Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Nestretla som sa s typom manažérska zmluva, len pracovná zmluva a funkcia uvedená manažér.

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    aj odo mna chce konatel vzor manazerskej zmluvy, chce ju uzavriet so stavbyveducim. ide tam o to, ze budu stanovene funkcie, poziadavky atd atd na stavbyveduceho a zaroven ide asi o to, ze za stanoveny mesacny plat (dost vysoky) bude k dispozicii firme kedykolvek a mzdu uz ma vratane nadcasov. nevie nikto vzor? pripadne nema nikto prac. zmluvu pre stavbyveduceho? dakujem

    33andrea je offline (nepripojený) 33andrea

    33andrea
    Ahojte, aj ked sa to nezda, manažerska zmluva existuje. Je presne pod tymto nazvom- uzatvara ju zamestnavatel s veducimi zamestnancami- manažermi, obchod.riaditel. NENAHRADZUJE VSAK pracovnu zmluvu!!!! viac o nej , na... nemozem dat nazov web. stranky,lebo mi nepusti prispevok, tak skusim /dufam, ze sa to pochopi -zakon.sk / , skoda vsak ze tam nie je vzor. ( . Tak aspon tolko. Pekny den .

    alexis je offline (nepripojený) alexis

    alexis
    vola sa to presne:
    Pracovná zmluva vedúceho zamestnanca.... ja take uzatvaram bezne, len nemam tu doma vzor.

    HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

    Ľubka Hupka HUPKA64
    Ahoj Alexis, bol by pre teba veľký problém, keby si ten vzor ukázala? Bola by som ti vďačná.

    ľudka je offline (nepripojený) ľudka

    ľudka
    Ja používam takúto MZ.
    Možno pomôže.
    Naposledy upravil Chobot : 20.05.09 at 12:41

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    tyra Pozri príspevok
    pozor na ochranu osobnych udajov, k zmluve je pripojeny aj vyplneny dodatok
    Už som to napravil.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.