musí být se mnou. Psát na monitor může kdokoliv cokoliv, ale já nechci spisovatele, ale partnera.

Abych mu mohla dát pusu na přivítanou i při loučení, aby mě vzal do náruče,když se potřebuju vybrečet, aby mi koupil zmrzlinu,protože je vedro a mám na ni chuť, abych mu stříhala vlasy a mohla si s rozkoší prohrábnout jeho hustou kštici, abych mu mohla namasírovat bolavá záda, aby v hospodě vyskočil a zatvářil se výhružně, když si na mě někdo dovoluje, aby se se mnou koukal na hvězdy, aby mě uklidňoval v čekající koloně na dálnici, aby jel se mnou koupit nové těsnění do kapající baterie a pak ho vyměnil, abych mohla kdykoliv říct Miláčku já si nevím rady, prosím pomož mi, aby bylo koho obejmout, aby mi měl kdo pochválit nové šaty, aby mi udělal kafe a odnesl nákup z auta, aby se se mnou úžasně pomiloval, protože jsem normální ženská a chci živého, konkrétního chlapa na dosah očí, ruky a klína.

Já chci v rukách cítit jeho ruce, vlasy, ramena, pevný zadek, ne klapky klávesnice, chci se stulit do jeho náruče a ne krčit na židli před monitorem a číst horoucí řeči o lásce. Na to mám knihovnu a DVD.

Kdybyste se opravdu měli rádi, a ne jen pěstovali zamilované řeči, dávno byste byli spolu. Při vztahu na dálku vždycky hrozí, že se objeví někdo živý z masa a kostí, který ty krásné řeči povede taky, ale z očí do očí, který obejme, pohladí, koupí tu zmrzlinu nebo víno a ve finále vzdálenou princeznu přesvědčí, že nejlepší sex je ten s živým chlapem.

Živý chlap, s jiskrou v očích, vonící všemi mužnými feromony ženské přímo u nosu, je prostě přírodou naprogramované potěšení pro normální ženskou. Naprogramované, aby ona neodolala a rozmnožovala život na zemi.

A ty si breč u monitoru několik tisíc nebo set kilometrů vedle. Tvoje chyba. Láska je o tom, že dva jsou spolu. Ne že si o lásce píšou.

O chuti jídla si taky psát můžeš, ale hlad je hlad. Dlouho o návštěvě úžasné restaurace vykládat nevydržíš..........
Ani ja by som to lepšie nevystihol .....

Možno sa to niekomu nebude páčiť , ale skúsim :
Myslim na to ze ak ma necha tak mam len 3 moznosti:
1) Bud budem cakat az by jej to snim nevyslo pripadne ze on by ju nechal VEĎ ČAKAJ aj na súdny deň . Inak povedané , za električkou a ženskou nikdy nebež , VŽDY príde INÁ
2) budem sa trapit cely zivot
NIČ TI V TOM NEBRÁNI
3) skoncujem so zivotom.
DAJ ADRESU , pošlem Ti 100 % návod , určite to neprežiješ....
Ako moze byt zivot taky nefer.Sami mi kolko krat povedala aby som ju nikdy neopustil a ja som jej povedal ze to ani nemozem lebo neviem bez nej zit a teraz koly tomu ze bol na nu mily by to chcela cele zahodit??? To je nefer!!!
Potreboval radu by som rady od Vas a aj od psychologa
PODĽA MOŽNOSTÍ ASI HNEĎ , aj keď tvrdím aj niečo iné ...
az by sa tu neaky nasiel ze co sa moze teraz diat v jej hlave.Ci moze koly 2 tyzdnom snim nechat 5 rocny vztach.
ZA TÝCH 5 rokov ste boli dokopy cca 2-3 mesiace ? Tomuto hovoríš vzťah , to je ako zmrzlina alebo sex cez sklo ...
Pripadne co by som mal spravit aby som ju nestratil.Ako ju usmernit tak aby som na nu netlacil a sama ho neako vypustila z hlavy.Uz si neviem sam pomoct a len nervozne cakam co bude dalej a je mi stale do placu.Jedlo ledva do seba dam.Napr. dnes 3 oblozene chybycky za cely den.Uz ani tolko nepijem ako predtym.Vypil som tak 2L teraz 0.5L.TAK ZAČNI ZNOVA
Ja sa tusim k smrti utrapim.Toto je velmi pomale zomieranie co prezivam
HOUBES JE TO A NIE POMALÉ PREŽÍVANIE , to je len sebaľutosť mladého nerozumného , citovo nevyzretého / radšej ďalej nepokračujem / .......človeka / ??? / , ktorý by chcel , aby za neho niekto vyriešil problémy.....možno
Ozaj , VEČNÁ LÁSKA NEEXISTUJE ...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Veľmi sa mi páči príspevok od Pachole...je úplne výstižný a presný...
Milý zamilovaný...čo Ti k tomu napísať...na jednej strane mi to príde strašne divné, už len to, že vám to vydržalo 6 rokov a ešte na taks trašnú diaľku...no na druhej strane Ťa trošku chápem, pretože ja som zažila niečo podobné...trvalo to možno pol roka a delilo nás 40 km cca. Tiež by som mohla povedať, že som sa zamilovala cez internet...písali sme si krásne veci, volali, prebrali sme všetko možné, perfektne sme si rozumeli, ale až do chvíle, kým neprišlo reálne stretnutie...potom prišlo sklamanie...nebol to ten človek, s ktorým som písala...nebol taký jemný...naopak...frajer...teda aspoň tak na mňa pôsobil...odvtedy sa naša komunikácia dostala na bod mrazu...chcem tým povedať, že písanie je jedna vec a realita niečo úplne iné....človeka nespoznáš tým, že budeš tráviť hodiny na nete a písať...to je strata času...rovnako, ako keby sa v reále stretávate raz do týždňa na nejaké 2-3 hodinky,,,za tú kratučkú dobu sa dokáže každý pretvarovať...skutočne partnera spoznáš až vtedy, keď s ním stráviš čo najviac času a v čo najbežnejších životných situáciach...musíš sledovať, ako sa správa v spoločnosti...ako sa spráca k iným chalanom...

Neviem, ja osobne by som nikdy nedokázala mať vzťah na diaľku,,,jednak toho človeka nemáš možnosť spoznať a na druhej strane, ak mám s niekým chodiť, tak s ním chcem byť čo najčastejšie...a nie si s ním písať...ale ako napísala Pachole, cítiť jeho objatie, bozky, rozprávať sa s ním...smiať sa s ním, plakať...
Naozaj si vieš predstaviť, že by ste sa zasnúbili alebo vzali po jednom stretnutí???? Obaja by ste boli nešťastní a to si môžeš byť istý...nechaj jej slobodu...nemá váš vzťah reálne šance...bolí to, ja viem...ale ver mi, že po čase stretneš reálnu lásku a pochopíš, že je to úplne iné...a ja Ti to veľmi prajem...
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

V živote nie je dobré povesiť svoje šťastie na jeden klinec. Určite máš nejaké koníčky, alebo je niečo čo Ťa baví, tak sa tomu venuj a možno stretneš niekoho s kým sa budeś môcť podeliť o svoje starosti i radosti v skutočnosti, nie cez net. Každý vzťah na diaľku je o ničom.
0 0
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

Ja viem su ludia co nedokazu pochypit nas vztach lebo take nieco v zivote nezazili.Su zas ludia ktori toto co ja zavaju a po case sa zoberu a su spolu cely zivot.Niekto moze povedat ze ved nie sme fyzicky spolu tak to nemoze byt skutocne.Ani slnka sa nemozme fyzicky dotknut lebo je daleko ale i napriek dialke citime ten pocit palenia.Ja viem ze ked sa zoberieme budeme stastni.Rozumieme si tak ako snikym predtym.Verime si viac ako rodine.Samozrejme ten vztach sme nechceli stale drzat cez net a uz po roku sme si hovorili ze sa musime zobrat.Takuto lasku by som uz v zivote nemal.Ziadna baba ma tu na Slovensku tak nezaujala aby som si vedel snou predstavit cely zivot.Ja som citil ze ta prava tu pre mna neni.Nehovorim ze by sa mi ziadna nepacila ale nebolo by to nikdy ako snou.Ak by sme necitili ze nasa laska je vecna tak by nam to tak dlho nevydrzalo.Myslite si o mne co chcete ale my verime ze sme spriaznene duse.Ja viem tazko sa to chape ako to tak moze existovat na dialku, ale ved dialka nie je vecna a ta sa da prekonat
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

