Zavrieť

Porady

Mílie

13-ročný syn má po tvári mílie /biele hrudky pod kožou/. Bola som s ním 2x u kozmetičky, no viac už nechce ísť, nakoľko mu je to dosť nepríjemné - najhoršie je vraj naparovanie. Potreboval by vyčistiť tvár opäť. Nepoznáte niekto možnosť, ako obmedziť tvorbu mílií /píling raz za týždeň veľmi nepomáha/? Návštevy kozmetičky sa asi nevyhnem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Denisa je offline (nepripojený) Denisa

    optimista Denisa
    Môže pomôcť zmena stravy. Menej bielkovín a viac zeleniny a ovocia. Mliečne výrobky a mäso (hlavne bravčové a hovädzie) zahlieňujú organizmus. Mám doma vzorku, že to funguje. Jeden syn, skoro vegetarian, má oveľa čistejšiu pleť ako druhý, ktorý holduje mäsu. Tiež sladkosti a sladené vody tomu veľmi nepomôžu. jednoducho zdravšie stravovanie.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    keď vyrastieš budeš mať peknú pleť.. nechápem,že ťa to zaťažuje v tvojom veku

    myma je offline (nepripojený) myma

    myma
    Ja som to písala ako matka 13-ročného syna. Možno z toho vyrastie, ale viem, že je mu nepríjemné, keď mu pri rozhovore nehľadia do očí, ale na mílie. Bohužiaľ, puberta si žiada svoje!

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    myma Pozri príspevok
    Ja som to písala ako matka 13-ročného syna. Možno z toho vyrastie, ale viem, že je mu nepríjemné, keď mu pri rozhovore nehľadia do očí, ale na mílie. Bohužiaľ, puberta si žiada svoje!
    aha tak pardon jasne ja to chápem ale on z toho vyrastie neboj saje len v puberte tak mu to skus tak nejak vysvetliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.