Zavrieť

Porady

kupa manželskej posteli

prepačte mili poradaci ak som zadala do nespravneho okna ale aj postel patri do domacnosti vlani 5.5.2008 sme kupili manželsku postel v nabytkarstve po dvoch mesiacoch sa na mojej strane urobila preliačina popri tom važim 60kg nemame male deti ktore by si s postele urobili trampolinu a kedže to bol jednoducho nepodarok tak som postel reklamovala prisiel pan od vyrobcu akože to nieje jeho povinost ale pre dobre meno firmi prišiel reklamaciu uznal a chcel vziat postel s tym som nesuhlasila však čo mam zatial asi tri tyždne tak mi povedal že bude trvat oprava mam spavat na zemi?tak sme sa nakoniec dohodli že to pridu opravit k nam domov čo do dnešneho dna neurobili na emaili nereaguju a ani na mobil prosim o radu ako mam dalej postupovat dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Skus reklamaciu pisomnou formou, pretoze uz veky plati "Co je psano, to je dano". Poslat doporucene s upozornenim na dalsie mozne pravne dosledky. Pozri si zakon o ochrane spotrebitella.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    šafko Pozri príspevok
    prepačte mili poradaci ak som zadala do nespravneho okna ale aj postel patri do domacnosti vlani 5.5.2008 sme kupili manželsku postel v nabytkarstve po dvoch mesiacoch sa na mojej strane urobila preliačina popri tom važim 60kg nemame male deti ktore by si s postele urobili trampolinu a kedže to bol jednoducho nepodarok tak som postel reklamovala prisiel pan od vyrobcu akože to nieje jeho povinost ale pre dobre meno firmi prišiel reklamaciu uznal a chcel vziat postel s tym som nesuhlasila však čo mam zatial asi tri tyždne tak mi povedal že bude trvat oprava mam spavat na zemi?tak sme sa nakoniec dohodli že to pridu opravit k nam domov čo do dnešneho dna neurobili na emaili nereaguju a ani na mobil prosim o radu ako mam dalej postupovat dakujem pekne
    Tiež som mala problém s dvojposteľou.Prišli posúdiť stav postele, reklamáciu uznali, predávajúci si prišiel posteľ vyzdvihnúť, do 3 dní som mala nabehnuté na účte peniaze, v plnej výške samozrejme a na 4.deň som si kúpila druhú, z ktorou- zaklopem na čelo som spokojná.

    Je mi divné, že nereagujú, ale musíš teraz jednať písomne, urgentne.

    A čo na Tvojej chceli opravovať, keď tam bola preliačenina, veď to bol nekvalitný materiál, tam ide o jednoznačnú vratku peňazí.Len tú posteľ im budeš musieť dať!!!!!

    šafko je offline (nepripojený) šafko

    šafko
    dakujem vam vsetkym za odpovede ale on mi dal papier ze citujem oprava nutna u vyrobcu zakaznik nesuhlasi s odobranim matracu ale to ze mi slubili po natahovackach ze to pridu opravit domov nemam na papieri tak to vyzera ze oni su teraz kryti s tym ze ja som im nedala postel pretoze by som nemala kde spat ja neviem ako dalej ved ta postel nestala malo dakujem

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    šafko Pozri príspevok
    dakujem vam vsetkym za odpovede ale on mi dal papier ze citujem oprava nutna u vyrobcu zakaznik nesuhlasi s odobranim matracu ale to ze mi slubili po natahovackach ze to pridu opravit domov nemam na papieri tak to vyzera ze oni su teraz kryti s tym ze ja som im nedala postel pretoze by som nemala kde spat ja neviem ako dalej ved ta postel nestala malo dakujem
    Skús ešte raz u predajcu s tým, že tam treba vymeniť posteľ a nie opravovať matrac.
    Možno ja som mala väčšie šťastie na výrobcu, že bez mihnutia oka uznal reklamáciu so stiahnutím postele a vrátením peńazí.

    SandraM je offline (nepripojený) SandraM

    SandraM
    šafko Pozri príspevok
    prepačte mili poradaci ak som zadala do nespravneho okna ale aj postel patri do domacnosti vlani 5.5.2008 sme kupili manželsku postel v nabytkarstve po dvoch mesiacoch sa na mojej strane urobila preliačina popri tom važim 60kg nemame male deti ktore by si s postele urobili trampolinu a kedže to bol jednoducho nepodarok tak som postel reklamovala prisiel pan od vyrobcu akože to nieje jeho povinost ale pre dobre meno firmi prišiel reklamaciu uznal a chcel vziat postel s tym som nesuhlasila však čo mam zatial asi tri tyždne tak mi povedal že bude trvat oprava mam spavat na zemi?tak sme sa nakoniec dohodli že to pridu opravit k nam domov čo do dnešneho dna neurobili na emaili nereaguju a ani na mobil prosim o radu ako mam dalej postupovat dakujem pekne
    Nevzdavaj to a stale sa im pripominaj. Ja som behala ohladom reklamacie rok a podarilo sa. Drzim palce.

    šafko je offline (nepripojený) šafko

    šafko
    dakujem vsetkym za podporu dnes sa mi ozvali ze pridu tento tyzden este raz velka vdaka a tiez odkazujem vsetkym ktory maju podobne problemy nevzdavat to a dychat na krk nepoctivym vyrobcom

    kupa manželskej posteli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.