Zavrieť

Porady

Paranormálne javy

Ahoj, máte skúsenosť s paranormálnymi javmi? Prihodilo sa vám alebo niekomu známemu čosi logicky nevysvetliteľné ? Svoju skúsenosť napíšem aj ja...
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
áno videla som ducha a viem vycítiť kde sa nachádza.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pasuliatko Pozri príspevok
áno videla som ducha a viem vycítiť kde sa nachádza.
Však napíš viac, som zvedavá....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Olice Pozri príspevok
Však napíš viac, som zvedavá....
potom si ľudia budú myslieť,že som neni normálna
treba sa opýtať konkrétne
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

pasuliatko Pozri príspevok
potom si ľudia budú myslieť,že som neni normálna
treba sa opýtať konkrétne
Podľa čoho zistíš kde sa nachádza duch a prečo?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pasuliatko Pozri príspevok
áno videla som ducha a viem vycítiť kde sa nachádza.
V akej podobe bol ten duch, čo konkrétne si videla?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Olice Pozri príspevok
V akej podobe bol ten duch, čo konkrétne si videla?
žena v dlhom čiernom kabáte až po zem a na hlave mala kapucňu, stála bokom a pozerala na mna
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
books Pozri príspevok
Podľa čoho zistíš kde sa nachádza duch a prečo?
tí čo majú dar tak ich vycítia.sú rôzne možnosti ja napr. mi ostane strašná až priam neznesitelná zima. čo je aj vedecky dokázané,že v prítomnosti ducha je citelne chladnejšie ako inde. ja neviem ukázať presné miesto kde stojí...ale viem a cítim,že tu nie som sama
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

pasuliatko Pozri príspevok
tí čo majú dar tak ich vycítia.sú rôzne možnosti ja napr. mi ostane strašná až priam neznesitelná zima. čo je aj vedecky dokázané,že v prítomnosti ducha je citelne chladnejšie ako inde. ja neviem ukázať presné miesto kde stojí...ale viem a cítim,že tu nie som sama
Ten duch chce niečo od Teba? Nebojíš sa vtedy?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
books Pozri príspevok
Ten duch chce niečo od Teba? Nebojíš sa vtedy?
ten duch čo som ho videla obla žena, volala sa Anna, zomrela a nikto nevedel prečo.a ja som jej smrť videla. lebo môj sused mi s tým pomohol sa tomu venoval vtedy tak ma priviedol do stavu podobného hypnóze (ale v hypnóze si nič nepamätáte čo sa dialo) ale ja som si pamätala všetko a videla som ako zomrela ako ju pochovali. ona poďakovala a odišla tam kde mala.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

pasuliatko Pozri príspevok
ten duch čo som ho videla obla žena, volala sa Anna, zomrela a nikto nevedel prečo.a ja som jej smrť videla. lebo môj sused mi s tým pomohol sa tomu venoval vtedy tak ma priviedol do stavu podobného hypnóze (ale v hypnóze si nič nepamätáte čo sa dialo) ale ja som si pamätala všetko a videla som ako zomrela ako ju pochovali. ona poďakovala a odišla tam kde mala.
Zomrela za zvláštnych okolností, o ktorých nikto nič nevedel, alebo bolo na jej smrti niečo zvlášne? Za čo sa poďakovala?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
books Pozri príspevok
Zomrela za zvláštnych okolností, o ktorých nikto nič nevedel, alebo bolo na jej smrti niečo zvlášne? Za čo sa poďakovala?
práveže nebolo, nemohla odísť odtialto lebo to nikto nevedel. poďakovala za to,že som jej pomohla a odišla...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pasuliatko Pozri príspevok
žena v dlhom čiernom kabáte až po zem a na hlave mala kapucňu, stála bokom a pozerala na mna
A kde si mala takýto zážitok, bola si doma, v škole, ráno, večer....videla si tú ženu ako hmotnú alebo ako éterickú bytosť? Mala si pocit, že Ti chce niečo povedať, alebo aký si mala pocit?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ešte keď som chodil do ZDŠ šiel otec na služobnú cestu. Večer sme sedeli v kuchyni s mamou. Zrazu sme jasne počuli vonku, na dvore hlasy otca a ešte nejakých chlapov. Pozreli sme sa na seba a mama vraví: "čo tu robia? Veď mali byť v Čechách". Aj von sme vyšli, nikde nikoho. Potom sme sa dozvedeli že práve v tom čase mali nehodu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avonka1 Pozri príspevok
Ahoj, máte skúsenosť s paranormálnymi javmi? Prihodilo sa vám alebo niekomu známemu čosi logicky nevysvetliteľné ? Svoju skúsenosť napíšem aj ja...
....ale kedy ...?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja zaivam paranormalne avy denne. Napriklad ked si niekde odlozim kluce od auta a zrazu zistim, ze tam nie su

Ale co sa tyka takych javov, ktore by mali mozne vysvetlenie cez "duchov", tak tie som zazil tiez. Napriklad nam vybuchol sampus, ktory lezal uz roky v spajzi - prave v momente smrti manzelkonho stryka, ktoreho mala velmi rada...
0 0
jana9782 jana9782

jana9782 je offline (nepripojený) jana9782

no mam zimomriavky prave... brrrrrrr ja som osobne ziadneho ducha nevidela,ale tiez mam vselijake pocity... A nevysvetlitelne cuda zazivam v snoch...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pasuliatko Pozri príspevok
práveže nebolo, nemohla odísť odtialto lebo to nikto nevedel. poďakovala za to,že som jej pomohla a odišla...
Nemohla odísť, pretože nikto nevedel, že zomrela? A Ty si to oznámila jej rodine, a to bolo to, čím si jej pomohla? Dobre tomu rozumiem?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

buchač Pozri príspevok
....ale kedy ...?
Dobrééé !!!
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Olice Pozri príspevok
Nemohla odísť, pretože nikto nevedel, že zomrela? A Ty si to oznámila jej rodine, a to bolo to, čím si jej pomohla? Dobre tomu rozumiem?
lebo nevedeli prečo zomrela. po hádke s mužom odpadla a zomrela..ale nevedeli prečo.nie nikomu som to neoznámila lebo som nevedela priezvisko ani nič. potrebovala to niekomu zdeliť čo sa presne stalo. to bolo všetko
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

jeden jav - vlastne viac som popísala vo výklade snov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať