Zavrieť

Porady

Kupit ci nekupit chlapcovi kvety na promocie?

Zdravim Vas
Zase mam problem s promociami... ach nech je to za mnou..
Ja mam promocie a mamka nevie ci mi ma kupit kvety ci nie k promociam...nevie ci sa chalanovy kupuju ci nie..Ja som vravel ze ne a ona ze asi aj hej..fakt neviem..ci to neje nahodou trapne chlapec s kvetmi..diki za komenty
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Nie, nebude to trapne, vsetci tam maju minimalne jednu kyticu.
bez rozdielu pohlavia.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
wynk11 wynk11

wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

no diki ale neviem co budem robit s tymi kvietkami..nesces preposlem ti ich..:-))
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

No čo by si robil? Dáš ich do vody a budeš sa z nich vytešovať, že na teba mamka myslela. Prečo máš pocit, že je to "zženštilé"? Nie je. A hádam by si darované kvety neposúval ďalej, to radšej Ivke kúp vlastnú kytičku.
Naposledy upravil Marína : 24.06.09 at 21:31
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Kvety sa darujú aj chlapcom/chlapom. Uvidíš, že aj ostatní dostanú
A od Tvojej maminky budú tie najkrajšie
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mám taký pocit, akoby boli promócie pre teba väčším problémom ako štátnice. Veď sa teš, že máš štúdium za sebou a urob rodičom radosť, nech si užijú pohľad na svojho syna inžiniera. Určite sú na Teba pyšní. Ako by to vyzeralo, keby si od rodičov nedostal kvety?
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

wynk11 Pozri príspevok
no diki ale neviem co budem robit s tymi kvietkami..nesces preposlem ti ich..:-))
Dakujem za ponuku, kvety si zasluzis ty.
Dohodni sa s rodinou, nech ti daju len jednu kyticu, ze to staci a ked velmi chces urob potom na oslave maly prihovor s velkym gestom, kde sa podakujes rodicom za to, ze ti pomohli dostat sa az tam, kde si a mamicke povedz, nech sa nehneva, ze dvakrat darovane prinasa stastie a kyticu jej pekne venuj.
Tvoja mama si ju zasluzi rozhodne viac ako nejaka cudzia baba z netu /aj ked kvety mozem /
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Mamka sa určite teší, že si ukončil školu, je na Teba pyšná ....nechaj to na ňu ......dopraj jej nech svoju radosť vyjadrí aj kvetmi
0 0
wynk11 wynk11

wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

tak vam poviem prehovorili ste ma
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

wynk11 Pozri príspevok
tak vam poviem prehovorili ste ma
A ani to nebolelo
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

A čo tak dostať takúto kyticu? Tá je určená iba mužom.
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

Urcite kvety prijmi a potes mamku i seba. To,ze uz budes promovany, znamena dalsi krok vpred a musis sa naucit bez hanby aj prijimat, urobi to omnoho vacsiu radost tomu, kto ta obdaruva.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
wynk11 Pozri príspevok
Zdravim Vas
Zase mam problem s promociami... ach nech je to za mnou..
Ja mam promocie a mamka nevie ci mi ma kupit kvety ci nie k promociam...nevie ci sa chalanovy kupuju ci nie..Ja som vravel ze ne a ona ze asi aj hej..fakt neviem..ci to neje nahodou trapne chlapec s kvetmi..diki za komenty
A prečo nie, veď nech mamka povie v kvetinárstve, že to bude kytička pre muža a okrem toho niektorý muži majú radi kvietky a pokiaľ nevieš, čo s kytičkou, mamka ju dá do vázy a stále keď sa na ňu pozrie, pripomenie jej ju Teba a bude mať pri srdiečku hrejivý pocit
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ale žienky nezabudnite,že chlapi sa nebudú vytešovať z kvetom ako my ženy
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

Pasuliatko a preco? Ja poznam vela muzskych milovnikov kvetov.Otazka je vediet ich prijat.
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Presne tak.. promocie su odmena pre tvojich rodicov.. tak im ju daj
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mať tak tvoje problémy. ... Dúfam, že nebudeš od takýchto musieť riešiť žiadne väčšie.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Keď som ja mala promócie, tak kvety dostávali bez rozdielu moji spolužiaci aj spolužiačky. Môžem Ťa uistiť, že nikto z nás sa nezamýšľal nad tým, či kvety patria mužom alebo nie. A všetci sme mali kvetov za náruč - študovali sme diaľkovo a aj tá radosť bola viacnásobná. Prijmy kvety s vďakou. A ako s nimi naložíš? Ja som sa hneď cestou zastavila na cintoríne a prvú promočnú kyticu dostala moja mama, ktorá sa toho žiaľ nedožila. Tiež som zaniesla do kostola a niečo som si nechala doma. Podelila som sa o kvety. A keď promoval kamarát, tiež som mu zaniesla kvety. Vôbec som sa nepozastavovala nad tým, či mu zaniesť kvety, alebo nie. Kvetom nič nepokazíš.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Wynk11 ako by to vyzeralo, keby Ti maminka negratulovala s kyticou???? Nevymýšľaj blbosti.
Naposledy upravil jozka56 : 24.06.09 at 20:17
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

No obliecť sme ťa už obliekli tak ešte my ktoré už poväčšinou máme takých synov ako si ty ti hovoríme že vôbec to nebude trápne. Mamka sa tiež teší že má takého šikovného synka tak nechaj ju nech si to užije.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bupi Pozri príspevok
Pasuliatko a preco? Ja poznam vela muzskych milovnikov kvetov.Otazka je vediet ich prijat.
áno česť výnimkám .. môj otec kedysi dostal kyticu z cigariet tak sa potešil. ale keby dostal kvety no neviem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať