Zavrieť

Porady

Bojnice

Chces stravit pekny vikend v krasnom prostredi Bojnic? Si sama alebo sam a nemas tam s kym ist? Nevadi. Od 31.7.2009 kazdy vikend sa tam budu poriadat 3-dnove pobyty pre nezadanych s pestrym programom.
Informuj sa.
Usporiadat
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

zaujímavé, je to aj nejako ohraničené vekovou kategoriou?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lucia S. Lucia S.

Lucia S. je offline (nepripojený) Lucia S.

bude tam aj nejaký program??
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

No chceme info každopádne.
0 0
sokrates7 sokrates7

sokrates7 je offline (nepripojený) sokrates7

nie je to ohranicene ziadnou vekovou hranicou.
0 0
sokrates7 sokrates7

sokrates7 je offline (nepripojený) sokrates7

Snívajte o tom, o čom chcete snívať, choďte tam, kam chcete ísť, buďte tým, kým chcete byť, pretože život je len jeden a len jedna šanca robiť všetky veci, ktoré chcete robiť...“

Občianske združenie Slnečná cesta a SOKRATES
Organizujeme pobyty pre nezadaných 2009
s možnosťou zoznámenia sa

Pre všetky vekové kategórie

PROGRAM:
Počas pobytu máme pre Vás pripravený program, ktorého sa môžete zúčastniť. Pobyt je vedený skúsenými odborníkmi, ktorí majú bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi. Program je robený tak, aby sme nenútenými aktivitami a programom navodili priateľskú atmosféru, spoznali sa a spolu komunikovali.
Spoznáte nových ľudí, odnesiete si nové zážitky, zabavíte sa, načerpáte novú energiu...
MIESTO KONANIA:
Bojnice, okres Prievidza

TERMÍNY A CENA:
- 1, od 31.7.2009 do 2.7.2009 129 euro
- 2, od 7.8.2009 do 9.8.2009 129 euro
- 3, od 14.8.2009 do 23.8.2009 129 euro
- 4, od 28.8.2009 do 30.8.2009 129 euro

V CENE JE ZAHRNUTÉ:
- Uvítaci prípitok a darček
- 2x plná penzia (raňajky, obed, večera + pitný režim)
- 2 x ubytovanie v novo zrekonštruovanom penzióne hotelového typu 9 minút na pešo od Bojnického zámku v prekrásnom romantickom prostredí s výhľadom na Bojnice.
- 1 vstup do vodného sveta v Bojnických kúpeľoch
- Materiálno – technické zabezpečenie programu

Prihlášky a bližšie informácie e-mail: sokrates7@centrum.sk
Alebo na tel. čísle: 0948 09 02 59 po 16.hod.
0902 50 12 80 po 16. Hod.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

zaujímavé, len nieje s kým ísť a sama tam nepojdem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

31Jankal Pozri príspevok
zaujímavé, len nieje s kým ísť a sama tam nepojdem.
Janulka, však to je práve pre takých, čo nemajú s kým ísť-neboj sa, tam sa zoznámiš s vysokým, svalnatým, opáleným fešákom nejakým
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak Bojnice sú pre mňa srdcová záležitosť- volakedy som tam chodil vždy na mesiac do kúpelov-dobrééé bolo...
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Stanislav 1975 ,ale ked tam nikoho nepoznám tak tam mám strach ísť. Keby sa aspon nejaký človek ku mne pridal tak by to bolo lepšie môže byť aj poradák - čka
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

31Jankal Pozri príspevok
Stanislav 1975 ,ale ked tam nikoho nepoznám tak tam mám strach ísť. Keby sa aspon nejaký človek ku mne pridal tak by to bolo lepšie môže byť aj poradák - čka
Možno, že tu na Porade nájdeš niekoho s kým by si išla- si asi dosť nesmelá, že???
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

31Jankal Pozri príspevok
Stanislav 1975 ,ale ked tam nikoho nepoznám tak tam mám strach ísť. Keby sa aspon nejaký človek ku mne pridal tak by to bolo lepšie môže byť aj poradák - čka
Janka, veď skús osloviť (napr. cez SS) aspoň tie Poradačky, čo sa zaujímajú o akciu - možno vyrazíte spolu.

