Zavrieť

Porady

Word - zmena formátovania

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
vykazSUSR.jpg  
Môj najobľúbenejší inštitút (Štatistický úrad SR) mi poslal zase jeden krásny výkaz. A keď zmením nejakú vec v texte (hoci i formátovanie, zarovnanie alebo tak), tak vpravo za okrajom sa vypíše oznam o zmene. Hľadal som túto funkciu už dávno v stavom exceli a teraz mám už Office 2007 a tam neviem nájsť, ako to zlikvidovať. Vadí mi hlavne to, že ak to chcem vytlačiť, vytlačí i to, čo je za pravým okrajom.
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Už som našiel, ako to zrušiť...

Ak by niekto tému niekedy našiel a potreboval odpoveď, tak tu je návod pre Excel 2007:

Menu: Posúdiť - v strede je niečo ako "Sledovať zmeny" - a v tom je rozklikávacie okno s názvom "Zobraziť revíziu".
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

viete mi poradiť, používam writer na písanie listov, teraz prepisujem niečo a vždy po nejakej chvíli mi z písaného textu preskočí kurzor na iný riadok, prečo?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nikto mi neporadí, píšem píšem a ten sprostý kurzor mi skočí hocikde a píše na inom riadku, už mám nervy z toho.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nezistilo som vôbec prečo stále skáče ten kurzor, ale vie mi niekto poradiť prečo keď píšem text, očíslované mám niektoré riadky, na niektorých odrážky, uložím, ukončím ale keď znova otvorím dokument, tak riadky mám všelijako poskákané, no hrúza.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

sybila3 Pozri príspevok
nezistilo som vôbec prečo stále skáče ten kurzor, ale vie mi niekto poradiť prečo keď píšem text, očíslované mám niektoré riadky, na niektorých odrážky, uložím, ukončím ale keď znova otvorím dokument, tak riadky mám všelijako poskákané, no hrúza.
Na tvojom mieste by som začal tým, že si preinštalujem Open office.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

skúsim.
Vedel by mi niekto poradiť ako dostať do počítača hlavičkový list. Hore je hlavička firmy a dolu pod čiarou sú údaje:IČO,DIČ....aby sa mi to neposúvalo ale aby sa medzi to dalo písať. skúsila som oskenovať ale to asi nie je dobre.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

sybila3 Pozri príspevok
skúsim.
Vedel by mi niekto poradiť ako dostať do počítača hlavičkový list. Hore je hlavička firmy a dolu pod čiarou sú údaje:IČO,DIČ....aby sa mi to neposúvalo ale aby sa medzi to dalo písať. skúsila som oskenovať ale to asi nie je dobre.
Daj to ako obrazok do hlavicky dokumentu, tym padom do tela textu mozes normalne pisat.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mohla by si mi to troška lopatisticky napísať, díky.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

sybila3 Pozri príspevok
mohla by si mi to troška lopatisticky napísať, díky.
Ak myslis tu hlavicku, pozri si priklad, pripadne sa pytaj, co ti nie je jasne ....
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no také niečo myslím, ho hlavička, dolu pod čiarou údaje firmy a medzi to písať. Ja som to oskenovala z hlavičkového papiera a neviem ako to vložiť do dokumentu. Tak ako to máš ty.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no hlavičku tam mám vloženú ako obrázok. Ale neviem ako tam zadať spodnú časť-údaje pod čiarou.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

:-)
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Tak isto
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďakujem, už mám aj hlavičku aj pätu, ešte by som potrebovala v tej päte dať nad tie údaje čiaru, ale neviem ako.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Posuň enterom údaje nižšie a nad ne daj čiaru. :-) si šikulka. Nabudúce to máš do minútky.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďakujem pekne, ale sama by som to určite nezvládla, dík za pomoc.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

:-)
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no asi až taká šikovná nebudem, nejde mi tam vložiť tá čiara.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Stisni mínisku a drž. Ty sa asi trápiš s funkciou automatické tvary. Idem na obed a nakuknem či sa Ti to podarilo. Samozrejme musíš tú pätu znovu otvoriť.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďááááákujem ti veľmi pekne, taká jednoduchá vec úplne základná a ja sa trápim, už to mám, aj som zmenila dokonca farbu na zelenú, ešte raz díky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať