Zavrieť

Porady

Bolesti v podbrušku

Mám také nepríjemné bolesti v podbrušku, aj keď bolesťami by som to celkom nenazvala. Vždy keď ma priateľ palcuje, alebo spolu spíme, tak mám v potom v podbrušku také "tlaky" ako deň pred menštruáciou, kŕče to však niesú a nastávajúca menštruácia takisto nie. Tiež mi na toalete niekedy príde nevoľno, keď "musím potlačiť". Je to normálne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Zufkaaa Pozri príspevok
    Mám také nepríjemné bolesti v podbrušku, aj keď bolesťami by som to celkom nenazvala. Vždy keď ma priateľ palcuje, alebo spolu spíme, tak mám v potom v podbrušku také "tlaky" ako deň pred menštruáciou, kŕče to však niesú a nastávajúca menštruácia takisto nie. Tiež mi na toalete niekedy príde nevoľno, keď "musím potlačiť". Je to normálne?
    Ja neviem, ale na toto by ti asi vedel najlepšie odpovedať gynekológ...

    Deganova je offline (nepripojený) Deganova

    Deganova
    Súhlasím so Stanislavom, treba ísť k lekárovi, môže to byť aj cysta na váječníkoch, maternici.

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    Zufkaaa Pozri príspevok
    Mám také nepríjemné bolesti v podbrušku, aj keď bolesťami by som to celkom nenazvala. Vždy keď ma priateľ palcuje, alebo spolu spíme, tak mám v potom v podbrušku také "tlaky" ako deň pred menštruáciou, kŕče to však niesú a nastávajúca menštruácia takisto nie. Tiež mi na toalete niekedy príde nevoľno, keď "musím potlačiť". Je to normálne?
    Suhlasim s prispevkami
    ja som mala podobny problem k lekarke som isla ale na zaciatku my nic nezistili asi po pol roku sa my stalo ze som pocas styku zacala krvacat presne v polke cyklu pocas plodnych dni. Isla som k lekarke hned ma brali na sono a zistilo sa ze my poriadne nedozrievaju na lavej strane vajicka / boze to znie akoby som bola sliepka / no a ze tym ze neni este dozrete tak by sa nemalo uvolnit ale ono sa uvolni tede vlastne pri styku alebo orgazme sa utrhne a sposobi bolest az krvacanie. Ale kekarka mala podozrenie aj na ine diagnozy takze by som s tym isla k lekarovi na tvojom mieste.

    vela stastia a nech to neni nic vazne

    pa

    Zufkaaa je offline (nepripojený) Zufkaaa

    Zufkaaa
    ďakujeeeem veľmi pekne:-) asi pojdem, aj tak som mala ísť po vysledky od krčka maternice, tak jej poviem čo a ako

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    aj ja mávam ohladne takýchto vecí problémy

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    pasuliatko Pozri príspevok
    aj ja mávam ohladne takýchto vecí problémy

    pozajtra idem na dalsiu prehliadku s mojou maternicou a bolestami v podbrusku. Od maja je to uz siedma, uz my lekarka usila tolko diagnoz na mieru , dala tolko tabletiek a este stale my nevie zo 100 % istotu povedat ze uz si je ista a ze sa to uz nezopakuje.
    Zachvilu v tej ordinacii dostanem inventarne cislo.

    Tak ale verim ze sa to raz doriesi a ja budem mat aspon tri mesiace po sebe bez toho aby ma moje organy prekvapili nejakou necakanou zalezitostou.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    silviaz Pozri príspevok
    pozajtra idem na dalsiu prehliadku s mojou maternicou a bolestami v podbrusku. Od maja je to uz siedma, uz my lekarka usila tolko diagnoz na mieru , dala tolko tabletiek a este stale my nevie zo 100 % istotu povedat ze uz si je ista a ze sa to uz nezopakuje.
    Zachvilu v tej ordinacii dostanem inventarne cislo.

    Tak ale verim ze sa to raz doriesi a ja budem mat aspon tri mesiace po sebe bez toho aby ma moje organy prekvapili nejakou necakanou zalezitostou.
    držím to palce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.