Ale aj keby ste sa nedohodli, nemaj obavu - chod aj sama, ved tam neprídu dvojice, ale jednotlivci .......až odchádzať budú možno dvojice.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Som nesmelá, tak z toho asi nič nebude ak do augusta nikoho nenájdem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

azla Pozri príspevok
Janka, veď skús osloviť (napr. cez SS) aspoň tie Poradačky, čo sa zaujímajú o akciu - možno vyrazíte spolu.

Ale aj keby ste sa nedohodli, nemaj obavu - chod aj sama, ved tam neprídu dvojice, ale jednotlivci .......až odchádzať budú možno dvojice.
A v ojedinelých prípadoch možno aj trojice-,aj také sa stáva-
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A v ojedinelých prípadoch možno aj trojice-,aj také sa stáva-
chi chi
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak Bojnice sú pre mňa srdcová záležitosť- volakedy som tam chodil vždy na mesiac do kúpelov-dobrééé bolo...
Stanislav, kedy si bol naposledy v Bojniciach ? Dnes by si hlavne kúpele nepoznal. Ozrutná zmena - k lepšiemu, samozrejme n-krát drahšie oproti minulosti.
Bojnice sú fakt čarovné mestečko; V blízkosti Prievidza, krásna príroda okolo, dobré turistické chodníky. Fakt dobré miesto na dovolenku, aj mimo turist. sezóny. Dokonca aj v zime najdeš v okolí slušné svahy na lyžovanie - Kľak, Poruba, Cígeľ, Kanianka.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A doplním, lyžovať sa dá aj v Rudnianskej Lehote a na Homôlke. Na turistiku sú dobré chodníky a prekrásna príroda aj z druhej strany - keď vyjdeš nad Šútovce, tak taká nádherná scenéria sa Ti málo kde ukáže. Doporučujem.
0 0
sokrates7 sokrates7

sokrates7 je offline (nepripojený) sokrates7

Ahoj, Janka,

...ja by som sama tiez nikde nesla, kde viem, ze chodia dvojice, ale toto je prave o tom, ze aj ked prides sama, nebudes sama...budeme tam vsetci jednotlivci, ale pritom vytvorime skupinu a nikto nebude sam....tak do toho...je to naozaj krasne, priam carovne mesto....toto mesto sme vybrali zamerne...nemusis hladat nikoho - budes mat partiu, ale nikto nemusi byt na teba nalepeny....rob len to, co ty chces a co citeis, ze je pre Teba dobre....krasny den.
0 0
sokrates7 sokrates7

sokrates7 je offline (nepripojený) sokrates7

Ahoj, Stanko,
...chces prist aj Ty medzi nas?...je tam naozaj krasne a bude to o inom, ako ked ides niekde len tak s niekym a musis sa prisposobovat...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sokrates7 Pozri príspevok
Ahoj, Stanko,
...chces prist aj Ty medzi nas?...je tam naozaj krasne a bude to o inom, ako ked ides niekde len tak s niekym a musis sa prisposobovat...
Júúúj, ale ja som ženatý--to by nem dopadlo dobre...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jaros5 Pozri príspevok
Stanislav, kedy si bol naposledy v Bojniciach ? Dnes by si hlavne kúpele nepoznal. Ozrutná zmena - k lepšiemu, samozrejme n-krát drahšie oproti minulosti.
Bojnice sú fakt čarovné mestečko; V blízkosti Prievidza, krásna príroda okolo, dobré turistické chodníky. Fakt dobré miesto na dovolenku, aj mimo turist. sezóny. Dokonca aj v zime najdeš v okolí slušné svahy na lyžovanie - Kľak, Poruba, Cígeľ, Kanianka.
No nebol som tam už pekných 10 rokov,hmhm-ja mám na Bojnice len tie najlepšie spomienky,-teda až moc pekné--ale to tu nechcem rozoberať-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať