Zavrieť

Porady

monitoring spustenych alarmov

Chcem spustit monitorovanie spustenych alarmov v obci, kde byvam-nabehnut tam, zistit pricinu a pripadne kontaktovat majitela, ktory tam nemoze prist.Zakon o SBS nic take nepozna (nejde o straznu sluzbu,prevadzkovanie zabezpec.systemov,ani pult centralizovanej ochrany, nejde ani o detektivnu cinnost...).Neviem vsak,co si mam dat do zivnosti, nakolko ani zivnostnensky zakon nic take nepozna.
Potradi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    cocker.ba Pozri príspevok
    Chcem spustit monitorovanie spustenych alarmov v obci, kde byvam-nabehnut tam, zistit pricinu a pripadne kontaktovat majitela, ktory tam nemoze prist.Zakon o SBS nic take nepozna (nejde o straznu sluzbu,prevadzkovanie zabezpec.systemov,ani pult centralizovanej ochrany, nejde ani o detektivnu cinnost...).Neviem vsak,co si mam dat do zivnosti, nakolko ani zivnostnensky zakon nic take nepozna.
    Potradi niekto?
    A keby si si to dal ako oprava a údržba zabezpečovacích zariadení? A pod údržbou budeš vykonávať výjazd k spustenému zariadeniu a následnú konzultáciu s majiteľom...

    cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

    cocker.ba
    Myslim, ze na to by som tiez musel mat zivnost(takisto ako na ich montaz), co na tuto cinnost nemam.Takze je to zajedno.V podstate budem zistovat, preco sa alarm spustil.Tu ide skor o to, co napisat do zivnosti, ked zivnosntnsky zakon nic take nepozna-ale co nie je zakazane, je dovolene.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    cocker.ba Pozri príspevok
    Myslim, ze na to by som tiez musel mat zivnost(takisto ako na ich montaz), co na tuto cinnost nemam.Takze je to zajedno.V podstate budem zistovat, preco sa alarm spustil.Tu ide skor o to, co napisat do zivnosti, ked zivnosntnsky zakon nic take nepozna-ale co nie je zakazane, je dovolene.
    JE mi jasné, že na to treba živnosť. A práve do živnostenského listu by si uviedol nejakú údržbu elektronických zariadení. To hádam v zozname živností je (alebo také niečo).

    cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

    cocker.ba
    Otazka znie-musim mat zivnost len na nieco, co je v zivn.zakone zahrnute? Uvediem priklad-strihanie psikov a psie salony-tiez som nic take v zakone nenasiel.A cinnost bezi...

    monitoring spustenych alarmov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.