Zavrieť

Porady

personalistka za minutu-prihlasenie zam.

Prosim o pomoc, kedze nasa personalna je na dovolenke. Chalaniska treba prihlasit do SP (Prihlaska aj Registracny list naraz?) a SZP (ktorým formularom?). Problem je, ze koncil u predchadzajuceho zamestnavatela dnom 31.7.2005. Prihlasit ho k 1.8.2005 a zaplatit nejaku pokutu? Ci ho prihlasit dnesnym dnom? Budete niekto ochotny a popisete mi kroky, co treba urobit? Dakujem Vam vrele za "rychlokurz" a zelam pekny den.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajka je offline (nepripojený) ajka

    ajka
    Takže takto:
    Chalaniska prihlásite od 01.08.2005 do Socíálnej poisťovne, najlepšie by bolo odniesť prihlášku osobne do SP. Na stránke http://www.socpoist.sk/files/novefor...stFOCB_web.pdf je registračný list FO.
    No a takto by si to mala vyplniť : VZOR http://www.socpoist.sk/index/podstra...id=383&lang=sk
    Do Zdravotnej poisťovne by sa mal prihlásiť sám.
    Naposledy upravil ajka : 04.08.05 at 06:34

    kacena je offline (nepripojený) kacena

    som aká som .... kacena
    Prosím súrne o radu. Včera som prostredníctvom SMS - ky nahlásila zamestnanca od dnešného dňa. Milý zamestnanec však do práce nenastúpil.
    Volala som na sociálku a povedali mi , že na ich stránke je nejaké storno tlačivo , ktoré treba priniesť vypísané k nim. Neviete náhodou kde ? Hladala som , ale nenašla som .....
    ďakujem ....
    <!-- / message --><!-- sig -->

    personalistka za minutu-prihlasenie zam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.