zamilovany Pozri príspevok
Ja viem su ludia co nedokazu pochypit nas vztach lebo take nieco v zivote nezazili.Su zas ludia ktori toto co ja zavaju a po case sa zoberu a su spolu cely zivot.Niekto moze povedat ze ved nie sme fyzicky spolu tak to nemoze byt skutocne.Ani slnka sa nemozme fyzicky dotknut lebo je daleko ale i napriek dialke citime ten pocit palenia.Ja viem ze ked sa zoberieme budeme stastni.Rozumieme si tak ako snikym predtym.Verime si viac ako rodine.Samozrejme ten vztach sme nechceli stale drzat cez net a uz po roku sme si hovorili ze sa musime zobrat.Takuto lasku by som uz v zivote nemal.Ziadna baba ma tu na Slovensku tak nezaujala aby som si vedel snou predstavit cely zivot.Ja som citil ze ta prava tu pre mna neni.Nehovorim ze by sa mi ziadna nepacila ale nebolo by to nikdy ako snou.Ak by sme necitili ze nasa laska je vecna tak by nam to tak dlho nevydrzalo.Myslite si o mne co chcete ale my verime ze sme spriaznene duse.Ja viem tazko sa to chape ako to tak moze existovat na dialku, ale ved dialka nie je vecna a ta sa da prekonat
Rozumieme si ako s nikým predtým...spomínal si, že je to prvý vzťah u každého z vás...s nikým iným si to neskúsil, tak to netvrď...
Neviem, prečo mám pocit z Tvojej odpovede, akoby si sa hneval na to, že to nevieme pochopiť...apropo, ja som Ti písala, že som niečo podobné zažila...nikto Ti tu nechcel ublížiť, ani sa Ti vysmiať...každý Ti odpísal s úmyslom Ti pomôcť...a ak sa chceš trápiť, tak potom neviem, akú odpoveď čakáš...a vôbec, prečo si sem napísal? pretože mám pocit, že to, že sa trápiš ani zmeniť nechceš...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

hm, co povedat....

mam pocit ze ide skor o zidealizovanu lasku... skor take lepsie priatelstvo... lebo nikdy ste spolu ani nebyvali, nikdy ste neokusili problemy beznych ludi, kt. su spolu denno-denne...

ano, nezazila som to, zazila som nieco ine... v 15tich som ukecala nasich aby sme sa prestahovali z Ba do Za lebo som bola zamilovana... strasny risk... ale cuduj sa svete vydrzalo nam to a minuly rok sme sa vzali... ale prezili sme spolu vela krasny spolocnych chvil aj odlucene pocas "vojny", prva praca, dovolenka, prve auto, prvy podnajom, financne problemy, rodinne problemy... a mohli sme sa jeden o druheho opriet...

co sa tyka toho jej kolegu... no neviem, skor mi to pride, ze jeho sarmu podlieha kvoli tej vzdialenosti a jej zufalstva z toho, ze nemozete byt vy dvaja spolu... z jeho strany ani nemusi ist o nic vazne...

velmi tazko som znasala ked bol priatel prec pocas "vojny" ale ani ma nenapadlo mysliet na niekoho ineho... zabrala som sa do ucenia a jedine co sa zmenilo bolo, ze som bola ovela viac s kamaratkou ako predtym...

a neverim, ze nenajdes inu kocku... kazdy kto sa rozchadza so svojou laskou tomu nikdy neveri a ked najde inu lasku, tak kruti hlavou, ze tomu neveril a oznaci novu lasku za ovela lepsiu, intenzivnejsiu ako tu velku lasku predtym

hlavne hlavu hore, neutapaj sa zialom, aj ked to isto boli... ale ak teda chces vediet na com si, sadni na lietadlo a chod za nou... ak je ona uz rozhodnuta ukoncit vztah, tak s tym nic neurobis... len sa nenic, nestoji to zase zato... co ked ta niekto lubi a nepovie ti to? len mlcky caka... hm?
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ak to takto cítiš, prečo chceš strácať čas s nejakým psychologom alebo psychiatrom a nejdeš za ňou? Na čo čakáš? Ak sa teraz stretnete a ona da prednosť novému priateľovi pred Tebou, tak to všetko bolo len o písani si a kamarátstve a nie o láske. Ona bola veľmi mladá, keď ste začali, len dievčatko a teraz je už dospelá žena. Chce žiť, a nesedieť pri internete.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Milý zamilovaný, nechcem byť bezcitná, ale akože sa nevieme vžiť do tvojej situácie? ale vieme, a ešte ako! Aj ja som bola pred 37 rokmi taká zamilovaná, až strach. Keď sme sa rozišli, myslela som že končí život, nikdy sa na druhého chlapca nepozriem, atď. No bol to dobrý nezmysel. Prišiel môj terajší manžel a ja som pochopila, že to čo som považovala za lásku, to vlastne nebolo nič. / vydatá som už 36 rokov/.A ešte niečo, keď som raz v noci nariekala do vankúša, prišiel môj otec a jednu mi strelil. Raz v živote, ale tá sadla, čo Ti budem rozprávať. A myslím že tiež ma vyliečil
0 0
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

syrik ja netvrdim ze s niekym inym som nieco skusal.Ja som proste ani nemohol lebo som to tak citil ze je to zbytocne kedze ta prava je jedine ona a uz ziadna ina.Ani predtym ked som ju napoznal tak som to tak citil ze tu by som si so ziadnou tak nerozumel a nemal taku lasku a vsetko ostatne.Ale snou to bolo ako splneny sen ktory som mal pred vela rokmi.O dievcati ktorej tvar si nepamatam, slova neboli ziadne len si pamatam ako sme kracali ruka v ruke a citil som taku lasku ze ked som sa prebudil tak som mal slzi.Ked som spoznal ju tak to dievca ztoho sna ako by dostalo tvar a meno.Citil som ten pocit ako ztoho sna.Bolo tam aj viac znameni.Napisal som sem preto ze som to uz nevedel drzat v sebe a potreboval som sa vyrozpravat.

