Zavrieť

Porady

Hlucni susedia pri sexe

zdravim,

mam uz nejake tie 3 mesiace(mozno to uz bude aj viac) problem s hlucnymi susedmi ktori sa pri sexe jednoducho nevedia ani trochu ovladat a nedbaju na to ze su trebars aj tri hodiny v noci. uz ma to vazne zacina stvat. kolkokrat som sa kvoli nim vobec nevyspala do skoly. vela ludi mi to neverilo az kym to sami nepoculi a vraveli ako to mozem znasat. ale ja uz jednoducho neviem co s nimi. byvaju sice vo vedlajsom vchode ale je to jeden panelak a deli nas len stena. nie su to len vzdychy a vrzgajuca postel, ale ta zenska proste krici. jeden vecer sa dokonca moja mama zlakla ze co sa deje ale potom sme zistili ze to zase raz tento parik sulozil. niesom navyse jedina ktora ich v noci pocuje a uz sa stazovala aj suseda ktora byva pod nimi.

vela ludi ktori pocuju o tychto mojich susedoch sa len smeje, ale mne uz to vazne vtipne nepripada ked to musim pocuvat skoro kazdu noc. navyse viem, ze ta zenska nemala predtym stastne manzelstvo a raz sme dokonca na jej muza volali policiu pretoze kricala o pomoc (bol to taky hajzel, poculi sme o nom, ze predtym na mieste kde byvali ju zvykol nahanat nozom). mozno je konecne stastna, ale ja naozaj nemienim trpet jej hluk a kazdu noc dokopy aj niekolko hodin lezat a pozerat "doblba" a cakat kym prestanu a konecne budem mat ticho potrebne pre spanok.

inak som jej raz aj hodila do schranky papierik kde ju prosim aby boli potichsie ale robi to naschval dalej. takze za akukolvek radu,pomoc a skusenosti budem vdacna
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kysna Pozri príspevok
zdravim,

mam uz nejake tie 3 mesiace(mozno to uz bude aj viac) problem s hlucnymi susedmi ktori sa pri sexe jednoducho nevedia ani trochu ovladat a nedbaju na to ze su trebars aj tri hodiny v noci. uz ma to vazne zacina stvat. kolkokrat som sa kvoli nim vobec nevyspala do skoly. vela ludi mi to neverilo az kym to sami nepoculi a vraveli ako to mozem znasat. ale ja uz jednoducho neviem co s nimi. byvaju sice vo vedlajsom vchode ale je to jeden panelak a deli nas len stena. nie su to len vzdychy a vrzgajuca postel, ale ta zenska proste krici. jeden vecer sa dokonca moja mama zlakla ze co sa deje ale potom sme zistili ze to zase raz tento parik sulozil. niesom navyse jedina ktora ich v noci pocuje a uz sa stazovala aj suseda ktora byva pod nimi.

vela ludi ktori pocuju o tychto mojich susedoch sa len smeje, ale mne uz to vazne vtipne nepripada ked to musim pocuvat skoro kazdu noc. navyse viem, ze ta zenska nemala predtym stastne manzelstvo a raz sme dokonca na jej muza volali policiu pretoze kricala o pomoc (bol to taky hajzel, poculi sme o nom, ze predtym na mieste kde byvali ju zvykol nahanat nozom). mozno je konecne stastna, ale ja naozaj nemienim trpet jej hluk a kazdu noc dokopy aj niekolko hodin lezat a pozerat "doblba" a cakat kym prestanu a konecne budem mat ticho potrebne pre spanok.

inak som jej raz aj hodila do schranky papierik kde ju prosim aby boli potichsie ale robi to naschval dalej. takze za akukolvek radu,pomoc a skusenosti budem vdacna
Nedaj do schránky a nepros ..!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vylep inzerát na patričné miesto s určitým obsahom a ponúkanými službami , niečo na spôsob :

Zachovalá , pekná ......sexi 50-ka hľadá mladých kancov od 18-25 rokov na nezáväzný sex .
Fantázii sa medze nekladú . Znesiem všetky pomôcky , mám to rada vo všetkých polohách .
Kontakt : XXXXXXXXXX
Atď ................
Značka : Nespútaná tigrica , vrieskam stále ...


