Zavrieť

Porady

poľský nábytok

Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

chcela by som vedieť, aké sú vaše skúsenosti s poľským nábytkom, konkrétne s kuchynskými zostavami black red white...
na nete je síce veľa stránok kde ho ponúkajú, ale referencií či skúseností používateľov máááličko
dakujem za názory.
Usporiadat
gabizu gabizu

gabizu je offline (nepripojený) gabizu

Máme vyše roka kuchyňu Nika Ramka 260 od BRW, zatiaľ v pohode - zložiť ju nebolo náročné, priestorovo vyhovuje, takže som spokojná.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Dobrý deň, nemá niekto skúsenosti so záhradným nábytkom z Polska? Myslím čo sa týka ceny. Ďakujem
0 0
Peterkrk Peterkrk

Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

Aj my máme spálňu z tejto firmy, sme s ňou spokojní, montáž bola tiež bez problémov. Kupovali sme ju hneď za hranicami v Jablonke, čím sme napr. len na ráme postele ušetrili 1.300,- Sk...
0 0
gabizu gabizu

gabizu je offline (nepripojený) gabizu

Peterkrk Pozri príspevok
Aj my máme spálňu z tejto firmy, sme s ňou spokojní, montáž bola tiež bez problémov. Kupovali sme ju hneď za hranicami v Jablonke, čím sme napr. len na ráme postele ušetrili 1.300,- Sk...
My sme kuchyňu kupovali klasicky v obchode, ale minulý mesiac sme si z katalógu firmy BRW cez internet objednali predsieňovú zostavu a ušetrili sme oproti nákupu v nábytkovej predajni cca 5000,- Sk, a to sme zarátali aj dopravu zostavy k nám domov.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Iwett Pozri príspevok
Dobrý deň, nemá niekto skúsenosti so záhradným nábytkom z Polska? Myslím čo sa týka ceny. Ďakujem
Ja som nakúpil tu:
http://www.jandrew.pl/
zabezpečia ti aj dopravu ak chceš , ceny a kvalita super.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

pivko Pozri príspevok
Ja som nakúpil tu:
http://www.jandrew.pl/
zabezpečia ti aj dopravu ak chceš , ceny a kvalita super.
Ďakujem veľmi pekne.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

gabizu Pozri príspevok
My sme kuchyňu kupovali klasicky v obchode, ale minulý mesiac sme si z katalógu firmy BRW cez internet objednali predsieňovú zostavu a ušetrili sme oproti nákupu v nábytkovej predajni cca 5000,- Sk, a to sme zarátali aj dopravu zostavy k nám domov.
prosím, na akej stránke bol ten katalóg?
vdaka.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Máme obývačku black red white ked som to skladal som sa zaprisahal že už nikdy nekúpim nič Poľské je to polorozpadajúcasa imitácia spráchniveného kedysi dreva.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
220870 Pozri príspevok
Máme obývačku black red white ked som to skladal som sa zaprisahal že už nikdy nekúpim nič Poľské je to polorozpadajúcasa imitácia spráchniveného kedysi dreva.
Keby si nekupoval BRW - montovateľný tak by si mal iný názor.Ja som zariadil apartmán komplet nábytkom z Polska -dovoz do 100 km zdarma a ušetril som minimálne 3.300 EUR!!!
http://www.deltameble.pl/
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

Nevideli ste niekde stylove, take akoby starodavne kuchyne z dreva, nie imitacie? Dik
0 0
gabizu gabizu

gabizu je offline (nepripojený) gabizu

Heni Pozri príspevok
prosím, na akej stránke bol ten katalóg?
vdaka.
Katalóg sme mali z predajne nábytku, ale samotný tovar sme objednávali na stránke brwnabytok.sk Komunikácia bola bez problémov.
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Ja mám veľkú kuchyňu a jedáleň od BRW, aj v obývačke čosi.... som skutočne spokojná s kvalitou, cenou aj prístupom predávajúcich.
Najprv prišli pomerať, urobili cenu a potom doviezli, poskladali....nemám ani jednu námietku.
Najlepšie je osobný výber, osobná konzultácia. Ja som bola v N.Saczi, čakacia doba 5 týždňov.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Niekto poľský nábytok chváli, niekto haní...my sme si kúpili v našom obchode..ale v Poľsku vyrobené rozkladacie kreslo. Najprv prišla poškodená drevená časť...tak sme hneď reklamovali. Bez problémov vyrobili druhé.....Ale nie som s ním spokojná..matrac akoby drevený, - tvrdý, nepružný, v strede je pri rozložení posteľ vyššia a nohy potom padajú nadol. Už sme to nechali tak..má slúžiť len na prípadné prespanie...ale už by som viac v Poľsku nábytok nekúpila. Neviem ako iné..ale tie ich matrace na sedačkách..pohovkách mi pripadajú oproti slovenskému nábytku také nejaké nekvalitné, zle sa na nich sedí aj leží.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
je aj nie mimo témy. Keď sme sa sťahovali z bytovky do domu tak som si postavila hlavu, že nechcem poľsku, ale poctivu našu kuchyňu. Tak sme s manžeom chodili a snorili po rôzných obchodoch. Našli sme krásne kuch.linky našej výroby v študiu kuch. nábytku, ale tá cena ma úplne odrovnala. Linka 180 cm, pekne vypracovaná v najnižšej cene 80 000 sk(vtedy). Tak som sa obzerala po katalogoch a nachádzala v nich hlavne od firmy z D.Kubína a tak sme si s manželom povedali, že pri najbližšej návšteve príbuzných na Orave zájdeme k výrobcovi a tam si objednam na mieru. Aj sme tam boli iba keď vysvitlo, že oni nie sú výrobcovia, ale len istributéry poľského nábytku. Kúpila som nakoniec v Poľsku, kde spolu s osvetľovacou rampou, drezom o rozmeroch L 2,5x4m aj s montážou som platila 17500 sk a slúži mi bez akýchkoľvek problémov 6 rokov.
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

