Zavrieť

Porady

Program pre 4 GB pamäť.kartu v mob.

Prosím, poraďte mi program pre 4 GB pamäť.kartu. Mám mnoho obrázkov v mobile a chcela by som to preniesť do PC. Picasa 3 mi zobralo okolo 1000 obr.a prestane reagovať. Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...na prenos obrázkov, hudby z mobilu do PC ti stačí predsa dátový kábel, ktorý prepojíš s PC, nastav si mobil na prenos dát pri zasunutí kábla do PC od mobilu a PC by malo tvoju 4GB pamäť rozpoznať ako vymeniteľný disk a potom ti stačí nájsť obrázky a skopírovať ich do PC.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Vďaka, ale to ja viem, len som sa nechcela tak rozpisovať. Mám mob. 3120 clasic a k tomu som nevedela dostať dát. kábel, tak som pripojila madzičlánok do toho malý adaptér a do toho ešte pam. kartu. Chcela by som sa spýtať, či má Picasa obmedzené množstvo.. PC nemá bluetooth. Dík

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...ja myslím, že Picasa s tvojim prenosom do PC nič nemá, nakolko to je program na prezeranie obrázkov v PC. A to , že by mal niečo obmedzené som ešte nepočul, snad ťa asi zmiatlo to, že máš asi plnú pamäť na karte v mobile....jednoznačne fotky z mobilu do PC pokial mobil nemá bluetooth dostaneš len káblom.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    no, nemám plnú pamäť, to predsa viem pozrieť.Keď všetko pospájam určitý čas ide Picasa a potom prestane reagovať, čomu nerozumiem a preto sa obraciam na vás. Mob.má bluetooth a kúpila som aj k PC bluetooth, ale s tým všetkým je dosť pomalé robiť. No, asi PC vymením a ten dát. káb.pozháňam, ale čo keď Picasa ani vtedy nebude reagovať.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...prekopíruj si to nie cez Picasu ale ako normálny súbor do nejakej zložky, ktorú si vytvoríš na ploche...napr.: "obrázky z mobilu" a potom to otvor v programe Picasa

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    Nokia 3120 má na pripojenie k pc microUSB konektor, tak si kúp kábel na pripojenie k pc, mohli by ho mať aj v NAY, Datart, alebo ktorákoľvek predajňa s pc komponentami a aj bez softvéru by ho mal pc otvoriť ako pamäťové zariadenie a fotky sa budú dať kopírovať alebo presúvať ktorýmkoľvek smerom.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Valčake Pozri príspevok
    Prosím, poraďte mi program pre 4 GB pamäť.kartu. Mám mnoho obrázkov v mobile a chcela by som to preniesť do PC. Picasa 3 mi zobralo okolo 1000 obr.a prestane reagovať. Ďakujem za rady.
    A čo to je za pamäťovú kartu? (microSD, miniSD, SD,..?) Stačí si kúpiť čítačku pamäťových kariet a môžeš cez USB konektor tú kartu pripojiť priamo k PC a nemusíš spájať mobil s PC.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Vďaka každému za pomoc !!! Neuveriteľné, ale chyba bola v jednej snímke. Po reštarte mi ukázalo tú snímku a mala som ju iba skryť. Presne takým spôsobom to robím ako to Chobot opísal. Ešte raz dík !!!

    Program pre 4 GB pamäť.kartu v mob.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.