Zavrieť

Porady

Drevené podlahy - kvalitné

Chcela by som poprosiť, či by mi niekto vedel doporučiť kvalitné drevené podlahy za "neprehnanú" cenu. Potrebovali by sme to do celého domu. Laminátové podlahy nechceme, je to studené, chceme čisté drevo.
Popozerám internet, ale ak by niekto mal osobné skúsenosti s jednotlivými výrobcami - pozitívne, alebo negatívne, budem Vám vďačná. Môžete posielať aj súkromné správy, ak by správa mala mať charakter "reklamy". ĎAKUJEM VOPRED KAŽDÉMU, KTO PORADÍ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bambuca je offline (nepripojený) bambuca

    bambuca
    Robil som drevené podlahy v celom dome svojpomocne. Myslim, ze mam bohate skusenosti. Ak chces par dobrych rad, daj email.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ja som tiež robil palubové podlahy zo smrekového dreva.Neviem si ich vynachváliť.

    n.hanus je offline (nepripojený) n.hanus

    n.hanus
    Dobrý deň, mohla by som sa opýtať na názor, ktoré podlahy sú lepšie? Celomasívne alebo 3-vrstvové (2 vrstvy mäkkého dreva a nášľapná z tvrdého dreva). Našla som, že 3-vrstvové sú lepšie, pretože nepracujú a tak sa nevyhnú ani špáry sa nezväčšia. Nopak, niekto zasa tvrdí, že lepšie sú celomasívne podlahy. Ako to teda je, neviete?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Trojvrstvové sú lepšie, do vykurovaných a suchých priestorov,respektíve nie sú vhodné do priestorov kde sa kúri len občas,napr.chata.

    n.hanus je offline (nepripojený) n.hanus

    n.hanus
    Teda trojvrstvová reaguje na vlhko viacej, ako celomasívna (teda nevrstvová) podlaha? Premýšľame nad podlahou barlinek - nemáte nejaké skúsenosti?

    Drevené podlahy - kvalitné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.