Zavrieť

Porady

čo je potrebne na to?

Ahojte som normálne zamestnaný človek a chcel by som ešte nejake korunky.Chcel by som cez výkendy a všelijake slávnosti a jarmoky prevádzkovat pre deti jazdu na štvorkolkách.Mám možnost kupit ale neviem čo je potrebne k tomuto podnikaniu.Je potrebná živnost?Ak ano aká?Skrátka chcel by som od vás radu ako na to ked som zamestnaný.či je potrebne aj nejake osvedčenie a či to nebude komplikovane z bezpečnostou a tak.Za odpovede vám vopred dakujem
Dusan
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    S tymi detmi si nie som ista (stvorkolka = motorka), vid. Zakon o premavke na komunikaciach ("Cestny zakon").

    duko0000 je offline (nepripojený) duko0000

    duko0000
    Dakujem za info:-))Ja som na dovolenke v šturove v areály našiel tákehoto podnikatela.Normálne tam deti za 5 euro mohli jazdit asi 5 minut po dráhe ktorá bola označená páskou.Stačilo aby im tam len niečo ten prevádzkovatel alebo ako ho nazvat povedal a išli sa vozit aj tý čo nikdy predtým nesedeli na takejto štvorkolke.Napr.môj syn.Ja som už raz živnost mal a myslel som to tak či je živnost nutná na prevádzkovanie alebo či na to stači aj neviem niečo .Viem napr o tom že na dolniakoch pestovatelia nepotrebovali na predaj živnost a predávali prebitky.Jednoducho či nestači nejake povolenie alebo tak.

    čo je potrebne na to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.