Zavrieť

Porady

lešenie

ahojte. chcem sa opýtať ohľadom lešenia. ako vypočítam koľko lešenárskych rúrok mi bude treba na dom s pôdorysom 9 x 6 m a výškou cca 5 m. a koľko to asi bude stáť € na týždeň v lučenci. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Bajočkom.
    Potrebujete 120m2 lešenia.Cena sa pohybuje 3€ montáž,1,5 Demontáž.Doprava cca 1,3€ km.Prenájom 0,15€/m2.Suma sumárum by ste sa mali zmestiť do 500 €.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Lešenie sa požičiava na m2 nie na počet rôznych trubiek.Ak vo fa od ktorej si idete požičať lešenie poviete rozmer domu tak vám určite dajú presne toľko koľko treba.Stojky potrebujete 4 m dlhé.stojky idú vždy v páre vzdialenosti od seba max 3m.Výška podlažia min 190cm max 220cm.Ak idete sám stavať lešenie pre murárov fasádnikov ,tak vám to bez znalosti problematiky omietania nedoporučujem.

    pupkin je offline (nepripojený) pupkin

    pupkin
    ďakujem. určite si to nedovolím ho postaviť sám. firma mi ho požičia - majiteľ mi povedal, aby som vypočítal koľko ho bude treba. ja som mu povedal aké mám rozmery domu, ale on na to nemal čas to počítať. a chel by som aby ho aj postavili. ale asi chlapi čo mi budú zatepľovať a omietať ho aj postavia. ak neotravujem. koľko to asi trvá postaviť také lešenie okolo domu mojich rozmerov? ps. čas sú peniaze. ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.