Zavrieť

Porady

To čo som porobil s monitorom?

Ahojte, prosil by som o radu od niekoho kto sa vyzná v pc- včera som troška behal v nastavení pc( neviem načo sa tam hrabem, keď tomu nerozumiem) a niekde som stlačil niečo v tom zmysle- zvýšenie rozlíšenia, alebo také niečo a neviem kde to bolo-neviem to nájsť ani v nastavení obrazu , ani nikde-teraz mám úplne hnusný obraz na monitore- ikony mám silno modré a celé je to od veci-neviete, kde to nastavím, aby som to mal ako predtým???Thanks...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ahojte, prosil by som o radu od niekoho kto sa vyzná v pc- včera som troška behal v nastavení pc( neviem načo sa tam hrabem, keď tomu nerozumiem) a niekde som stlačil niečo v tom zmysle- zvýšenie rozlíšenia, alebo také niečo a neviem kde to bolo-neviem to nájsť ani v nastavení obrazu , ani nikde-teraz mám úplne hnusný obraz na monitore- ikony mám silno modré a celé je to od veci-neviete, kde to nastavím, aby som to mal ako predtým???Thanks...
    Môžeš sem hodiť screenshot obrazovky, ako to vyzerá. Dobré by bolo vidieť.

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    zdravim. takze pravym tlacidlom stlac na pracovny plochu.Dalej stlacis na vlastnosti a v okne stlac na listu nastavenie. Tam uvidis rozlisenie obrazovky, posunies na pozadovanu hodnotu. Standartne byva 1280x1024. To vsetko zavisi od tvojho monitora.
    To je jedna moznost a druha toto iste mozes nastavit aj v nastaveniach grafiky, cize stlacis v tej istej liste na spresnit v pravo a tam mas uz presnejsie nastafenie grafiky monitora atd...

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Nepíšeš jaký máš systém, ale zkus na Vistě:
    pravá myš na plochu>Přizpůsobit>Nastavení zobrazení>a uprav si rozlišení pro svůj monitor

    Na XP to myslím bylo
    pravá myš na plochu>Vlastnosti>Plocha>Upřesnit nebo možná se hned z vlastností dostaneš na Vzhled - musíš to tam někde pohledat, nevím přesně, kde to bylo

    Psali jsme současně, omlouvám se, ale nechávám i svůj komentář, na Vistě je to přece jen malinko odlišné
    Naposledy upravil sondaw : 26.06.09 at 08:48 Dôvod: doplnění

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    ak sa nebudeš vedieť zorientovať kde si čo postláčal ešte sa dajú urobiť dve veci... obnova systému k nejakému dátumu keď to fungovalo, alebo v správcovi hardvéru odobrať grafiku a reštartovať... po nábehu ju nájde a bude chcieť nanovo ovládače a nastaviť rozlíšenie... ale tá prvá možnosť je asi najjednoduhšia aj pre bežných užívateľov

    To čo som porobil s monitorom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.