Zavrieť

Porady

Total Commander

Mám ho nainštalovaný 4x, každý s vlastnými nastaveniami.
Dá sa dosiahnuť, aby pri ukázaní na ikony v TraySys sa mi ukázal nejaký rozumný názov a nie TC1, TC2...?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Samozrejme. Klik pravým "myšidlom" na ikonu, zvoľ Vlastnosti, Všeobecné - a hore ( vedľa ikony) vymaž starý nápis a napíš čo potrebuješ aby sa ti zobrazovalo.
    Ďalšiu poznámku - aj dlhšiu, si môžeš vložiť do tej istej ikony - postup ako vyššie, ale záložka Odkaz - a dole v "poznámka" si daj svoj text.
    Naposledy upravil Stevo5 : 30.06.09 at 11:46

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Napísal som to zle. To čo opisuješ mám, aj pridelené rôzne ikony. Ja som myslel ikony minimalizované pri hodinách. Uvedený postup sa týka len odkazu *.lnk.
    Tam je stále (minimalizované pri hodinách) ikona programu (ak sa dá zmeniť, sem s tým) a nápis "[2] Total Commander ..." atď.
    Naposledy upravil sthruska : 30.06.09 at 11:08 Dôvod: (minimalizované pri hodinách)

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    čo myslíš pod pojmom rozumný?
    Ja to mám takto samozrejme oveľa strašia verzia..

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ide o to, že každý mám pre inú prácu: 1 projekty; 2 internet; 3 Delphi; 4 SVB
    Keď si ich minimalizujem vedľa hodín (na panely vpravo, vľavo sú len odkazy), tak neviem ktorý je ktorý. A po každom obnovení a minimalizovaní menia ikony na panely svoju pozíciu. Takže namiesto nápisu "[2] Total Commander" chcem mať "projekt", "internet" atď.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    hmmm,,, skúšam tento program ale po minimalizovaní tam stále ostane ten "predvolený" text...
    http://wincmd.ru/plugring/totalcamper.html

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Myslím že sa tam zobrazujú údaje ktoré sa zadávajú pri prvej inštalácii programu. Musel by si mať 4x inštalovaný TC a každý inak registrovaný - iste mi rozumieš.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //Musel by si mať 4x inštalovaný TC - to mám
    //a každý inak registrovaný - iste mi rozumieš. Sú registrované samostatne ale tým istým súborom.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    "Sú registrované samostatne ale tým istým súborom" - tak preto je na všetkých rovnaký ten nápis. Musíš zadať pri registrácii zakaždým iné údaje (do toho súboru).

    Inak - TC nie je nutné inštalovať, ja si len kopírujem celý jeho adresár vždy keď niečo prerábam. Ak zmením jeho adresár, všetko vždy funguje, len cesty k ikonám (pridávam si ďalšie hore do lišty) musím opraviť a tiež treba ponastavovať rozšírenia WCX.

    A ešte - písal si že máš inú ikonu pre každý TC. Nevyriešilo to ten tvoj problém ? - ak sa uloží TC vpravo dolu pri hodinách, mal by si tie TC-ry rozoznať podľa ikôn ... .
    Alebo - ak sa minimalizuje tak ikona je na všetkých štandardná? Toto som neskúšal, používam len jednu inštaláciu.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Rôzne sú len vľavo - odkazy. Ináč minimalizovaný má štandardnú. Mne je jedno či upravím ikony alebo nápisy. Skúsim tú úpravu licenčného súboru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.