A nech sa stará ......máš na háku ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Watson Watson

Watson je offline (nepripojený) Watson

Prečo nezavoláš políciu? Rušenie nočného kľudu, schválnosti, verejné pohoršenie - niekoľko možností aplikovať na nich ustanovenia zákona o priestupkoch.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no a búchať im na tú stenu , napr. ako na bubon, raz a dva, raz a dva, keď sú v tom najlepšom a ona začne kričať, si už skúšala???? určite ti budúi veľmi vďační, a možno, že druhýkrát si to pani rozmyslí, či bude kričať, alebo radšej sa bude radovať tichšie
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

na stenu som uz buchala ale moc to nezabralo..no ale ved skusim v rytme raz a dva a raz a dva..

no a 50tka to neni...ma mozno tak 35 najviac

a o tej policii..rozmyslala som nad tym uz vela krat ale nasa uzasna mestska policia sa fakt nestara o nic len davat po meste na auta papuce. z vlastnej skusenosti viem ze sa o cim ine nestaraju. radsej by som si to vybavila osobne
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
mám ešte lepší nápad, keď aj tak nemôžeš spať, tak si zober tanier s lyžičkou, prilož ten tanier k stene a ideš...... pravda v tom rytme . ale upozorni radšej predtým ostatných s tebou susediacich nato,že budeš robiť ten rámus, aby ti potom nevynadali oni .
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

a este som zabudla..frajer potom vymyslel druhy list so znenim:

"vazena pani nadrzana,
mozte prosim prevadzat pohlavny akt pred 10. hodinou vecer? s pozdravom vasa stala posluchacka." a to ju asi moc nasralo preto mi to robi naschval
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
alebo do tretice, keď už doordinovali oni, potom určite by chceli spať, tak začni ty takisto vrieskať ako ona, hmmm to bude pre ňu žúžo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kysna, nie ste náhodou z Ba z Rovniankovej ulice?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kysna, nie ste náhodou z Ba z Rovniankovej ulice?


no neee, to si Ty ten hlučný????? teda Tvoja pani??????
0 0
mysurk mysurk

mysurk je offline (nepripojený) mysurk

Watson Pozri príspevok
Prečo nezavoláš políciu? Rušenie nočného kľudu, schválnosti, verejné pohoršenie - niekoľko možností aplikovať na nich ustanovenia zákona o priestupkoch.
Načo polícia?
Vieš koľko decibelov by museli namerať na rušenie nočného kľudu / verejné pohoršenie - a v byte ??

Ak ti to ozaj tak vadí, tak nech ten tvoj sb aspoň 2-3 týždne ZAKAŽDÝM búcha na ich dvere (búchať, kým neprestane !! ).
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Barbara Pozri príspevok
no neee, to si Ty ten hlučný?????
Nééé-my už tam nebývame, ale nad nami boli taký susedia a presne ako v tom opise- on bol celkom OK, ale ona -to bolo šialenstvo- to jak keby ju niekto zabíjal...
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

nie nie som ja som piestan

inak mi vela ludi aj radilo nech si donesem frajera a oplatim jej to ale to by u nas musel spat skoro kazdy den
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

[QUOTE=Stanislav 1975;1104474]Nééé-my už tam nebývame, ale nad nami boli taký susedia a presne ako v tom opise- on bol inak celkom OK, ale ona -to bolo šialenstvo- to jak keby ju niekto zabíjal...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Barbara Pozri príspevok
alebo do tretice, keď už doordinovali oni, potom určite by chceli spať, tak začni ty takisto vrieskať ako ona, hmmm to bude pre ňu žúžo.

Ale no tak.. veď tam nebývajú iba oni....


kysna Pozri príspevok
a este som zabudla..frajer potom vymyslel druhy list so znenim:
kysna Pozri príspevok

"vazena pani nadrzana,
mozte prosim prevadzat pohlavny akt pred 10. hodinou vecer? s pozdravom vasa stala posluchacka." a to ju asi moc nasralo preto mi to robi naschval
Snáď to ide aj bez robenia si naschválov, ktoré nemusia skončiť dobre ani pre Teba. Podľa toho čo píšeš tá pani tam býva dlho a začalo to pred 3 mesiacmi. Nemusím byť ani psychológ aby som prišla na to, že má nového partnera a po zlých skúsenostiach si ho chce udržať takýmto extrémom. Čo tak povedať, že ju chápeš ale ona musí chápať aj Teba. To čo robí je rušenie nočného kľudu rovnako ako vŕtanie uprostred noci. Ak si začnete robiť naschvál možno susedom začneš vadiť viac ako ona.
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

inak mimochodom..vcera ako zacali (mohla byt tak 1 hodina v noci) pocula som nejakeho ineho chalana...pomyslela som si kokos no uz grupac? a potom kuknem z okna a pod barakom stali dvaja mladi chalani a smiali sa na nich ( oni si totiz zakazdym otvoria naplno okno aby ich poculo cele sidlisko)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kysna Pozri príspevok
nie nie som ja som piestan

inak mi vela ludi aj radilo nech si donesem frajera a oplatim jej to ale to by u nas musel spat skoro kazdy den
Aha, takže sa už asi odsťahovali do PN-
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

2009

pocuj ja som jej pisala prvy list (povedala by som jej to osobne ale nikdy ju nemozem osobne doma zastihnut, chodi domov az v neskorych hodinach) a zase uprostred noci sa mi fakt nechce obliekat a ist jej zvonit. aj tak viem ze by neotvarala. byva tam asi 3 roky. suseda z vedlajsieho vchodu mi raz hovorila, ze im v noci zatekalo do kupelne.isla teda za susedou co byva nad nimi ale oni nemali ziadnu poruchu,naopak zatekalo aj im.tak sa teda dostalo este o poschodie vyssie, k nasej opisovanej hlucnej susede. poculi ze je niekto vovnutri ale nereagovala na klopanie ani zvonenie. neskor ale zatekat prestalo. vraveli mi ze je divna, ze zdravi len muzov, ked ma sluzbu tak nikdy vchod neuprace. raz som ju uz riesila kvoli hlasnej tv ale to casom prestalo...nastastie
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
notaak 2009, necítiš v tých mojích príspevkoch tú iróniu?
keby som to myslela vážne, tak to napíšem ináč a nie takým spôsobom.

veď práve, že ani tá, čo to robí nebýva v tom baráku sama, takže takisto aj ona by mala brať ohľady na druhých susedov. Lebo to hádam počujú aj nad nimi aj pod nimi.
0 0
kysna kysna

kysna je offline (nepripojený) kysna

Barbara Pozri príspevok
notaak 2009, necítiš v tých mojích príspevkoch tú iróniu?
keby som to myslela vážne, tak to napíšem ináč a nie takým spôsobom.

veď práve, že ani tá, čo to robí nebýva v tom baráku sama, takže takisto aj ona by mala brať ohľady na druhých susedov. Lebo to hádam počujú aj nad nimi aj pod nimi.
aj cele sidlisko skrz tie otvorene okna
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Barbara Pozri príspevok
notaak 2009, necítiš v tých mojích príspevkoch tú iróniu?
keby som to myslela vážne, tak to napíšem ináč a nie takým spôsobom.

veď práve, že ani tá, čo to robí nebýva v tom baráku sama, takže takisto aj ona by mala brať ohľady na druhých susedov. Lebo to hádam počujú aj nad nimi aj pod nimi.
:-) nepoznám Ťa tak neviem. Už sa tuto nezapájam. Pekný zbytok dňa. Evika
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať