Zavrieť

Porady

Čo obnáša kúpa auta

Dobrý deň.
Chcel by som niekoho poprosiť, nech mi napíše postup pri kúpe auta, mám záujem si niečo kúpiť, na čo si mám pri kúpe ojazdeného auta v bazáre dávať pozor, čo všetko po kúpe auta ešte vybaviť, cez google je to na dlho, a chcem to mať pokope, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    V prvom rade si treba do bazáru zobrať človeka, čo sa rozumie autám-ako po motorovej stránke a tak aj v oblasti plechariny- lebo predávajú sa všelijaké autá so skrytými vadami a potom už nič len uzatvoriť zákonnú poistku a poprípade kasko poistenie a prepísať na DI- nieje to žiadna veda...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...ako môžu predávať autá so skrytými závadami???:-( to si ich v autobazáre pri odkupovaní ani neprezrú????

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    bobino38 Pozri príspevok
    ...ako môžu predávať autá so skrytými závadami???:-( to si ich v autobazáre pri odkupovaní ani neprezrú????
    Bobino, nebuď naivnýýý- plný internet je aké majú niektorý ľudia problém s autom z bazáru a treba si dávať pozor najma na dovozy- to je najvačšie riziko...-ozaj a zabudol som-POZOR NA STOČENÉ KILOMETRE-

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    bobino38 Pozri príspevok
    ...takže sa viac oplatí kupovať na inzerát?
    To je asi jedno- ale ja ťa nechcem strašiť- ja som tiež kúpil ojazdené auto-kľudne si ho kúp- len som chcel povedať, že si ku kúpe zober odborníka na autá...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    bobino38 Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Chcel by som niekoho poprosiť, nech mi napíše postup pri kúpe auta, mám záujem si niečo kúpiť, na čo si mám pri kúpe ojazdeného auta v bazáre dávať pozor, čo všetko po kúpe auta ešte vybaviť, cez google je to na dlho, a chcem to mať pokope, ďakujem.
    Kto hľadá , ten nájde ...
    A máš to i pekne pokope ....

    http://www.porada.sk/1019051-post64.html

    Stanislav 1975 Re: Čo obnáša kúpa auta
    Citát:Pôvodca textu príspevku: bobino38
    ...takže sa viac oplatí kupovať na inzerát?
    To je asi jedno- ale ja ťa nechcem strašiť- ja som tiež kúpil ojazdené auto-kľudne si ho kúp- len som chcel povedať, že si ku kúpe zober odborníka na autá..
    Jednoznačne ....

    Čo obnáša kúpa auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.