Zavrieť

Porady

ako delena strava?

drzali ste delenu stravu...da sa drzat delenu stravu aj pocas tehotenstva? mate skusenosti s delenou stravou ale dlhorocne...nenastali vam zdravotne problemy...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja som pocas tehotenstva jedla hlavne vela syrov a jogurtov, bolo to uz davno, vtedy sa o delenej strave ani nechyrovalo. Moj muz praktikuje delenu stravu tak, ze klobasky jedava dolu v jedalni a sladkosti hore pri televizii.
    Nechcem to ale zlahsovat. Proste k delenej strave mam svoje vyhrady, ktore vsak nemusis brat vazne.

    lela1809 je offline (nepripojený) lela1809

    lela1809
    mozes mi napisat ake?? kazdy hovori inac...delena strava je podla niekoho super, podla dalsieho nie tak naozaj neviem nechcem spravit chybu..

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    lela1809
    mozes mi napisat ake?? kazdy hovori inac...delena strava je podla niekoho super, podla dalsieho nie tak naozaj neviem nechcem spravit chybu..
    Vyhrady mam len v tom zmysle, ze clovek by mal jest to co mu chuti a nemal by si vyrabat zbytocne stresy tym, ze bude rozmyslat o tom, co s cim moze a co s cim nemoze. Ja som vzdy dodrziavala zasadu mojej babicky, ze co kto lubi, tym sa neotravi. Je pravda, ze mam zdedeny dobry metabolizmus a nemam problemy s nadvahou.
    Jedna moja byvala kolegyna delenu stravu praktikovala asi pol roka, schudla asi 5 kg, ale bolo to len kratkodobe. Po case tie kila pribrala naspat, a to aj napriek tomu, ze delenu stravu jedavala dalej.
    Clovek by mal mat z jedenia pozitok a nemal by sa zatazovat tym, ze toto mi skodi a z tohoto priberiem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.