andreaS ja som mal kamaratku sktorou som aj kecal o nej ale ona mi potom casom povedala ze sa do mna zalubila a tak sme sa uz nestretavali a nekomunikovali aby sa necitila horsie.Ja som odmietal lasku inych.Vidim len ju a nikto ma nezaujima.Nikdy som sa nechcel hrnut do vztahov a mat vela vztahov.Chcel som len ten jeden.Prvy a posledny.

tutiola ja chcem ist za nou ale a ona aj chce byt v mojom naruci ale teraz mi ani neviem povedat aby som prisiel i ked sa jej pytam.Budeme musiet pockat kym sa to vyriesi.To je samozrejme ze nebude len zit na internete.Ale ked je uz len rok do svadby a potom cely zivot tak si myslim ze to neni dlho ked uz sme tak dlho cakali.

dušinka nehovorim ze nikto sa nevie do toho vzit.Kazdy sme individualny a mne to tak nevychadza ako tebe.Mala si aj kus stastia ze sa ti to tak zadarilo.Trebarz by som mal potom novu lasku ale stale by som ju musel porovnavat ze to uz neni take ako som mal
0 0
anitram anitram

anitram je offline (nepripojený) anitram

Necitala som cely tvoj prispevok, stacil mi uvod. Tiez som spoznala prveho priatela cez chat, nebola to sice cezhranicna dialka, ale da sa to nazvat na dialku. Bola som velmi zamilovana. Ale facku, aby som sa spamatala mi nestrelil otec, ale zivot. To co som po roku o nom zistila mi uplne stacilo, aby som sa z tej opitosti-zamilovanosti rychlo dostala. Prisla som o prachy, o cest a pomaly aj o nervy. Teraz mam krasny uz osemrocny vztah, ziadna dialka, ziadne tajomstva a som stastna.
By som sa na nu vykaslala, urcite ta caka niekde uzasna a dokonala dievcina aj na Slovensku.

a este k tym znameniam, to si clovek len namysla, kolko motuzikov mi natahal popod nos, ze to je znamenie a to je znamenie
0 0
bz5 bz5

bz5 je offline (nepripojený) bz5

Fuuu, myslim, že ak sa rýchlo nepreberieš z toho tvojho sna, ktorým momentálne žiješ, tak budeš riadne sklamaný... Myslím, že v tvojom prípade nemá cenu ťa presviedčať, že to čo ty nazývaš "vzťahom", má od skutočného vzťahu naozaj ďaleko..., ale prepáč na tú svadbu o rok by som sa moc nespoliehala...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

zamilovany, určite maš ťažké obdobie a teraz sa Ti zdá, že už horšie nemôže byť, ale ver mi, sú ľudia, ktorí majú väčšie problémy ako Ty a nevzdávajú to, preto prosím vymaž tú možnosť č. 3. Vydrž to nejako a po čase uznáš aj Ty, že žiadna žena nestojí za to, aby si sa kôli nej vešal. Pracuj, športuj, stretávaj sa s kamarátmi a užívaj si život. Držím Ti palce, aby si to zvládol.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
niečo som si hľadala a hen kuk čo som našla, naozaj nič v zlom, možno, že fakt toto nie je rozprávka, ale porovnajte si čas zadania

http://www.psychologia.sk/forum/read.php?id=298744
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

ja som mala tiež priateľa vydržalo nám to 8 rokov, pred tromi rokmi sme sa rozišli a ešte to stále bolí. Odvtedy som sama a mám odstup od chlapov, neviem som nejaká chladná voči nim. A aj dosť porovnávam. Možno keby som si nejakého našla tak by sa mi lepšie podarilo zabudnúť na neho, neviem. Ale chlap má viac príležitostí aj ked v dnešnej dobe už viac dievčatá chodia za chlapcami ale ja som ešte tá stará éra. Prajem ti veľa šťastia
0 0
zamilovany zamilovany

zamilovany je offline (nepripojený) zamilovany

Barbara ano dal som to na 2 stranky lebo som najskor nevedel kde a chcel som pocut co si o tom druhy myslia ci uz to fakt nemam v hlave v poriadku alebo co sa somnou deje
Ale uz musim ist prec tak nemozem ani na nic viac teraz zareagovat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať