Zavrieť

Porady

Ryanair letenka

potrebujem vytlacit letenku - stranka je v angl. jazyku- https://www.bookryanair.com/SkySales...EN-IE&lc=EN-SK mozete mi poradit co je Credit/Debit/ELV Number? je to cislo karty to 16 miestne ci cislo uctu? ale co je to vlastne? dakujem
sunflower98 potvrdenie rezervacie
sunflower98 neprisiel mi mail o potvrdeni rezrvacie letu..je to problem? Ak sa pozriem v manage booking na stranke ryanair je tam moja rezervacia...ale ked som robila rezervaciu pisalo tam, ze pokial neobdrzim mail o potvrdeni, tak moja rezervacia sa neuskutocnila. Peniaze z uctu uz odisli. Co teraz?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pivko Pozri príspevok
    Pošleš toho d...la Košického poslanca ak niesi jeho manželka.
    pre boha to je iný ksicht

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Je jedno, ktorú z tých troch ,možností si vyberieš.
    Chod cez dvojku, je jednoduchšia.
    Na mail Ti príde potvrdenie, ktoré si musíš doma vytlačiť a vziať so sebou.
    Ak ho nebudeš mať so sebou, vytlačia ti to na letisku za 40 € !

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    arizona Pozri príspevok
    Je jedno, ktorú z tých troch ,možností si vyberieš.
    Chod cez dvojku, je jednoduchšia.

    Na mail Ti príde potvrdenie, ktoré si musíš doma vytlačiť a vziať so sebou.
    Ak ho nebudeš mať so sebou, vytlačia ti to na letisku za 40 € !
    ruddon Pozri príspevok
    takze to nemusim vyplnovat vsetky tri kolonky---- ?
    Nie, iba jednu!

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    A daj pozor na rozmer príručnej batožiny a miestenka v lietadle tiež neexistuje. Takže, ak ste partia (rodina) tak po otvorení lietadla rýchlo utekaj, aby ste sedeli vedľa seba . Na nejaké raňajočky a sklopné sedadlá tiež zabudni . Jááj, tie raňajočky môžeš mať, ak si ich zaplatíš (((. Inak v pohode

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Debit kód? V tej prvej možnosti zadávaš číslo rezervácie a číslo karty, ktorou si platil
    V druhej dávaš číslo rezervácie, emailovu adresu, ktorú si zadával pri zaknihovaní letenky a miesto odkiaľ a kam letíš
    V tretej dávaš dátum odletu, emailovu adresu, ktorú si zadával pri zaknihovaní letenky a miesto odletu a príletu.

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Chcem sa opýtať. Kupovala som si letenku (Ryanair) na jún 2013.
    V letenke nemám uvedené správne priezvisko. Totiž chýba mi tam ...ová.
    Malo tam byť napr. Brixyová a letenka mi pri "prišla" iba na meno Brixy.
    Som si skoro istá, že som zadala celé svoje priezvisko. Ale nemám ho celé uvedené.
    Zatiaľ som ešte nerobila rezerváciu palubného lístka, lebo najskôr sa dá až 15 dní pred odletom.
    Ak tam zadám správne celé moje meno - bude akceptovaná moja letenka ?
    Nemáte niekto skúsenosti, ako Ryanair dôsledne kontroľuje mená ?
    Ďakujem.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    lujza.j Pozri príspevok
    pre boha to je iný ksicht
    keby len ksicht , ale čo má v hlave nasr..e ! študoval s mojim synovcom , no super poslanec riťolí..č celý život.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Janinkaaa Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať. Kupovala som si letenku (Ryanair) na jún 2013.
    V letenke nemám uvedené správne priezvisko. Totiž chýba mi tam ...ová.
    Malo tam byť napr. Brixyová a letenka mi pri "prišla" iba na meno Brixy.
    Som si skoro istá, že som zadala celé svoje priezvisko. Ale nemám ho celé uvedené.
    Zatiaľ som ešte nerobila rezerváciu palubného lístka, lebo najskôr sa dá až 15 dní pred odletom.
    Ak tam zadám správne celé moje meno - bude akceptovaná moja letenka ?
    Nemáte niekto skúsenosti, ako Ryanair dôsledne kontroľuje mená ?
    Ďakujem.
    ja som priletela z Ameriky na uplne dohovadene priezvisko. Nikto si to nevsimol, az ja,ked som bola doma /noebol to Ryanair/

    S Ryanairom som letela viac krat,ale priezvisko mi napisali, ake som zadala, teda aj s "ova"

    Ci bude akceptovana tvoja letenka, zalezi na akeho zamestnanca natrafis, ci si to vsimne...nik ti nepovie presne.
    Asi bude najlepsie napisat mail do let.spolocnosti a poziadat o vyjadrenie...

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Dá sa ešte opraviť meno, keď si budem "bookovať" palubný lístok ?
    Zatiaľ mám len potvrdenú zakúpenú mailovú letenku, na ktorej mám nesprávne uvedené meno ale ešte nemám palubný lístok.

    ienko je offline (nepripojený) ienko

    ienko
    Ahoj, pre teba je podstatne az ked si budes tlacit BOARDING PASS, v momente ked budes robit CHECK-IN, teda nejakych tych 15 dni vopred pred odletom, toto co ti prislo je len potvrdenie o zaplateni, toto od teba nikto nebude pozadovat. Ked ta budu kontrolovat na letisku aj na brane pred odletom tak sa vsetko robi na zaklade boarding pass-u, takze ziaden stres :-)

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    ienko Pozri príspevok
    Ahoj, pre teba je podstatne az ked si budes tlacit BOARDING PASS, v momente ked budes robit CHECK-IN, teda nejakych tych 15 dni vopred pred odletom, toto co ti prislo je len potvrdenie o zaplateni, toto od teba nikto nebude pozadovat. Ked ta budu kontrolovat na letisku aj na brane pred odletom tak sa vsetko robi na zaklade boarding pass-u, takze ziaden stres :-)
    SUPER ! Dakujem za odpoved. Potesila ma.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.