Zavrieť

Porady

Veduca prevazdky-rozličny tovar može byť?

Dobry den.
Chystam sa otvorit maly obchodik z rozličnym tovarom(potraviny,drogeria,noviny,atd ) kedže ja som vyučeny elektrikar tak asi tam budem potrebovat niekoho kto je vyučeny ako predavač.Mám sestru ta je vyučena v učebnom odbore predavačka ale zo zameranim na elektrotechnicky tovar.Stači že je vyučena ako predavačka alebo musi mat aj zameranie na potraviny drogeriu atd.A ešte jedna vec budem ju musiet v tej predajny aj zamestnat?

Dik za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    kúpa a predaj tovaru je v rozsahu voľnej živnosti, čiže nepotrebuješ iného človeka ako zodpovedného vedúceho

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Na obchodnú činnosť nepotrebuješ ustanovovať zodpovedného zástupcu za živnosť, nakoľko je to živnosť voľná( zodp.zástupca sa uvádza na ŽL ). Zodpovedný vedúci je osoba v prevádzkarni, môžeš to byť ty alebo tvoj zamestnanec, pokiaľ budeš predávať potraviny, musí mať táto osoba aspoň hygienické minimum a zdravotný preukaz.
    Naposledy upravil akina : 08.07.09 at 10:55

    brato je offline (nepripojený) brato

    brato
    akina Pozri príspevok
    Na obchodnú činnosť nepotrebuješ na ustanovovať zodpovedného zástupcu za živnosť, nakoľko je to živnosť voľná( zodp.zástupca sa uvádza na ŽL ). Zodpovedný vedúci je osoba v prevádzkarni, môžeš to byť ty alebo tvoj zamestnanec, pokiaľ budeš predávať potraviny, musí mať táto osoba aspoň hygienické minimum a zdravotný preukaz.
    Super ak som to dobre pochopil tak možem byt majitel aj zodpovedny veduci prevadzky samozrejme ked si vybavim ten zdravotny preukaz a hygienicke minimum?

    Veduca prevazdky-rozličny tovar može byť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.