Zavrieť

Porady

problém s netom

do včera všetko bežalo ako malo no po burke mi nejde net T com vraví ze po modem je všetko v poriadku no net mi nejde ked dam v sietových pripojeniach connection tak sa tvari ako ked funguje a ked dam Podporu opravit tak mi da hlasenie System Win. sa nepodarilo dokončit opravu problému pretože nie je možne dokončit nasledovnú akciu: Protokol TCP/IP nie je pretoto pripojenie povoleny. Neviem co mam robit v podpore nieje vpisana IP adresa ani maska pod siete ani predvolená brana. Teda ani neviem ci tamn maju byt.Dakujem za rady. Ak som dal moju otazku do nespravnej temy prepacte mi to.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Skusil by som najprv restartovat pocitac a router. A skontroloval ci je spravne nadstaveny.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Aky mas modem ?? Vypni a zapni modem, pockaj kym sa zinicializuje a vojdi do neho cez IP ktora je v manuale uvedena ako web administracia
    hmmm lenze ty pises, ze uz na sietovke mas problem .... skus sa pripojit cez iny PC k modemu ....
    Zavisi to aj od toho ci si mal na nom nastavene DHCP, alebo nie
    atd...... daj viac info

    michalos je offline (nepripojený) michalos

    michalos
    Modem nechaj aspon 5 minut mimo sieti a ak nepomoze tak ho uplne zresetni (podrz asi 10 sekund resetovacie tlacitko) a nastav vsetko od znova...

    furtivo je offline (nepripojený) furtivo

    furtivo
    modem mam webr@cer821 nepomohlo ani reštartovanie modemu no po odinštalovani pri novej instalacii vypisalo že mám nainstalovat sietovú kartu no takze problem bude asi tam vie niekto ako postupovať asi budem musiet zistit ci je sietova karta funkčná a ako sa dopátram k jej instalacii. vopred dakakujem
    Mohla to sposobit letna burka a hromy blezky??

    neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

    neviem.ako
    Napadlo mi, ze kamoska ma v praci podobny problem - po burke jej vypadne aj net, aj pevna linka. Ale na druhy den uz samo naskoci.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Skus pozriet vo vlastnostiach sietovej karty (pripadne v zozname HW), ci nemas vypnutu sietovu kartu. Ak ano, daj zapnut. Alebo si daj do PC nejaku skusobnu PCI sietovu kartu a uvidis ci sa nieco rozbehne.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    furtivo Pozri príspevok
    ved to chcem no neviem ako
    štart-ovládacie panele-systém-(záložka hardware)-správca zariadení-sieťové adaptéry. Klikni na kartu pravým tlačítkom myši a zobrazí sa ti tabuľka, kde na spodu je riadok- vlastnosti. Na to si klikni a tam si už prečítaš. Dúfam, že je to to, čo si potreboval.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.