Zavrieť

Porady

portal alibaba.com

Zdravim

Chcel by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s portalom alibaba.com. Ci ste uz cez neho nasli nejakeho schopneho dodavatela. respektive co by ma zaujimalo tak nejaky typ na to ako si overit ze dany dodavatel vobec existuje a ci to nie je podvodnik.

Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Dáša_ Pozri príspevok
    ani po oprave nevidím nič
    Aj prvý aj druhý krát som kontrolovala , či je link funkčný. Bol !
    Prečo to neskôr nefunguje neviem... Zrušila som ho nech nemýli. Ďakujem za upozornenie.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    arizona Pozri príspevok
    Aj prvý aj druhý krát som kontrolovala , či je link funkčný. Bol !
    Prečo to neskôr nefunguje neviem... Zrušila som ho nech nemýli. Ďakujem za upozornenie.
    sme síce trochu , ale priznám sa, že takto zadávané vyhľadávanie v linkoch mi nikdy nefunguje. Ako keby si to pamatalo nieco uplne iné a nie to, čo bolo vlastne "vyhľadávacou frázou"

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    no fakt ste mimo témy!!!

    už som to písal že vyhľadávací link sa pamätá len nejaký čas... a potom je nefunkčný...

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    dudo27 Pozri príspevok
    Zdravim

    Chcel by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s portalom alibaba.com. Ci ste uz cez neho nasli nejakeho schopneho dodavatela. respektive co by ma zaujimalo tak nejaky typ na to ako si overit ze dany dodavatel vobec existuje a ci to nie je podvodnik.

    Vdaka
    Akože nechcem sa nikoho dotknúť, ale chce to gule takú webku zavesiť vonku. Kopec gramatických chýb, nechutná grafika z 90ych rokov minulého storočia, neprehľadné. Snaha o obsah síce je, ale čo z toho keď z toho bolia oči?

    sonkaf je offline (nepripojený) sonkaf

    sonkaf
    dudo27 Pozri príspevok
    Zdravim

    Chcel by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s portalom alibaba.com. Ci ste uz cez neho nasli nejakeho schopneho dodavatela. respektive co by ma zaujimalo tak nejaky typ na to ako si overit ze dany dodavatel vobec existuje a ci to nie je podvodnik.

    Vdaka
    prechadzala som jeden cas tieto B2B portaly. Alibaba vtedy z nich vysla najlepsie. V poslednom roku sa aj hodne posunuli a niekolkonasobne zvysili obrat.

    Skoda ze na Slovensku nieco podobne nie je, alebo o tom neviem.
    No ja mam zle skusenosti . Asi pred dvoma mesiacmi som odoslal penieze za kamerku a vyzera to tak ze nebude ani kamera a ani peniaze. Vobec neodporucam Alibabu. Ja to ofajc ako sa patri...!!!!!

    zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

    zubro85
    vlado0837 Pozri príspevok
    No ja mam zle skusenosti . Asi pred dvoma mesiacmi som odoslal penieze za kamerku a vyzera to tak ze nebude ani kamera a ani peniaze. Vobec neodporucam Alibabu. Ja to ofajc ako sa patri...!!!!!
    no ale preco si platil dopredu..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.