Zavrieť

Porady

Chyba v počitači

Keď zapnem počitač vyskočí mi oznam: všeobecná chyba kompilátoru-prosila by som niekoho kto sa v tomto vyzná keby mi odpísal či je to nejaká chyba ,alebo môžem pracovat na počitači bez toho či to tam bude alebo nebude vypisovať. Ďakujem. Prajem pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Showtek je offline (nepripojený) Showtek

    Showtek
    Mal som podobný problém a bolo to kvôli ESET Smart Security. Keď mi vypršala Licencia nato a ja som chcel to aktualizovať tak mi tam vyhodilo Všeobecná chyba kompilátoru.... Neviem, nemáš problém s niečim takým?

    zajko51 je offline (nepripojený) zajko51

    zajko51
    Presne je to to isté aj mne to vypisuje Esset security teraz neviem či som to správne napísala . Tak treba niečo robiť, ak áno napíš mi. Ďakujem,ja sa v tomto vôbec nevyznám.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    buď odinštaluješ eset, alebo zakúpiš licenciu...
    prípadne sa poobzeraj po inom antivírovom programe... ale v podstate každý funguje bez licencie len určitú dobu

    Showtek je offline (nepripojený) Showtek

    Showtek
    Ja už ESET nepoužívam, odporučil by som ti radšej si stiahnuť nejaký FREE anti vírus. Na internete toho nájdeš kopu. Alebo si potom zakúp licenciu na ESET.. Alebo ho odinštaluj a stiahni niečo z netu.

    Showtek je offline (nepripojený) Showtek

    Showtek
    Zajko ak by som ti mohol odporučiť FREE anti vírus a anti spyware tak by to bol AVG Anti-Virus Free, ja ho používam a som sním veľmi spokojný. Tu máš link kde ho stiahneš, je to ten FREE http://free.avg.com/download-avg-ant...s-free-edition Nezabudni ale odinštalovať ESET keď ho stiahneš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.