Zavrieť

Porady

PRIPOJKA VODY V CESTE

Ahojte
chcel by som vas poprosit o pomoc. Kupili sme pozemok a prave vybavujem vodu a elektriku. Problem je v tom ze hlavne potrubie sa tiahne pod obecnou cestou a ja neviem ako postupovat. Neviete poradit akym sposobom a hlavne kto tu csetu moze rozkopat a napojit nas? ako sa v akomto pripade postupuje?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ono79 je offline (nepripojený) ono79

    ono79
    treba osloviť obecny úrad. Možno to bude nutné robiť v spolupráci s obecným úradom a vodárňami. Podľa toho kto je vlastníkom toho diela. Nám pripájali plyn práve popod cestu na náklady firmy a náš poplatok 6,500 SKK plus projekt na prípojku a povolenie od firmy SPP a obecného úradu. Vodu sme nenapájali lebo je súčasťou kanalizácie a tieto zariadenia nie sú funkčné. Písomne sa informuj, aby si mal s čím operovať.
    Veľa zdaru

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    pepo24 Pozri príspevok
    Ahojte
    chcel by som vas poprosit o pomoc. Kupili sme pozemok a prave vybavujem vodu a elektriku. Problem je v tom ze hlavne potrubie sa tiahne pod obecnou cestou a ja neviem ako postupovat. Neviete poradit akym sposobom a hlavne kto tu csetu moze rozkopat a napojit nas? ako sa v akomto pripade postupuje?

    Dakujem
    Musíš si dať urobyť projekt na prípojku vody a kanalizáciu cca 2x 120 EUR potom vypísať žiadosť príslušnému úradu podľa kraja / ja som dával VVS- Vych.Slovenská vodárenská spoločnosť/ potom si počkáš 30dní na schválenie prípojok a nájdeš firmu ktorá ti to urobí/ robia to aj vodárne a teraz je dokonca akcia VVS - kanalizačná a vodovodná šachta za 1 EUR pod podmienkou že odoberieš cca 92m3 vody/rok/ Ak je to len obecná komunikácia tak nebude žiadny problém ju prekopať akurát podáš žiadosť na obecný úrad.
    Tak že tak

    PRIPOJKA VODY V CESTE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.