Zavrieť

Porady

sex na pláži

Tak trochu neobvyklá téma, ale predsa...
Za sex na pláži vraj hrozia v niektorých krajinách pokuty. Viete o tom niečo bližšie ( kde a koľko si zapýtajú ) ?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

lorelei
No budem bonzak, kamaratovi sa to stalo v Dominikanskej Republike. Na plazi, chceli ho zhabat policajti, lebo tam maju hliadky kvoli drogam a po tme je tam uz aj tak zakaz chodit po plazi - prave kvoli distribucii drog, taakze si to fesak moc neuzil, ale uricte na to ani nezabudne nikdy . ALe nakoniec ho pustili, ked zbadali, ze sa nestihol celkom obliect ani on a ani ona . Dufam, ze to tu raz nebude citat prave on, bo sa mam po chlebe teda.

premiko je offline (nepripojený) premiko

premiko
avonka1 Pozri príspevok
Tak trochu neobvyklá téma, ale predsa...
Za sex na pláži vraj hrozia v niektorých krajinách pokuty. Viete o tom niečo bližšie ( kde a koľko si zapýtajú ) ?
-

- mat tvoje problemy! ... ides na dovolenku podla toho , kde kolko za to pytaju ?

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

avonka1
Dovolenku máme vybranú už dávno, o týždeň odchádzame do Chorvátska. Téma ma napadla vďaka článku v týždenníku +7dní.

mardea je offline (nepripojený) mardea

mardea
V Chorvatsku to mas v pohode. Tam sa daju najst pekne zakutia, kde ta naozaj nikto nevymakne. :-))
(problemom zostavaju uz len tie kamene na ich plazach...)

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
Priznám sa, som zlá...Ale závidím vám túto tému a tieto starosti!
Je to romantika, len pozor, aby ste si nepriniesli domov "muziku", potom už darmo vyplakávať...

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
ondrejvla Pozri príspevok
Priznám sa, som zlá...Ale závidím vám túto tému a tieto starosti!
Je to romantika, len pozor, aby ste si nepriniesli domov "muziku", potom už darmo vyplakávať...
...možno avonka1 mala na mysli "romantiku " so svojím partnerom

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Kazu Pozri príspevok
Noooo to už je len romantika, ........piesok v nádobííííčku
avonka1 Re: sex na pláži
Dovolenku máme vybranú už dávno, o týždeň odchádzame do Chorvátska. Téma ma napadla vďaka článku v týždenníku +7dní.
Pokiaľ dobre viem , tak väčšina pláži v menovanej krajine je kamienková , čiže by som poopravil ....kamene v nádobíčku ....či ?

Ale ono je to aj tak jedno , keď máš piesok alebo kamene v žlčníku , aj tak je to na nič ...toto nádobíčko bolo myslené ..asi ....

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka ALDA
želám veľa romantiky a bez pokuty a tej muziky následne. /pravdaže ak si ju neželáte/

PS: možno chcú riešiť práve tú muziku.

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

avonka1
Kazu- presne tak, ja osobne na takéto veci odvahu nemám. Je to čisto teoretická téma. Aspoň pre mňa určite.

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
avonka1 Pozri príspevok
Tak trochu neobvyklá téma, ale predsa...
Za sex na pláži vraj hrozia v niektorých krajinách pokuty. Viete o tom niečo bližšie ( kde a koľko si zapýtajú ) ?
Myslím, že už bolo povedané všetko.

Tému uzatváram.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.