Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    mirka* Pozri príspevok
    koľko ste dali za položenie m2?(interiér)
    Musíš doplniť údaje - hlavne veľkosť plochy, rozmer dlažby či tam bude aj nejaká listela alebo dekor či to chceš rovno,alebo diagonálne atd. a tak isto aj pri obklade.

    starko77 je offline (nepripojený) starko77

    som tzv. samouk v oblasti vsetkych rucnych prac :-) ...viac starko77
    Ahoj, posielam Ti strucny cennik, ktory mi predlozil moj obkladac. Myslim, ze v mojej lokalite tieto ceny u zivnostnikov velmi neskacu. Samozrejme, ze to zalezi najma od dohody a mnozstva prace. My sme potrebovali dlazbu na cca 50 metrov + schodiste + kupelka + 2 zachody.
    Pokladka dlažby 1m2-10,29 Eur, Montáž obkladu 1m2-10.95 Eur, Rezanie Jolly rohov 1m - 4,98 Eur, Sokle 1m - 3,32 Eur, Dylatačné lišty 1m - 1,49 Eur, Montáž vaňe+ podmurovanie 1ks - 49,79 Eur, Podmurovanie umyvadla z porfixu + poličky - 65,00 Eur, Silikonovanie 1m - 1,00 Eur, Prevedenie izolacie stien v kupelni 1m2 1x 2,82 Eur, Zrovnavanie nivelizačnou hmotou 1m2 - 1,16 Eur, Pritrietie striešky na sokli 1m - 0,33 Cent, Prevedenie penetracie 1m2 - 0,15 Cent.

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    ski555 Pozri príspevok
    je to samozrejme podľa plochy,lokality a nenažranosti firmy,ale bežne 10 Eur
    Bol som v servise a za hodinu manualnej - mechanickej roboty som zacvkal 25 Eur. (prosim nereagovat)

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Mysliš autoservis? Maju hodinu aj za 1200 Sk. Zalezi podla typu auta. (sorry za reagovanie)

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    duves Pozri príspevok
    Mysliš autoservis? Maju hodinu aj za 1200 Sk. Zalezi podla typu auta. (sorry za reagovanie)
    A ešte to doje.. som len tak náhodou reagoval.

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    220870 Pozri príspevok
    A ešte to doje.. som len tak náhodou reagoval.
    Chlapi nechcel som aby sa tu rozoberala cena za pracu napr. u murarov - nenazrancov, pretoze nenazrancov je v kazdom obore coraz viac... A uviedol som priklad... ale uz to nemusime riesit.

    apx je offline (nepripojený) apx

    apx
    Dobry den, skuste oslovit firmu p. Huleja (0905 656 506). Specializuju sa najma na prerabky kupelni. Su z Martina. Marek

    amoo je offline (nepripojený) amoo

    amoo
    Pri dojednavani mi majster povedal: kolko si dal za material tolko das za pracu, dojednal som 250-350/m2 na ruku, ale musel som doopravit spary atd.

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    Nechapem, ze este davate obklad. Za vsetky vrstvy vodeodolneho nateru date 5-10tis. na kupelnu a mozete mat akukolvek farbu a umyva sa to rovnako ako obklad, akurat menej spini. Navyse vyzera to byt ovela drahsie ako obklad, aj ked to stoji iba zlomok jeho ceny.

    salka je offline (nepripojený) salka

    salka
    AndrejG, znie to zaujímavo...ja uvažujem čast dlažby, čast malovka...kde sa dá takéto niečo vidiet /link/ čo píšeš, nejaké referencie by som si rada naštudovala

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Už som to tu párkrát vkladal.Ešte raz http://www.rtl2.de/20296.html
    Je to stránka obdoby u nás vysielaného Modré z neba.Ak kliknete na tento odkaz tak sa vám zobrazí úvodná stránka kde si vyberáte z jednotlivých epizód.Potom musíte kliknúť na obdĺžnik na spodnej stane obrazovky .Krásna kúpelňa je v epizóde 61 -57 kliknite na Das Badzimmer.
    Naposledy upravil 220870 : 02.08.09 at 08:06

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    salka Pozri príspevok
    AndrejG, znie to zaujímavo...ja uvažujem čast dlažby, čast malovka...kde sa dá takéto niečo vidiet /link/ čo píšeš, nejaké referencie by som si rada naštudovala
    Neuveris, ale toto je jedina vec, ktoru som nestudoval na internete. Videl som to u kamarata, ktory to ma uz 4-5 rokov a kupoval tam kde on, teda v tikkurile. Jednu penetracnu vrstvu, jednu hydroizolacnu a potom samotny nater, ktory som daval 2-3x. Hovoria sice, ze stacia 1-2 natery, ale na mojej omietke to nestacilo, bolo to niekde flakate. Tu mas obrazky, jeden robeny bez blesku, takze to vyzera trosku zlto, ale to je iba tak divne odfotene, urobis si ale obraz ako to vyzera, trosku lesklo. Druha fotka je normalne. Mam to vsade, v kupelni, na wc, v pracovni...vsetky steny aj strop.



    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    to ma aj v sprchovom kute iba vymalovane? mi sme mali natrete latexovou farbou, ale uz sa to olupuje..nad kachlickami.
    duves po 3 rokoch reagovať, to nie je moc aktuálne
    Poprosím ak by bol niekto ochotný prerobiť kúpeľňu.Nie je tam bytové jadro. Treba odstrániť vaňu,osadiť sprchovací kút. Natiahnuť vodu cez stenu aby bol v kuchyni dres.Je to garsónka.Prosím viete mi niekoho lacného poradiť.Ďakujem.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    guginka38 Pozri príspevok
    Poprosím ak by bol niekto ochotný prerobiť kúpeľňu.Nie je tam bytové jadro. Treba odstrániť vaňu,osadiť sprchovací kút. Natiahnuť vodu cez stenu aby bol v kuchyni dres.Je to garsónka.Prosím viete mi niekoho lacného poradiť.Ďakujem.
    ...nuž , aj by som vedel .......

    Lenže jedno ale chýba v Tvojom príspevku ....lokalita...a to je dosť podstatné info ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.