Zavrieť

Porady

grecko,bez stravy

ahojte, boli ste niekto v grecku bez stravy,? co si mam pod tym predstavit, kolko vyjde strava cca na den??
vdaka za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    sunflover Pozri príspevok
    ahojte, boli ste niekto v grecku bez stravy,? co si mam pod tym predstavit, kolko vyjde strava cca na den??
    vdaka za rady.
    Bola som nedávno, tiež bez stravy, niečo sme si tam niesli, ale zbytočne. Ceny v supermarketoch sú približne ako naše. A keď už nebolo čo, išli sme na gyros za 2,- EUR.

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    sunflover Pozri príspevok
    ahojte, boli ste niekto v grecku bez stravy,? co si mam pod tym predstavit, kolko vyjde strava cca na den??
    vdaka za rady.
    Urcite si neber vino Maju velmi dobre a za nizke ceny.
    Aj v tavernach sa cenovo celkom da, mnohe ponukaju vyhodne menu. Porcie su obrovske.
    V supermarketoch, co si pamatam, bolo drahsie maslo cca 5eur, ine potraviny boli priblizne rovnako drahe ako u nas.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    stonka Pozri príspevok
    Urcite si neber vino Maju velmi dobre a za nizke ceny.
    Aj v tavernach sa cenovo celkom da, mnohe ponukaju vyhodne menu. Porcie su obrovske.
    V supermarketoch, co si pamatam, bolo drahsie maslo cca 5eur, ine potraviny boli priblizne rovnako drahe ako u nas.
    Rastlinne maslo na Korfu 500g- 0.5 euro.

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    alaya1 Pozri príspevok
    Rastlinne maslo na Korfu 500g- 0.5 euro.
    Ja rastlinne masla nejem. Kupovala som zivocisne, ale bolo vyborne.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Môj osobný názor .Do Grécka a Chorvácka ,brať minimum potravín . V turistických centrách sú drahšie cca o 10% ako u nás.Mimo centier pár km lacnejšie.Na Slovensku sú mimo pár štátov ako Francúzko Anglicko Holandsko Švédsko ,najdrahšie potraviny v EU.Ked sme boli v Gr tak sme si štandardne kupovali na raňajky chlieb zeleninu maslo poprípade nejaké ( slepačie vajcia v Chorvácku brutal cena na naše 6-9 SKK ks ,salámy od 350 SKK /kg inak konzervy ryby a veľa ostatných potravín aj o tretinu lacnejšie ) na ostrovoch bude asi drahšie.V GR a CHorv... májú mizerný chlieb ak sa to tak vôbec dá nazvať.Maslá ovocie zeleninu konzervy, kúpite lacnejšie ako u nás.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    220870 Pozri príspevok
    Môj osobný názor .Do Grécka a Chorvácka ,brať minimum potravín . V turistických centrách sú drahšie cca o 10% ako u nás.Mimo centier pár km lacnejšie.Na Slovensku sú mimo pár štátov ako Francúzko Anglicko Holandsko Švédsko ,najdrahšie potraviny v EU.Ked sme boli v Gr tak sme si štandardne kupovali na raňajky chlieb zeleninu maslo poprípade nejaké ( slepačie vajcia v Chorvácku brutal cena na naše 6-9 SKK ks ,salámy od 350 SKK /kg inak konzervy ryby a veľa ostatných potravín aj o tretinu lacnejšie ) na ostrovoch bude asi drahšie.V GR a CHorv... májú mizerný chlieb ak sa to tak vôbec dá nazvať.Maslá ovocie zeleninu konzervy, kúpite lacnejšie ako u nás.
    Každý rok chodím do Grécka, vždy na iné miesto, no tentokrát sme prvýkrát kupovali na ZAKYNTHOSE chlieb, ktorý nám chutil rovnako ako doma.

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    V Grécku som bola 5 krát a vždy bez stravy. Ceny sú porovnateľné s našimi. Výber v supermarketoch je veľmi dobrý.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.