Zavrieť

Porady

Montáž plastových okien

Dobry deň.
Potreboval by som zalozit jedno plastove okno do komory a teraz neviem ci sa plastove okno montuje v celku aj s kridlom (sklom),alebo sa da rozobrat a nasadit najprv iba rám a krídlo nahodit potom.Potreboval by som navod ako dať krídlo dole z rámu.
Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Habbs Pozri príspevok
    Uz je rozobrany a ram aj zalozeny
    áno, najprv sa založí rám a potom sa dávajú krídla-samozrejme zasklené

    Habbs je offline (nepripojený) Habbs

    Habbs
    Tak by to malo byť aj podľa mna,tiež veľa ľudi hovorí,že ked im niekto montoval tak vcelku,čo už nechápem podľa toho koľko vážia.

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Habbs Pozri príspevok
    Tak by to malo byť aj podľa mna,tiež veľa ľudi hovorí,že ked im niekto montoval tak vcelku,čo už nechápem podľa toho koľko vážia.
    Zvláštna montáž vcelku , to som ešte nevidela. Jedine že tie okná sú z takých tenkých profilov, že sú ľahúčke a dá sa s nimi manipulovať. Jednoznačne krídla dole , najprv namontovať rámy a tak domontovať krídla.

    Lotarka je offline (nepripojený) Lotarka

    Lotarka
    Chcela by som vedieť, ako je najlepšie postupovať, ak pri montáži okien ostane veľká škára?
    Stačí iba vyplenenie purpenou alebo to treba vyplnim nejakými časťami muriva a potom vypeniť, alebo som už videla, že to vyplnili polystyrénom a potom vypenili. Ako je to po tepelno-izolačnej stránke najlepšie?

    atlasub je offline (nepripojený) atlasub

    atlasub
    Zdravým,na túto otázku nie je jednoznačná odpoved,zavisý od viacerých faktorov,či velká škára vznikla zlým zameraním okien alebo ste mali tkzv.kastlíkové okná, alebo panelakový typ kde je vonkajší rozmer stavebného otvoru o cca 10-15 cm menší,samozrejme treba zapenit,a ukotvyť , a obmurovat alebo spalety spravit s polystirénom...sadrokartón...atd

    Montáž plastových okien

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.