Zavrieť

Porady

Win Xp PROF 64-bit

Zdravím Vás,

Chcel by som radu, či k tomuto windowsu existuje nejaky slovak pack alebo czech pack. Mne to akoze netreba, ale susedovi co som nainstaloval,furt do mna huci, ze on nerozumie tomu tam, neviem co tam potrebuje rozumiet, ale budis. Za kazdu odpoved dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Najdeš, zadej do Google Win Xp PROF 64-bit čeština a najdeš to, co já.
    Z jistých důvodů sem odkaz nedávám
    Ovšem jak je kvalitní a zda je počeštěno všechno, to netuším

    mato1219 je offline (nepripojený) mato1219

    mato1219
    nech ho preinštaluje, Windows je už tak či tak vírus a nie ešte 64-bit, ja som ho mal a bola to katastrofa

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    mato1219 Pozri príspevok
    nech ho preinštaluje, Windows je už tak či tak vírus a nie ešte 64-bit, ja som ho mal a bola to katastrofa
    Prepac mi otazku, preinstaluje cim? Len mi neodpovedz ze linux-om, bo ked terazky nevie XP v ang. tak z linuxu bude uplne vedla.
    Takze tvoja rada =0

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    iasak Pozri príspevok
    Zdravím Vás,

    Chcel by som radu, či k tomuto windowsu existuje nejaky slovak pack alebo czech pack. Mne to akoze netreba, ale susedovi co som nainstaloval,furt do mna huci, ze on nerozumie tomu tam, neviem co tam potrebuje rozumiet, ale budis. Za kazdu odpoved dakujem.
    Na 64-bit verziu XP by som CZ nedaval, a ani by som nepracoval s CZ verziou (existuje CZ verzia, LIP nie). Vyhnes sa tak problemom s kompatibilitou. Viem o com pisem, uz som riesil vela takych veci.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    mato1219 Pozri príspevok
    nech ho preinštaluje, Windows je už tak či tak vírus a nie ešte 64-bit, ja som ho mal a bola to katastrofa
    Dovolím si nesúhlasiť. Ja ho používam v práci a som s ním max. spokojný.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.