... som za podporu slovenskej výroby, ale nie na úkor peňazí, ktoré môžem využiť pre svoje deti ináč, hoci aj Tatralandiou či Aquacity...
Veľmi veľké percento slovenských nábytkárov predáva vlastne poľský nábytok, a tie rabaty hovoria za všetko.
Viete, prečo nakupujeme u Poliakov? Lebo im stačí rabat aj 10%, kým to našincom nestačí ani 50%.
Daniela - ty si si nepozrela, čo kupuješ? Vieš, stále platí, že nie som tak bohatá, aby som ...
0 0
patrixo patrixo

patrixo je offline (nepripojený) patrixo

patrixo :)
Podporujte slovensky nabytok.... moj nazor
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

názor je to pekný, ale takí, ktorí si nemôžu dovoliť nejaké väčšie výdavky podporia slovenský nábytok...neostane im na dôležitejšie veci, alebo ich deti budú mať menej ako ostatné. A tisíc iných, možno solventnejších si pojde kúpiť polský, a ušetrí...už som sa tisíckrát nad tým zamýšľala, lebo teoria je to pekná. Len keby to robili všetci. Keby som mala na drahý nábytok neváham ani na minútu a podporím určite slovenský aj s dovozom do domu.....veď ísť do polska je únavné, len niektorým to naozaj pomôže..
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
patrixo Pozri príspevok
Podporujte slovensky nabytok.... moj nazor
80% nábytku v Slovenskýh obchodoch je vyrobený v Polsku , tak že by sa skor hodilo - podporujte Slovenských predajcov- zdieračov čo predávajú Polsky nábytok
Naposledy upravil pivko : 04.07.09 at 07:22
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aankaa Pozri príspevok
... som za podporu slovenskej výroby, ale nie na úkor peňazí, ktoré môžem využiť pre svoje deti ináč, hoci aj Tatralandiou či Aquacity...
Veľmi veľké percento slovenských nábytkárov predáva vlastne poľský nábytok, a tie rabaty hovoria za všetko.
Viete, prečo nakupujeme u Poliakov? Lebo im stačí rabat aj 10%, kým to našincom nestačí ani 50%.
Daniela - ty si si nepozrela, čo kupuješ? Vieš, stále platí, že nie som tak bohatá, aby som ...
Pozrela....ale toto čo vystavovali - nemalo na predajni chybu . No a zistiť aký je matrac pri ležaní...tak to ma v malej predajni zavalenej nábytkom ani nenapadlo . Musela by som ho tam rozložiť, a aspoň 10 minút si na tom poležať , aby som zistila, že sa na tom zle leží..... A asi málokto si taký luxus v predajni dovolí...alebo mu to je "dovolené" .Teraz som zariaďovala moju chalupu a dávala som si veľký pozor ,dokonca som v jednom obchode v PP, kde predávajú poľský nábytok rad radom na sedačky sadala .... ale poľské sedačky to prehrali na plnej čiare. Nehovorím...kupovať pekný borovicový nábytok v MerkuryMarket odporúčam určite kúpiť v Poľsku. Len vešiaková stena nám zarobila na dopravu a to nehovorím o koľko lacnejšie oproti predajni na slovensku vyšla skriňa.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Vo firme pre ktorú pracujem boli Poliaci s ponukou nábytku.Ten nábytok je pekný a kvalitný.Pani ktorá doniesla katalógy na prezentáciu spomínala že spolupracujú s Francúzkou firmou, kde sa aj ich zamestnanci boli zaúčať. Nábytok je pekný a kvalitný, ale vyrobený v Poľsku. Chceli ho predávať na Slovensku, hľadali odberateľov.
Naposledy upravil Luna : 05.07.09 at 22:30
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať