Zavrieť

Porady

Súkromné opatrovateľské služby

Chcela by som rozbehnúť podnikanie v oblasti opatrovateľských služieb. Išlo by o niečo podobné ako súkromná materská škola. Kapacita 8-10 detí vo veku 2-6 rokov. Ponúkala by som okrem obyčajného opatrovania aj výučbu anglického a nemeckého jazyka, zdokonaľovanie sa v rodnom jazyku, vychádzky do prírody, stravovanie, hry, šport a pod. Bolo by to u mňa doma v príjemnom vidieckom prostredí. Tiež by som vedela poskytnúť 3x denne stravovanie a popoludňajší oddych. Musím mať na takýto druh podnikania špeciálne povolenie alebo stačí uviesť v živnosti opatrovateľské služby. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KaSaZa je offline (nepripojený) KaSaZa

    KaSaZa
    Nerozumiem celkom odpovedi. Ide o otázku alebo radu, že to treba evidovať ako súkr. školku či jasle. Ak ide o otázku, tak ide o súkromné opatrovateľské služby. Ak o radu, tak ďakujem.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    KaSaZa Pozri príspevok
    Nerozumiem celkom odpovedi. Ide o otázku alebo radu, že to treba evidovať ako súkr. školku či jasle. Ak ide o otázku, tak ide o súkromné opatrovateľské služby. Ak o radu, tak ďakujem.
    ...na tie modré písmená nabehni kurzorom a klikni.
    Otvorí sa Ti téma, kde by si mohla nájsť odpoveď. Už sa to tu preberalo...

    Súkromné opatrovateľské služby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.