Zavrieť

Porady

Zápočtový list

ahoj, poradíte mi? Vystavujem zápočtový list pracovníkovi, ktorý končí PP. Ku dňu ukončenia PP odpracoval 320 dní. Keď som do personalistiky zadala počet odpracovaných rokov 0 a odpr. dní 320, po vytlačení zostavy mi ukazuje že odpracoval 1 rok a 275 dní. Pracoval od 1.9.08 - 17.7.09. Viete mi niekto povedať, kde som urobila chybu?

monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Nezadáš nikde odpracované roky. program si to vypočíta sám, iba musiš do zložky doplnkové údaje v Personalistike - zadať
    ak nezapočítavaš roky z predošleho zam 0odpr
    ak započítavaš tak zadať presnú hodnotu odpr. rokov a dní.

    akinom71 je offline (nepripojený) akinom71

    účtovníčka? akinom71
    ďakujem, pomohlo. Ale teraz mi nechce pre zmenu zmeniť ELDP. Lebo tento je vytvorený zrejme na začiatku roka, takže mám síce dátum vzniku a zániku PP správny, ale v kolonke obdobia dôchodkového poistenia mi uvádza celý rok 2009, t.j. od 1.1.-31.12.09. Kde to môžem manuálne opraviť?

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    akinom71 Pozri príspevok
    ďakujem, pomohlo. Ale teraz mi nechce pre zmenu zmeniť ELDP. Lebo tento je vytvorený zrejme na začiatku roka, takže mám síce dátum vzniku a zániku PP správny, ale v kolonke obdobia dôchodkového poistenia mi uvádza celý rok 2009, t.j. od 1.1.-31.12.09. Kde to môžem manuálne opraviť?
    MONIKA
    V Personalistike dolu máš záložku ELDP
    rozklikni si ju - vymaž riadok - ulož
    potom daj záznam - vytvoriť ELDP - a vytvorí ti ho už ok.
    Pohoda v týchto ELDP občas zaštrajkuje.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.