Zavrieť

Porady

Štípance

Ahojte, teraz je obdobie komárov a ich štípancov. Je to maximálne otravné keď sa človek musí stále škriabať tam kde si komár kusol. Preto by som chcela poprosiť o rady ako zmierniť svrbenie. Áno viem neškriabať sa Pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    ocot, alpa, fenistil....
    Naposledy upravil arizona : 18.07.09 at 09:58 Dôvod: oprava

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    arizona Pozri príspevok
    ocot, alpa, fastungel....
    nie náhodou fenistil?

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ja som si v homeopatickej lekárni zakúpila prostriedok (dúfam, že toto nie je reklama, volá sa OUKUBAKA), naozaj pomáha. Roky predtým som užívala Thiamin (je to vitamín skupiny B), taktiež účinný.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    my máme doma Gél po po bodnutí hmyzom s alpou ale nič to nerobí

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    Na komáre sú rôzne "babské recepty". Keď po poštípaní urobíte cez to miesto nechtom alebo niečím takým krížik jednoducho sa to nezapáli. Dcéra to má vyskúšané. Lenže keď vás poštípu v noci ráno je už neskoro. Na ruskej TV som videla, že použili pomarančovú silicu, aby neštípali, teda odkryté časti potrieť. Na našej TV zase radili potrieť mätou alebo skorocelom širokolistým.
    Naposledy upravil Antea : 19.07.09 at 07:22

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.