Zavrieť

Porady

Nastavenie PC na automatické prehrávanie

Ako si vo Viste nastavím, aby mi napr. keď pracujem na PC, každú hodinu v určitý čas začalo prehrávať PPS s cvičeniami?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    asi treba napisat spustaci skript. Neviem nikdy som to nepotreboval, ale mohlo by to ist aj cez sluzbu, naplanovat ulohu (je to sice vo win xp, ale malo by to byt aj vo viste)

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    a tu sluzbu naplanovat ulohu v ktorom menu najdem a ako sa pise taky skript? znalci prosím...??

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Tak som si to tam nastavila. Vďaka.
    Lenže teraz mi tú pps púšťa každú hodinu, akurát že o tom neviem, lebo ju spúšťa v pozadí, teda pod oknom, v ktorom pracujem,
    Ja by som to potrebovala nastaviť tak aby mi to prekrylo okno, v ktorom pracujem a prehrávalo mi to v popredí.
    Dala som do zadania aj prednostnú prioritu a aj tak nič, stále je to na spodku

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    no neviem... vyskúšal som si naplánovať na spustenie prezentáciu a nech som robil, čo som robil, okno s prezentáciou sa mi vyhodilo na obrazovku cez všetku robotu.
    Ak používaš pri prihlásení heslo a nezadala si ho v plánovanej úlohe, mohol by to byť problém... iné ma nič nenapadá

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Všimla som si že sa zjaví, ale len bliká dole na lište. takže si ho vysvietim až keď si ho všimnem. Heslo nepoužívam, len čítačku, ke´d si zapínam NB. Nie je to sieťový počítač len solo..

    ........Zmenila som pomocou helpu nastavenia a už to funguje ako má :-)
    Vďaka
    Naposledy upravil bettylou : 16.07.09 at 22:30 Dôvod: doplnenie

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús niekde v nastaveniach vyhľadať niečo ako "Vždy na vrchu" a v tom prípade by sa prezentácia mala po spustení automaticky presunúť nad všetky otvorené okná.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Ak mám zadanú úlohu v Task Scheduler v systémových nástrojoch, ako ju odtiaľ dám preč? V task scheduleri mi vypisuje: The task image is corrupt or has been tampered with.mcupdate. Cez Akciu mi to nejde zrušiť, sú tam len funkcie, vytvoriť, prepojit na iný PC, importovať, zobraziť.. inak funguje normálne, len by som chcela zmeniť úlohu.

    Nastavenie PC na automatické prehrávanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.