Zavrieť

Porady

vypoved zmluvy o spoluprace

prosim vas neviete mi niekto poradit akym sposobom sa pise vypoved zmluvy o spolupraci? podla akeho zakona ked chcem ukoncit PP s mesacnom vypovednou lehotou bez udania dovodu...dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    misuletka Pozri príspevok
    prosim vas neviete mi niekto poradit akym sposobom sa pise vypoved zmluvy o spolupraci? podla akeho zakona ked chcem ukoncit PP s mesacnom vypovednou lehotou bez udania dovodu...dakujem velmi pekne
    V predmetnej zmulve by mal byť článok akým spôsobom je možné vypovedať zmluvu.

    misuletka je offline (nepripojený) misuletka

    misuletka
    dakujem ale este jedna blba otazka, ja som v tom zaciatocnik a co konkretne ma byt ten clanok? kde v zmluve ho mam hladat?

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    misuletka Pozri príspevok
    dakujem ale este jedna blba otazka, ja som v tom zaciatocnik a co konkretne ma byt ten clanok? kde v zmluve ho mam hladat?
    Niekde v zmluve by to malo byť - bud v ostatných ujednaniach, možno priamo odstúpenie od zmluvy. netušim ked ju nevidím.
    Odstúpenie by malo potom vyzerat takto

    VEC
    Odstúpenie od zmluvy o spolupráci

    V zmysle článku x, odsek xx odstupujem od zmluvy o spolupráci a to ku dňu...........
    Spozdravom

    misuletka je offline (nepripojený) misuletka

    misuletka
    no ak som to spravne pochopila tak to mam formulovat takto: ??? v zmysle clanku "zaverecne ustanovania" , odsek 4, ( tam mam zmienku o ukonceni a mesacnej vyp. lehote na akej sme sa dohodli)
    odstupujem od zmluvy so spolupraci ....tarara....tak? a nemusi tam byt aj nejaky paragraf podla zakonnika prace? ale diky moc za trpezlivost lebo zatial som takto nepracovala takze neviem ako sa v tom postupuje...
    dik miska

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    misuletka Pozri príspevok
    prosim vas neviete mi niekto poradit akym sposobom sa pise vypoved zmluvy o spolupraci? podla akeho zakona ked chcem ukoncit PP s mesacnom vypovednou lehotou bez udania dovodu...dakujem velmi pekne
    Nepletieš nás tu trochu? Z čoho chceš dať výpoveď? Zo zmluvy o spolupráci alebo z pracovného pomeru?

    misuletka je offline (nepripojený) misuletka

    misuletka
    pardooon, zle som sa vyjadrila co sa tyka toho PP....mam normalnu zmluvu o obchodnej a odbornej spolupraci....prepacte, ale dnes somm ala taky den blbec

    vypoved zmluvy o spoluprace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.