Zavrieť

Porady

Dovolenkovy sek

holiday plus unlimited, na 30 noci vo vybranych hoteloch v 16 stich statoch. Noci su nim preplatene, ale podmienka je zakupit si polpenziu. Vztahuje sa na drzitela + 1 spolucestujucu osobu. Poznate to niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirrom je offline (nepripojený) mirrom

    mirrom
    skusenosti nemam ale myslim si o tom svoje.
    som rodeny skeptik a ked mi niekto povie ze tu mas nieco zadarmo tak spozorniem. podla mna je to len xn-ta varianta sposobu ako vytahat z ludi peniaze za nieco co nepotrebuju a pri tom ich zanechat v domienke, ze urobili skvely obchod.
    napr. v obch. centrach teraz pekne slecny ponukaju skvele kremiky a samponiky ktore su take dobre, ze sa este ani nepredavaju a ked sa budu tak len v lekarnach. daju ti taky a taky, pridaju este onaky, pekne ti to zabalia do tasticky so skvelym komentarom, a ze vsetko zadarmo. ked uz tomu zacinas verit, ze mas raz stastie byt v pravu chvilu na pravom mieste a zadarmo prides k baliku hrooozne drahej kozmetiky - pride realita - musis si kupit este jeden kremik ci co za 36€, aby si to co si dostal nerozdaval a nemal na kseft. a kto pochopi a nezaplati, ma figu zadarmo lebo tasticku s kremikmi ti pekna slecna berie z ruky a vybaluje to spat do regaliku. kto nie, zaplati za par zbytocnosti, ktore mozno ani nepouzije a vyhodi to, v lepsom pripade to niekomu daruje, ale s pocitom, ze vyhodne ziskal nieco "zadarmo" a nevyhodil sa mu exem(bez urazky na kvalitu tej kozmetiky).
    ale aby som sa vratil k podstate veci tomu sa hovori MARKETING
    cakal si nieco ine?

    fylyp je offline (nepripojený) fylyp

    fylyp
    Zdravím Vás. Taktiež som bol k takýmto poukazom mierne skeptický, ale odhodlal som sa a tento víkend som vyskúšal využiť hotelový poukaz z OMV. Cieľ môjho pobytu som si vybral Prahu. S rezerváciami to bolo náročnejšie, ale to bolo tým, že som chcel ísť výhradne do jedného hotelu, ale ten bol najmenší z ponuky. Nakoniec som zmenil svoje rozhodnutie. Ako už bolo povedané, často ide o hotely z okraja mesta. No ja som sa ubytoval takmer v centre. Na Malej Strane. Hneď ďalší most po Karlovom moste. Hotel bol veľmi pekný, izba novo zariadená. Stravovanie na osobu vychádzalo 15€ na deň. Raňajky švédske stoly, veľmi široký výber jedlá od výmyslu sveta a to aj keď som na ne chodil 10min pred záverečnou. Po zjedení 3 chodovej večere som nevládal ani rozprávať. Izbu nám cez deň aj poupratovali. Obával som sa toho, čo ma čaká s týmito poukazmi, ale bol som milo prekvapený. Chválim a vrelo odporúčam. Kto nemá záujem dané kupóny využiť, nech ma kontaktuje, rád otestujem aj ďalšie destinácie.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Pridám moju čerstvú skúsenosť. Keďže nám pár šekov OMV ostalo, išli sme ich použiť na veľkonočný pobyt do Tatier. Najprv nás ohúrila cena za stravu, ktorá bola v konečnom dôsledku vyššia, ako keby sme si platili pobyt normálne bez poukazov. Prvá cena za osobu za stravu na deň bola 33€, cena za dvoch dospelých a dve deti na dve noci vyšla 264€. Po príchode nás "potešila" pani recepčná, že riaditeľka hotela urobila akciu na stravu za 30€. Riadna akcia, zasmiali sme sa. Nakoniec sme debatu ukončili tým, že ak akceptujú konečnú cenu 200€, vrátime sa nazad, a išli sme hľadať niečo iné. Ešte sme nestihli nasadnúť do auta, a už nás volali nazad, že teda 200€, takže strava nakoniec vyšla 25€ osoba deň. Pre porovnanie, takýto istý pobyt v Rakúsku vyšiel 180€.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    bonita Pozri príspevok
    holiday plus unlimited, na 30 noci vo vybranych hoteloch v 16 stich statoch. Noci su nim preplatene, ale podmienka je zakupit si polpenziu. Vztahuje sa na drzitela + 1 spolucestujucu osobu. Poznate to niekto?
    Neviem, čije to presne ten poukaz, ale jeden člen už tu skúsenosť s takým nejakým poukazom mal. Tie vybrané hotely boli na okraji mesta, najďalej od pláže. A strava v tých hoteloch je tak predražená, že za cenu polpenzie by si inde dostala celodennú stravu. A ak aj nájdeš hotel, ktorý by ti vyhovoval, tak ti oznámia, že bohužiaľ v tom čase je už obsadený.

