Zavrieť

Porady

mailová schránka T-com

v poslednom čase sa mi nedá dostať do e-mailovej schránky od T-comu. www.t-com.sk sa mi načíta, aj webmail, no po zadaní mena a hesla sa mi objaví nasledujúca chybová hláška:

Zabezpečené pripojenie zlyhalo



Server zona.t-com.sk používa neplatný bezpečnostný certifikát.

Certifikát nie je dôveryhodný, pretože vydavateľ certifikátu je neznámy.

(Kód chyby: sec_error_unknown_issuer)


* Toto môže byť problém s konfiguráciou servera alebo sa ho niekto snaží napodobniť.

* Ak ste sa k tomuto serveru úspešne pripojili v minulosti, chyba môže byť dočasná a pokus by ste mali opakovať neskôr.


Alebo môžete pridať výnimku…


a keď otvorím tú dotyčnú výnimku, tak sa mi objaví:

Výnimku by ste nemali pridávať v prípade, že používate internetové pripojenie, ktorému úplne neveríte, alebo sa toto upozornenie predtým neobjavovalo.

a dve tlačítka s popisom - "rýchlo dotiaľto preč!" a druhé "pridať výnimku"



ten popis sa mi zdá nejaký divný - prečo by mala byť chybová hláška s popisom rýchlo odtiaľto preč...

Neviete, čo to je? Prečo mám takéto divné hlášky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    je to vnastaveniach prehliadača....skus pozrieť tam...ak nie, tak volaj podporu T-com

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    bobino38 Pozri príspevok
    je to vnastaveniach prehliadača....skus pozrieť tam...ak nie, tak volaj podporu T-com

    no ale doteraz mi to celkom fajn fungovalo takmer rok... tak v nastaveniach to zrejme nebude.

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    a nie je divná formulácia - rýchlo odtiaľto preč! keď sa týka takého serveru, ako je T-com? je to nejaký bordel, alebo čo to má byť? Normálne som z toho v pomykove...

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Ta formulácia sa netýka serveru tcomu ale prehliadača (Firefox)... ide o to že ked sa prihasuješ do mailu si na stránke /mail.t-com.sk avšak ak sa prihlasuješ heslo sa odosiela na stránku http://zona.t-com.sk/ tam sa overí a spätne ta prehliadac presmeruje na adresu uz z overenym heslom na mail.t-com.sk....
    Usudzujem ze tcom preprogramoval stranky aby pre vsetky sluzby fungoval jeden login...

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    mpca Pozri príspevok
    Ta formulácia sa netýka serveru tcomu ale prehliadača (Firefox)... ide o to že ked sa prihasuješ do mailu si na stránke /mail.t-com.sk avšak ak sa prihlasuješ heslo sa odosiela na stránku http://zona.t-com.sk/ tam sa overí a spätne ta prehliadac presmeruje na adresu uz z overenym heslom na mail.t-com.sk....
    Usudzujem ze tcom preprogramoval stranky aby pre vsetky sluzby fungoval jeden login...
    ahá... nerozumiem a čo ja teraz s tým?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    btw: v poslednom case to je od kedy?
    bol vydaný nový certifikát pre http://zona.t-com.sk/ s platnosťou od 13.07.2009,, A pravdepodobne sa ešte overuje u cert. autority (VeriSign, Inc.)

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    nemusíš čakať,,, pridaj vínimku,,, neboj sa nevybuchne ti počítač iba sa dostaneš k vytúženej pošte

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    tak som prijala výnimku a funguje to...
    poštu nemám vytúženú, skôr to otváram s hrôzou, kto zas odo mňa čo chce

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Túto istú hlášku mi píše na stránke orange, keď sa chcem prihlásiť do mailovej schránky.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    zdenka131 Pozri príspevok
    Túto istú hlášku mi píše na stránke orange, keď sa chcem prihlásiť do mailovej schránky.
    Pridať vínimku,, A bude fungovať..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.