Zavrieť

Porady

Moulinex, náhradné diely

Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť, kde sa dá zohnať tesnenie osky hnetacieho háku ? Servis ponúka iba celú nádobu. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    bobana99 Pozri príspevok
    Dobrý deň neviete mi poradiť kde by som mohla nakúpiť náhradné diely ako hnetač a strúhadlo na zemiaky na moulinex adventio a taktiež by som chcela vedieť či na tento typ pasuje aj šlahač na piškótové cesto .ďakujem
    Želám pohodový deň.
    http://www.moulinex.sk/moulinex/dilysk.aspx
    http://www.moulinex.sk/moulinex/servisysk.aspx

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Dušanu Pozri príspevok
    Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť, kde sa dá zohnať tesnenie osky hnetacieho háku ? Servis ponúka iba celú nádobu. Ďakujem
    ... snáď dať si vyrobiť také tesnenie (je veľa firiem zaoberajúcich sa výrobou tesnení). Mám tiež takú skusenosť, že oprava v značkových servisoch je nerentabilná (lepšie povedané opravári už ani neexistujú - len meniči jednotlivých celých modulov daného výrobku), za cenu opravy + cesta do servisu dostaneš nový výrobok...

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Servis je dnes dobre draha sranda. Čo ide opravovať po domacky, treba tak urobiť, inak vyhodit. Ak nepride zmena, o par rokov bude iba zaručny servis a stare veci už nebude opravovať, repasovať nik, lebo to bude nerentabilne.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Dušanu Pozri príspevok
    Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť, kde sa dá zohnať tesnenie osky hnetacieho háku ? Servis ponúka iba celú nádobu. Ďakujem
    V servise také niečo nezoženieš. Pokiaľ samotný značkový servis ponúka len celú súčiastku, tak výrobca nebude dodávať náhradné diely v najmenšich detailoch. Časy, kedy sa dali kúpiť ktorékoľvek náhradné (na našom televízor OTF nám servisák vymenil jediný tranzistor a šlape ďalej) diely sú pomaly preč. Teraz sa výrobcom neoplatí distribuovať detailné náhradné diely. Radšej to kompletizujú a predávajú ako celé komponenty.

    Jedine keby niekto predával taký istý mixér pokazený ako na náhradné diely. My sme tak predali všetky nádobky a príslušenstvo k Moulinexu Ovatio, lebo sa nám polámal spodok mixovacej nádobky.

    bobana99 je offline (nepripojený) bobana99

    bobana99
    Dobrý deň neviete mi poradiť kde by som mohla nakúpiť náhradné diely ako hnetač a strúhadlo na zemiaky na moulinex adventio a taktiež by som chcela vedieť či na tento typ pasuje aj šlahač na piškótové cesto .ďakujem

    Moulinex, náhradné diely

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.