Zavrieť

Porady

TRHY V BUDAPEŠTI

Dobrý deň chcela by som poradiť, už davno som bola na trhoch v budapešti, a nie som si istá či sú v Nyguati alebo Keleti, vedela som že sú kúsok od stanici, viem mi niekdo poradiť presne kde to je? My sme tam boli busom dačo ako zájazd je možné ísť vlakom? ako sa tam dostať? Ďakujem za všetky rady.
Zuzka29 ahoj prosimta nemohla by si mi povedat presnu adresu na tie trhy v keleti aby som si to mohla dat do navigacie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Musis ist vlakom, ktory ide na Keleti, z KE tam ide vlak rano o 6 tej.Trh sa vola Garai pilyac.Inak v Pesti su obrovske cinske trhy, no to presne neviem kde, ak treba zistim. Oprosti nasim cenam u Cinanov za halierove polozky.

    bábika je offline (nepripojený) bábika

    bábika
    ďakujem čitala som o tých čínskych trhoch ani šaajn nemam ako sa tam dostať ani kde sú ja budem rada za všetky rady ak viete zistite mi to .ďakujem

    Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

    Kika69
    Čínske trhy sú v časti József város, sú fakt obrovské na ich pochodenie treba takmer celý deň.
    Našla som jednu stránku, kde je popísané ako sa tam dá dostať:

    VIII.
    Kobányai út
    Kobányai Ut
    Transportation
    Doprava
    Tram: 28 from Blaha Lujza tér (Red line metro) or 36 from Baross tér (Keleti Station, Red line metro), and get off at Orczy tér
    Tram: 28 z Blaha Lujza tér (červená linka metra) alebo 36 od Baross tér (stanice Keleti, červená linka metra), a vystúpte na Orczy tér
    Phone
    Telefón
    1/313-8890
    1/313-8890

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Jedná sa o Józsefvárosi kínai piac:
    http://www.caboodle.hu/nc/directorie...ash=77b46309b3

    peši cca. 700m od Keleti pályaudvar


    alebo

    vychvaľujú ešte Sárkány center:
    http://www.cylex-tudakozo.hu/ceg-inf...ter-21542.html

    ale to je ovela dalej, 11 km od Keleti pályaudvar smerom na letisko Ferihegy
    Naposledy upravil luigi72 : 21.07.09 at 21:37 Dôvod: uprava linku

    bábika je offline (nepripojený) bábika

    bábika
    Ďakujem za info ale už som akosi domýlená na nete som to pozerala každí píše inak na Kobanyut. Janosvarosi piac, Kyraliy utca a pod. takže je to v Keleti pu. a nie v Nyguati pu.? ďakujem

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    luigi72 Pozri príspevok
    Urcite je to pri Keleti pályaudvar.
    Pri keletti nastupis na elektricku c.24, potom treba prestupit na 28 a si tam.
    Ale upozornujem, ak chces kupit vyhodne, za par halierov, nepredaju ti jeden kus. Ale cely bal.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.