Zavrieť

Porady

okenný sušiak na prádlo

Prosím, poradí mi niekto firmu, ktorá vyrába a dodáva okenné sušiaky na prádlo?

Bývam vo vežiaku bez balkóna, vežiak ešte nie je zateplený , ale v budúcnosti sa so zateplením počíta. Sušiak potrebujem uchytiť priamo na múr, nie na okno - mám plastové, ale nedarí sa mi nájsť dodávateľa.

V poslednej dobe vídam na zateplených barákoch také jednoduché konzoly, ktoré sa upevnia vedľa okna, potom sa už len navlečú šnúry, nie je to spojené žiadnymi rozperami. Len netuším, či sa dajú upevniť aj na nezateplený múr, tiež neviem, kto ich vyrába resp. distribuuje.

Poradíte?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    J+K je offline (nepripojený) J+K

    J+K
    Ďakujem za odpoveď.

    Len to nie je práve to , čo hľadám. Prikladám prílohu s nákresom /laickým/.
    Objavujú sa tieto sušiaky na všetkých novozateplených barákoch, všetci majú osadené takéto konzoly, je to na baráku jednotné, nenápadné.

    Asi ich dodáva nejaká firma, ktorá aj zatepľuje, možno je to import z Poľska alebo iných okolitých štátov.

    A možno ich na tom nákrese niekto spozná a poradí mi ...

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Tá konzola musí byť na dome už ešte pred zateplením. Potom je už problematické ju prichytiť. Ja som mu normálne nakreslil a známy mi to doma zvaril. Potom som to už iba natrel, priskruktoval a natiahol šnúru. Avšak tú podstavu (čo je priskrutkované k stene) odporúčam trošku predĺžiť. Ak to urobíš takto a zavesíš tam niečo ťažšie (mokré rifle), tak to v stene neudrží. (teda záleží, koľko šnúr tam chceš mať. Odfotím ten, čo mám doma a hodím sem foto..možno to pomôže. Ale nepoznám, že by to niekto robil sériovo.

    uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

    Kata uzivatel2
    Určite máte v meste nejaké zámočníctvo, sušiak vyrobia podľa Tvojich potrieb, môžeš si vybrať aj povrchovú úpravu, farebný odtieň aký potrebuješ, poprípade aj montáž.
    Kata

    Milimaus je offline (nepripojený) Milimaus

    Milimaus
    J+K Pozri príspevok
    Prosím, poradí mi niekto firmu, ktorá vyrába a dodáva okenné sušiaky na prádlo?

    Bývam vo vežiaku bez balkóna, vežiak ešte nie je zateplený , ale v budúcnosti sa so zateplením počíta. Sušiak potrebujem uchytiť priamo na múr, nie na okno - mám plastové, ale nedarí sa mi nájsť dodávateľa.

    V poslednej dobe vídam na zateplených barákoch také jednoduché konzoly, ktoré sa upevnia vedľa okna, potom sa už len navlečú šnúry, nie je to spojené žiadnymi rozperami. Len netuším, či sa dajú upevniť aj na nezateplený múr, tiež neviem, kto ich vyrába resp. distribuuje.

    Poradíte?
    Ahoj, práve som zohnala jednu firmu mimo BA, ktorá to robí, pretože si tam tiež objednávam. Ak máš záujem, ozvi sa.

    J+K je offline (nepripojený) J+K

    J+K
    Milimaus Pozri príspevok
    Ahoj, práve som zohnala jednu firmu mimo BA, ktorá to robí, pretože si tam tiež objednávam. Ak máš záujem, ozvi sa.

    Ja som už rezignovala ... Milimaus, ak máš kontakt na firmu, ktorá niečo podobné ako som pripájala na obrázku je ochotná dodať, môžeš mi , prosím , napísať kontakt na nich na mejlík: jkostelanska@centrum.sk ?

    Ďakujem .

    sterdo je offline (nepripojený) sterdo

    sterdo
    Ak by niekto mal záujem, tak tieto sušiaky sú pevné, pekné a vhodné aj na zateplené domy, pozrite si na: http-
    domacnost.napady.net

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    J+K Pozri príspevok
    Prosím, poradí mi niekto firmu, ktorá vyrába a dodáva okenné sušiaky na prádlo?

    Bývam vo vežiaku bez balkóna,
    Ja mám aj balkón ....
    vežiak ešte nie je zateplený , ale v budúcnosti sa so zateplením počíta. Sušiak potrebujem uchytiť priamo na múr, nie na okno - mám plastové, ale nedarí sa mi nájsť dodávateľa.

    V poslednej dobe vídam na zateplených barákoch také jednoduché konzoly, ktoré sa upevnia vedľa okna, potom sa už len navlečú šnúry, nie je to spojené žiadnymi rozperami. Len netuším, či sa dajú upevniť aj na nezateplený múr, tiež neviem, kto ich vyrába resp. distribuuje.

    Poradíte?
    Veľmi by som si to rozmyslel ...žiaľbohu , po skúsenostiach s mojou hornou susedou ...
    Táto baba v pohode prášila / ešte občas aj teraz /koberce von z balkóna ..

    Manželka dala sušiť prádlo na balkóne , no a ďakujem pekne , keď sa ti zhora na bielizeň ľahúčko znesie ako snehová vločka bordel , čo si na svojom balkóne stihli urobiť ....prach , popol z cigariet ....
    Nejak sa to potom ukludnilo , upozornili sme ju na to , ale čo sa týka sušenia , tak bielizeň ostáva v byte ...aspoň sa večer dobre spí , hlavne v zime .
    No a bordel si musím pozametať , alebo to urobí za mňa vietor ...

    No neviem si predstaviť tú spúšť , ktorá vznikne pri " slušnom " spolunažívaní , nespomínaš , koľko bytov je nad Tebou ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.