Zavrieť

Porady

rekonštrukcia kúpelne

Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou o radu - potrebujeme v Martine nájsť firmu, ktorá je schopná zrekonštruovať nám kúpelňu. Človek by neveril, aký to môže byť problém, firmy, ktoré som oslovila alebo nemajú čas alebo majú také finančné nároky, ktoré su úplne mimo reality. Ďakujem za tipy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    katarinkamt Pozri príspevok
    Ahojte, obraciam sa na Vás s prosbou o radu - potrebujeme v Martine nájsť firmu, ktorá je schopná zrekonštruovať nám kúpelňu. Človek by neveril, aký to môže byť problém, firmy, ktoré som oslovila alebo nemajú čas alebo majú také finančné nároky, ktoré su úplne mimo reality. Ďakujem za tipy.
    Čo je to mimo reality. Rekonštrukcia kupelne je financne dosť náročné.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ja nie som z MT bývam východnejšie, takže neviem čo je mimo reality v MT. No nám pred 7 rokmi vystavila FY faktúru na sumu cca 180 000 sk, za rekonštrukciu kúpelne. A nemáme zlaté klučky ani batérie. Len obyčajnú funkčnú kúpelňu

    katarinkamt je offline (nepripojený) katarinkamt

    katarinkamt
    Mimo reality podla mna je, ak vam tri firmy daju rozpocet okolo 6000€ a tretia 10000€. To je podla mna rozdiel, nie? Hlavne ak pouziju rovnake materialy.

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Mam znamych v MT a im robil rekonstrukciu bytu p. Dusan Bacinsky - fy REIN . Na nete ma aj cenove relacie.

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    za tými cenami je dúfam všetko,sprchovací kút,obklady sanita,aj tak je to strašne veľa

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    lepšie by bolo nájsť si samotného živnostníka,uvediem príklad cca 30 m2 dlažba a obklad cena 500 Eur,nie sú tam zabrusené hrany,ani osádzanie sanity.len práca za obkladanie a vyrovnanie povrchu,len samozrejme človek od MT,inak ceny vyššie

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Pre orientaciu v cenách- rekonštrukcia pred 4 rokmi, 225x390 cm, wc-kombi, zabudované umývadlo, murované zrkadlo, murovaný spr.kút+sprchovací panel s masažnými tryskami, klasická smaltovaná vaňa+vod.batéria so sprchou, umyvadlová batéria, kúpeľňový radiator, dlažba, obklady+ práca = 130 000,-sk.

    katarinkamt je offline (nepripojený) katarinkamt

    katarinkamt
    my mame asi nieco podobne, navyse len jedno umyvadlo a v sprchovacom kute nebude trysky, ale b ude masazna vana, tak myslim, ze o 200% to za tie 4 rocky snad tupnut nemohlo, nie?
    dobry den
    ak chcete poradit firmu tak mam bezkonkurencnu z MT aj cenovo aj kvalitativne moj kontakt je 0911 041181 dam vam kontakt na toho pana nebudem ho tu zverejnovat ...
    Dobry den ak mate zaujem o rekonstrukciu tu je kontakt 0918041291 kvalita a cena je rozumna mame peknu robotu .S pozdravom.Miroslav H.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.