    Pozri si tu:

    http://www.porada.sk/1048358-post101.html

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    Chobot Pozri príspevok
    Neviem, čije to presne ten poukaz, ale jeden člen už tu skúsenosť s takým nejakým poukazom mal. Tie vybrané hotely boli na okraji mesta, najďalej od pláže. A strava v tých hoteloch je tak predražená, že za cenu polpenzie by si inde dostala celodennú stravu. A ak aj nájdeš hotel, ktorý by ti vyhovoval, tak ti oznámia, že bohužiaľ v tom čase je už obsadený.

    Pozri si tu:

    http://www.porada.sk/1048358-post101.html
    Myslím, že ide o šeky, ktoré rozdáva napr. Wustenrot alebo OMW. Nemá to pravdepodobne nič spoločné s tým Resort Promotion

    bonita je offline (nepripojený) bonita

    na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac bonita
    Hej, ide o sek od wustenrotu. Pytala som sa lebo, niektore polpenzie vyzeraju ako tak cenovo pristupne, ked si odratam ubytovanie, oplati sa to. Napr. niektore hotely v prahe s ranajkami a vecerou ma vyjdu len na 13 euro. Pri mori ich je len zopar, cena ujde. Ale nemam to este vyskusane a neviem ci ma nebude cakat nejake prekvapenie, ze to je cena od:...pr. 13 euro. Preto ma zaujima ci uz niekto na taky sek bol.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    bonita Pozri príspevok
    Hej, ide o sek od wustenrotu. Pytala som sa lebo, niektore polpenzie vyzeraju ako tak cenovo pristupne, ked si odratam ubytovanie, oplati sa to. Napr. niektore hotely v prahe s ranajkami a vecerou ma vyjdu len na 13 euro. Pri mori ich je len zopar, cena ujde. Ale nemam to este vyskusane a neviem ci ma nebude cakat nejake prekvapenie, ze to je cena od:...pr. 13 euro. Preto ma zaujima ci uz niekto na taky sek bol.
    Tak keĎ to nie je od tých, čo som uviedol, tak to môže byť.

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    bonita Pozri príspevok
    Hej, ide o sek od wustenrotu. Pytala som sa lebo, niektore polpenzie vyzeraju ako tak cenovo pristupne, ked si odratam ubytovanie, oplati sa to. Napr. niektore hotely v prahe s ranajkami a vecerou ma vyjdu len na 13 euro. Pri mori ich je len zopar, cena ujde. Ale nemam to este vyskusane a neviem ci ma nebude cakat nejake prekvapenie, ze to je cena od:...pr. 13 euro. Preto ma zaujima ci uz niekto na taky sek bol.
    Ja by som to skúsila v nejakom hoteli tu na Slovensku alebo v Čechách. V prípade problému sa dá ľahšie "zdrhnúť"

    bruni je offline (nepripojený) bruni

    bruni
    Ahoj, rad by som sa spytal ci ma niekto z Vas skusenost s cestovnymi poukazmy od OMV.
    Bol uz niekto v hotely co si vybral a bol spokojny?
    V niektorych destinaciach sa mi zda ze sa to vobec neoplati, lebo taky priplatok, hentaky priplatok+kup si to od OMV a nakumuluje sa ta suma na taku co by stal hotel aj normalne bez poukazov.

    Pls, piste-som naozaj zvedavy !

    Vdaka

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    ahoj, ja mám tiež už nazbieraných pár týchto poukážok, a chcem sa popozerať na nete, aké hotely sú v tom vlastne zapojené.
    rada by som to využila. myslím, že ten, kto chce ísť každopádne do nejakého hotela a dostane akúkoľvek zľavu, aj keď len minimálnu, sa tejto súťaži poteší a rád ju využije
    nemyslím tak skepticky. tankovala by som tam aj tak, a keď k tomu niečo dostanem - veď nech dávajú

    alexk21 je offline (nepripojený) alexk21

    alexk21
    Pôvodne som chcel odpovedať súkromnou správou, avšak žiaľ kvôli pravidlám porady (som nový člen: som tu menej ako 3 dni a nemám aspoň 3 príspevky) sa to nedá. Takže aj preto popíšem nejaké info navyše, ktoré možu zaujímať aj dalších ľudí, ktorí majú tieto poukazy. (Čo môže byť nakoniec pre niekoho užitočné. )

    Hotelové poukazy OMV Holiday Plus z minuloročnej akcie OMV ma zaujali a sám som si 6 ks kúpil. Venoval som už vcelku dosť času študovaniu ponuky mnohých hotelov vo viacerých krajinách, v ktorých sa tie poukazy dajú použiť. Porovnával som aj bežnú ponuku týchto hotelov (z ich stránok), pozeral som okolie mnohých hotelov cez google maps (satelitné zábery a fotky). Taktiež som čítal nejaké recenzie niektorých hotelov. Z uvedeného skúmania som dospel k názoru, že pri väčšine hotelov v ponuke platí, že s použitím tychto hotelových poukazov sa dá ušetriť aspoň nejaké peniaze (a v mnohých aj dosť veľa) oproti bežným cenám za rovnaké služby v danom hoteli. Napr. väčšinou vychádza cena s poukazom za ubytovanie, raňajky a večeru lacnejšie (vrátane ceny poukazu), než ubytovanie iba s raňajkami za normálnu cenu v rovnakom období. Dôležité je všimnúť si aj obmedzenia, koľko poukazov pre jeden pobyt hotel akceptuje. Vačšinou je to 3-6. Niektoré hotely akceptujú aj 1-6, príp. iba 3, iba 1, ap. Po individuálnej dohode vraj niektoré hotely akceptujú aj viac poukazov (informácia na stránke o poukazoch: connexgroup.net/holidayplus/omv). Čo sa týka polohy konkrétneho hotela, ceny, služieb, atd. - je to veľmi individuálne a treba si dobre prečítať informácie o konkrétnej ponuke. Celkovo mám dojem, že väčšina hotelov v ponuke je úrovňou služieb na slušnej až vysokej úrovni - a to nielen hviezdičkami (zväčša 3 až 5).
    A teraz k hlavnému dôvodu môjho príspevku:
    Poukazy majú obmedzenú platnosť do konca tohto roka (2010). Chceli sme ich použiť v lete, pretože v iných obdobiach si partnerka nemôže v práci brať dovolenku. Avšak pred pár dňami sme sa dozvedeli niečo, čo nám zásadne mení časové ale aj finančné možnosti na leto a pravdepobne aj dlhšie obdobie a preto je možné, že poukazy nestihneme využiť. Preto ak má niekto záujem nejaké kúpiť (cena v akcii OMV bola 6,90 Eura za kus), nech ma prosím kontaktuje.
    Naposledy upravil alexk21 : 11.03.10 at 12:30 Dôvod: gramatická chyba

    Jeris je offline (nepripojený) Jeris

    Jeris
    Pouzil som dovolenkovy sek HOLIDAY PLUS UNLIMITED z Wustenrotu. Tiez som rozmyslal ci to nie je nejaky podvod. Po hladani hotelov sme nakoniec zabookovali jeden hotel v Tatrach. Kedze sa platilo len za jedlo (ranajky a vecere - ubytovanie zdarma, to bola ta akcia cez poukaz), cena vychadzala na 4 noci pre 2 osoby okolo 100 Eur.
    Po zabookovani som obdrzal mailom potvrdenie rezervacie.
    Pobyt bol v pohode, na konci som bol akurat zvedavi pri plateni. Ale ziadne prekvapenie. Cena sedela, vsetko OK, cize odporucam....
    "Zmizlo to, lebo si si pomýlil Poradu s Avízom. Tu sa nezadávajú inzeráty, ale poskytujú rady a skúsenosti. Ty si žiadnu radu ani skúsenosť neposkytol, len si ponúkol poukazy na predaj. Na to slúžia iné inzertné stránky."

    ospravedlnujem sa,
    uz som nasiel iny sposob ako kontaktovat osobu ktora pisala v tomto fore ze by mala zaujem o tieto seky.
    Naposledy upravil p.janosik : 23.08.10 at 12:30

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    p.janosik Pozri príspevok
    Zdravim, mam na predaj 7 tychto poukazov, uz ich nestihnem vyuzit,
    cena 6,90€ za jeden, pri kupe vsetkych 7 cena 45€

    ak by mal niekto zaujem budem rad ked sa ozve

    dakujem

    (vcera som to sem pisal a nejak to zmizlo)
    Zmizlo to, lebo si si pomýlil Poradu s Avízom. Tu sa nezadávajú inzeráty, ale poskytujú rady a skúsenosti. Ty si žiadnu radu ani skúsenosť neposkytol, len si ponúkol poukazy na predaj. Na to slúžia iné inzertné stránky.

    printerscd je offline (nepripojený) printerscd

    printerscd
    Aj ja mam 8 sekov

    Nasiel som hotel v MALAGA-Spanielsko, cena polpenzie je 55 eur na osobu/den v mesiaci JUL

    Ak zaratam cenu letenky z BA-Malaga (cena letenky 200 eur/os.)+doplatok za polpenziu pripada mi to velmi drahe

    Myslim ze za 1280 eur pre 2 osoby najdem inu a hl. lacnejsiu destinaciu s ALL Inclusive

    Co vy nato ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.